Jump to content

Sata Integratoru Olan Varmı ?

elmor
 Share

Recommended Posts

Herkese selamlar, elimde yine buradan indirdiğim bi program vardı, i386 içinde çalıştırdığımızda otomatik sata sürücülerini entegre ediyordu, sadece o programdan verim alabilmiştim, drvpack ile yaptım ama birsürü hata veriyor, forumdada o eski programı araştırdım, forumun altını üstüne getirdim ama bulamadım, elinde o tek tıkla sata sürücülerini entegre eden program varsa biri lütfen ekleyebilirmi ?

driverpacks.net tarafından sunulan yazılım gayet güzel çalışıyor, sorum çıkıyorsa senden kaynaklıdır.

Tamam araya araya buldum o programı driverpack gerek kalmadı, dediğim gibi driverpack problem yapıyordu, bu program tek tıkla hiç uğraşmadan aynı işi yapıyor, yapanın eline sağlık, belki lazım olur diye upload ettim...

https://www.box.com/s/wv1zutyi9a4unwd1n6et

@elmor;

Acaba nasıl bir sorun ile karşılaştın. Bunu bizler ile paylaşırsan sevinirim. Bunun dışında Senin paylaştığın çok eski sürücüleri ekliyor. Yani yeni çıkan kartların hepsini destekleyeceğini düşünmüyorum. Ama driverpack gelişmeye açık bir program ve hala yeni driverlar ekleniyor güncelleliyor ve siliniyor.

Bence tutumun biraz yalnış ama yinede her yiğidin yoğurt yeğişi farklıdır.

Başarılar dilerim.

@elmor;

Acaba nasıl bir sorun ile karşılaştın. Bunu bizler ile paylaşırsan sevinirim. Bunun dışında Senin paylaştığın çok eski sürücüleri ekliyor. Yani yeni çıkan kartların hepsini destekleyeceğini düşünmüyorum. Ama driverpack gelişmeye açık bir program ve hala yeni driverlar ekleniyor güncelleliyor ve siliniyor.

Bence tutumun biraz yalnış ama yinede her yiğidin yoğurt yeğişi farklıdır.

Başarılar dilerim.

Çok abartmışsın sevgili kardeşim ya, ben zaten programı herkes için istemedim, kendim için istedim, sanırım 50 ye yakın sürücü destekleniyor bu program ile, yeter de artar bile benim için, drvpack 100 tane eklese ne olacak, denerken bile içimi baydı artık, en az 10 defa entegrasyon yaptım, her seferinde txtsetupta birkaç dosya hata veriyor, neyse ben isteyen olursa işi görülsün diye yükledim, tavsiye falan ettiğimden değil, işine gelmeyen gitsin drvpack ile cebelleşsin ne diyeyim :)