Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tablet Pc Ye Windows 8 Yüklemek

thunderboltangel
 Share

Recommended Posts

sana tavsiyem, cihazının özelliklerini yazmandır.  Önce win8 yüklenirmi o nu bildirirler ustalar sonra nasıl yüklerim cevabını arar inşaallahta bulursun :) çünkü değerli bir konu. işlemcisi, ram'i, ekran kartı, mimarisi olanak verir mi? cevabını merakla beklerim. bol şans  

adamlar andor

Android tabletin var onu windows a çevirmek istiyon ben buna gülerim işte windows 8 in tablet versiyonu android e rakip bile olamaz android 4.0.4 ıcs ise buna söylemen bile saçmalık bence

adamlar anroid telefona xp bile yüklüyorlar sen güle dur . bana kimin iyi olup olmadığı önemli değil tablete windows yükleyebilmem lazım . tabiki windows android gibi hızlı çalışmayacaktır. ama benim istediğim windows tabanlı programı tablet bilgisayarda çalıştırabilmem gerekli 

tablet ve android et ve tırnak gibidir birbiriyle özdeşleşmiştir.win8 açık kaynaklı değil bi kere.yontulabilir

değiştirilebilir bir yazılım olması lazım ki tablette kullanışlı olsun..

aynen kardeşim tam üstüne basmışsın zaten hep bilmeyenlerin elinde var tablet olsun son model android telefonlar olsun ben anlamıyorum bunları bide eleştiriyolar oysaki android mobil bi cihaz için o kdr geniş kapsamlı bi sistemki anlatılmaz yaşanır bunlar tabi bilen için

yüklenir kardeşim o kadar da zor değil az araştırma yap windows 8 arm işlemcisi için çıkan versiyonu indir sonra onu bir şekilde tablete boot etmen lazım sanırım usb yok tablette varsa çok iyi olurdu. Usb yoksa 4gb lik bir micro sd kartla yapabilirsin. Ama önce msdos kodları falan var. Baya araştır amatörsen hiç uğraşma. Sakatlık çıkmasın :D