Jump to content

Windows 8 Güncelleme Sorunu

wendor11
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar öncelikle selamlar win8 de güncelleme sorunu yaşayan varmı yoksa sorun benim pc demi

win 8 de 5 adet güncelleme var bir türlü yüklen miyor güncellemeleri yükle diyorum normal yüklüyor

pc yi yeniden başlat diyorum kapanırken %30 dan sonra kapanıyor buraya kadar normal bundan sonra %98 de bekliyor ve Windows güncellemeleri yükleyemedi deyişiklikler geri alınıyor deyip bayağı beklettik

den sonra yeniden başlatıyor yani birtürlü yüklenmiyor kacdefa format attım olmuyor sorun ne olabilir

lütfen yardım edin

Şimdik şöle.. benim ilk kurduğum wzor dağıtımı olan ing den tr ye dönme sistemde de aynısını yapıyordu... sonra bende baya araştırdım çözüm bulamadım.. ardından Pro_Vl kurdum güncellemeler sorunsuz olarak kurulmuştu... ama araştırma yaptığımda forumlarda ses kartı driverı ile çakıştığı falan söyleniyordu...

Demekki bir sorun var. Ortada hiçbir detay yokken kimin ne demesini bekliyorsun ki;?

Lisansın varsa ara müşteri hizmetlerini sor. Herşeyi geç çok mu önemli o güncellemeleri yüklemen hayat meselesi mi?

arkadaşım sorun sundur ölüm kalım deyil ama lisans eylülde telefonla almıştım

Şimdik şöle.. benim ilk kurduğum wzor dağıtımı olan ing den tr ye dönme sistemde de aynısını yapıyordu... sonra bende baya araştırdım çözüm bulamadım.. ardından Pro_Vl kurdum güncellemeler sorunsuz olarak kurulmuştu... ama araştırma yaptığımda forumlarda ses kartı driverı ile çakıştığı falan söyleniyordu...

kenan kardeşim sonradan türkceleştirme deyil kulandığım sistem tr_windows_8_enterprise_x86_dvd_917693

ben cözemedim

Arkadaşlar bu güncelleme sorunu ile ilgili olarak bugün baya bi uğraştım sanal pc de yaklaşık olarak 5-6 kere falan kurup denemişimdir... şuan için ulaştığım sonuçlar ise... programlar ile alakalı bir durum yok... ben SKYPE ile etkinleştirme yapmıştım daha önceden ve yedeklemiştim... bugün sanal pc de denemeye başladım önce şüphelendiğim programları kurupta denedim.. kafamda ASC 3.8 vardı benim sadece onu kurdum ve uac ı kapattım..güncellemenin ilk devresini yapıp komple bitirdi %100ledi.. Yeniden başladığında etkinleştirmeyi yaptım.. yani tokens.dat ı değiştirdim... 2. güncellemeye başlattım 3 adet güncellemeye başladı ve.. yeniden başladığında %98 de geri aldı yine... Şuan sadece win8 kurdum ve uac ı kapattım güncellemeleri yükledim komple sorunsuz olarak... Eğer sizinde etkinleştirmeden dolayı bir sıkıntı varsa yapabilir... ne sıkıntı var bilemem ama etkinleştirmeden benimki sıkıntı yaratıyor...

KMS Olarakta;

71.PNG

Resimdeki Araç İle Aktifleştirme yaptım... Yine Güncellemelerde Herhangi Bir Sıkıntı Yaşatmadı... Komple Kuruldu... SKYPE İle Yapılan Aktifleştirme de Ne Oluyorsa Artık Güncellemelerin Kurulmasına İzin Vermiyor...!

Edited by KenanK