Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

All In One Keylogger Kaldırma ?

EsprituelsDesigners
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

kimin yaptığını bilmiyorum ama ofisteki bilgisayarım da All in one keylogger programı var ve sinirlerim alt üst.

Saatin ordaki K harfini farkettim çift tıklayınca şifre sordu.

Baktım araştırdım bu program olduğunu buldum.

Program ekle kaldırdan vs zaten kaldırılmıyor. Format atamam Tek disk müşterilerin bir ton bilgileri var içinde. Eğer şifreyi açmayı başarabilirsem o insan evladına gizlilik haklarıma tecavüzden dava açacağım. Kesin bir maile gidiyor çünkü onlar. Ve bana yardım edebilirse işletim sistemi ile haşır neşir olan burdaki insanlar edebilir diye düşündüm. ( Sistem xp )

Herşeyi denedim arkadaşlar

(Güvenli kip, Anti malware,)

Eğer kaldırabilirsem çok mutlu olacam, ama eğer açabilirde kime bilgilerimin gittiğini görebilirsem Allah yarattı demiyecem ve yardım eden arkadaşa sonsuz teşekkür edecem.

Daha önce deepfreeze gibi bir çok programı uninstal ettim yada unlock ettim ama bu şey yapıştı resmen. Bunun yüzünden tüm banka şifrelerim dahil hepsini değişmek zorunda kaldım. Eminim neler çektiğimi anlıyorsunuzdur :diablo:

Edited by EsprituelsDesigners

merhaba processhacker 2 yi öneririm yada unlocker ile kaldırabilirsin

processhacker terminator diye olay var

programın acık oldugu kısma sagtus tıkayıp affinityden terminatoru seçip run selectede tıkla teker teker kapatma yöntemlerini dener

bazı programlarda restart özelliği var seçeneklerden teker teker dene

2-unlocker

bilgisayara unlockeri yukle

programın kurulu oldugu dizine sag tus tıkla unlocker e tıkla eylemler menusunden sil'e tıklayıp silmeyi denesin

eğer silezmez ise bilgisayar yeniden başlatınca kesin silinir

NOT:bunları denemeden önce yedeklemeyi kur bence programı kaldırsan dahi bilgisayarın açılmama gibi olasılığı var

(çok yaşadım)

Edited by sungerbob

merhaba processhacker 2 yi öneririm yada unlocker ile kaldırabilirsin

processhacker terminator diye olay var

programın acık oldugu kısma sagtus tıkayıp affinityden terminatoru seçip run selectede tıkla teker teker kapatma yöntemlerini dener

bazı programlarda restart özelliği var seçeneklerden teker teker dene

2-unlocker

bilgisayara unlockeri yukle

programın kurulu oldugu dizine sag tus tıkla unlocker e tıkla eylemler menusunden sil'e tıklayıp silmeyi denesin

eğer silezmez ise bilgisayar yeniden başlatınca kesin silinir

NOT:bunları denemeden önce yedeklemeyi kur bence programı kaldırsan dahi bilgisayarın açılmama gibi olasılığı var

(çok yaşadım)

Tamam yarın hemen deneyecem ofiste çok teşekkür ederim ilgin ve alakan için.