Jump to content

Oyun Bilgisayarı Topluyorum Yardım

beko28
 Share

Recommended Posts

Alıcağım 4 tane parça kaldı sizce almalıyım parçalar uyumlumudur ve oyunları akıcı donmadan sorunsuz oynuyabilirmiyim.

Suanki Pc Parçalarım

Ekran Kartım :  Nvidia GT 430

Güç Kaynağı :   400 W High Woltage

HDD:   WD 250 GB

Sistem : Windows 7 Ultimate

Alıcağım Bilgisayar Parçaları

Anakart: ASUS M5A78L-M LX V2 AMD 760G/SB710 AM3+ DDR3 1866MHz

RAM :    2GB GSKİLL Value DDR3 1333Mhz CL9 PC3 10600 (Suanlık 2 GB daha sonra 8 alıcam)

İŞLEMCİ:  İşlemci konusunda karar veremedim sizce alttaki işlemcilerden hangisiyle daha iyi daha sorunsuz   oyun oynayabilirim.

• AMD Athlon II X3 450 AM3 3.2GHz 1.5MB Cache 45nm İşlemci

• AMD Athlon II X2 270 AM3 3.4GHz  2MB Cache 45nm İşlemci

Edited by beko28

oynuyacağım oyun öyle çok yüksek özellikler isteyen bir oyun değil sadece daha akıcı ve yüksek görüntü kalitesinde oynamak icin almak istiyorum oynadığım oyun Knight Online. suanki pc parçalarımda açıyor fakat kalabalık yerlerde kasma yapıyor  bunları hiç yaşamamak için bu parçaları seçtim fakat işlemci konusunda karar veremedim o konuda yardım istiyorum işlemci için bütcem 170 tl vatan bilgisayarda %25 indirim le alıcağım.

aynen önemli olan açması değil önemli olan kalabalık yerlerde ful görüntü kalitesinde hiç kasmaması donmaması benim için o yüzdende bu parçaları seçtim fazla pahalıya kacmaya gerek yok ama sence hangi işlemciyi almalıyım.

yorumlarınız ve destekleriniz için cok tesekkürler ben şimdi parçaları almaya gidiyorum sizden bir ricam olucak bana tnctr nin windows 7 ultimate 64 bit güncellestirmeli bir download linkini bulabilirseniz atabilirmisiniz ben aradımda bulamadım sade olursa iyi olur