Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...
  • Moderator

Auslogics BoostSpeed 8 bedava. Lisans 5 bin kayıt hakkına sahiptir. 3 Eylül 2015'e kadar süresi var.

Product name: Auslogics BoostSpeed 8

License Code: G23CU-RMSL7-AWU8D-9K376-G3PAY

License type: Giveaway License

Download Link: http://static.auslogics.com/en/boost-speed/8/boost-speed-setup.exe

• 1 ay sonra...

Atlantis Antivirüs (IKARUS) 1 yıllık lisans anahtarı

[URL=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1444765238__atlantis-antivirus_pack3d.jpg]pre_1444765238__atlantis-antivirus_pack3[/URL]

Atlantis Antivirüs (eski adı ile Ikarus) PC’nize çift kapsamlı koruma sağlayan özel bir sistemdir. 
Guard ( koruma): Bu modül arka planda sürekli çalışır 
ve sürekli olarak bilgisayarınıza olan erişimin her türlüsünü izler . 
AntiVirus: yapılandırmaları özelleştirmenizi sağlar ve
ihtiyaçlara göre manuel veya otomatik olarak virüsleri arar. 
PC güvenliği için komple bir pakettir.

Dil : english
Platform : All windows

Aşağıdaki adrese gidin boş alana mail adresinizi yazıp ENTER tuşuna basın , serial mail adresinize gelecektir.

• 2 ay sonra...

Avast çılar buraya ; 1 yıllık ücretsiz lisans kampanyası

[URL=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1450042362__nmd9zn.png]pre_1450042362__nmd9zn.png[/URL]

Avast Internet Security 2016

Dünya çapında en çok tercih edilen Antivirüs yazılımları arasındadır. Güçlü koruma modülleri sayesinde ev ağınızı, online işlemlerinizi her zaman koruma altına alır. Koruması etkili bir güvenlik duvarı ile hacker saldırılarından korunmanızı sağlar.

http://www.computerbild.de/gutscheinaktionen/Avast-Internet-Security-2016-Verlosung-14384121.html?action=register

üst bölüme kendi E-Mail adresinizi alt tarafa görünen kodu girip işlemi onayladığınızda lisans anahtarınız E-Mail adresinize gelecektir.

• 2 hafta sonra ...

SecureAPlus Premium (Kampanya)

[URL=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1451681587__sap_1.png]pre_1451681587__sap_1.png[/URL]

SecureAPlus, virüs, malware ve diğer türdeki zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumanızı sağlayan bir güçlü bir güvenlik uygulamasıdır. Bilgisayarınızdaki uygulamaları tarayıp güvenli bir beyaz liste oluşturur. SecureAPlus sisteminizdeki zararlı yazılımları, trojan’ları, şüpheli veya kötü amaçlı programları engelleyebilir. Yazılım bulut tabanlı 12 adet antivirüs motorunu kullanır. (SecureAPlus, Emsisoft, Avira, Sophos, McAfee, Microsoft, ESET, Bitdefender, AVG, Norman, Quick Heal, clamwin)

Yazılım evrensel bir antivirüs programıdır. Sisteminizde kurulu diğer güvenlik yazılımlarıyla beraber kullanılabilecek şekilde uyumludur.

Bu sistemlerle tam uyumludur

Windows 8.1 (32-bit ve 64-bit) Windows 8 (32-bit ve 64-bit) Windows 7 Home Basic (32-bit ve 64-bit) Windows XP SP3 (32-bit ve 64-bit) Windows Vista SP2 (32-bit ve 64-bit) Windows Server 2003 R2 SP1 (32-bit ve 64-bit) Windows Server 2008 SP1 ve üzeri (32-bit ve 64-bit) Windows Server 2008 R2 ve (64-bit) Windows Server 2012 (64-bit) Windows Server R2, 2012 (64-bit)

Buradan Kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Yazılımı indirip kurun ve kurulum sonundaki yönlendirmeleri izleyin.

4519e841f082d2476f9dcac0ceaaca66.pngGiveaway of the day — Driver Booster Pro 3.1

Driver Booster Pro zamanı geçmiş sürücüleri algılar ve tek tık yardımıyla otomatik olarak günceller.
Driver Booster IObit'in en etkili sürücü teknolojileri sayesinde etkili bir sürücü güncelleme programıdır. Uygulama zamanı geçmiş sürücüleri algılar ve tek tık yardımıyla otomatik olarak günceller. Rescue
center sayesinde sistem ve sürücüleri güvence altına alır. Uygulama oyun performansını artırır ve donanım hataları, sistem kopmaları ve hatalarına karşı bilgisayarı korur. Driver Booster Pro ile zaman kazanın.
Önemli not: Program 6 aylık lisansa sahiptir.
Sistem Gereksinimleri:

Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10; 1 GHz processor or faster; 512 MB of RAM memory; 50 MB of free hard drive space

Yayıncı:

iObit

Web sayfası:

http://www.iobit.com/driver-booster-pro.php

Dosya boyutu:

13.1 MB

Fiyat:

Bu program piyasada $22.95 ,
fiyatla satılıyor, ama bizim ziyaretçilerimiz
için kısa bir süre için ücretsiz.

Edited by dj sms

• 2 hafta sonra ...

Start Menu X PRO 5.72

Sistem menüsünden kurtularak programları daha hızlı çalıştırın.

Start Menu X sistem menüsünden kurtularak programları daha hızlı çalıştırmanıza yardımcı olur. Program profesyonel işlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlar ve zaman kazandırır.

PRO versiyonun artıları:

• Tek tık ile başlatma;
  • Her klasöre birincil program atama ve bu klasöre tıklayarak açma;
  • Sekmelere ekleme yapma ve değiştirme;
  • Sanal grupları yönetme;
  • Dosyaları ada göre sıralama.
http://tr.giveawayoftheday.com/start-menu-x-5-72/

Start Menu X PRO 5.72

Sistem menüsünden kurtularak programları daha hızlı çalıştırın.

Start Menu X sistem menüsünden kurtularak programları daha hızlı çalıştırmanıza yardımcı olur. Program profesyonel işlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlar ve zaman kazandırır.

PRO versiyonun artıları:

• Tek tık ile başlatma;
  • Her klasöre birincil program atama ve bu klasöre tıklayarak açma;
  • Sekmelere ekleme yapma ve değiştirme;
  • Sanal grupları yönetme;
  • Dosyaları ada göre sıralama.
http://tr.giveawayoftheday.com/start-menu-x-5-72/

Bitti diyor,bitti.15 ocak tarihli olayı 16 ocakta veriyorsun.Biraz daha dikkat.

• Like 1

Bitti diyor,bitti.15 ocak tarihli olayı 16 ocakta veriyorsun.Biraz daha dikkat.

gece o saatte yaparken 16 ocak'daki diye düşündüm o programı . ki gece girdiğimde tam sürümdü.

kusura bakma eğer pro sürümü lazımsa araştırabilirim senin için.

USB Safely Remove 5.3.8

Harici sürücüyü yanlış kaldırdığınızda önemli verilerinizi kaybettiğiniz oldu mu? Windows bazen bir cihazı durduramıyor mu? Ya da bir sürücüyü siz kaldırmadan durdurdu mu? USB Safely Remove harici cihazlarınız ile daha güvenli bir şekilde çalışabilmeniz için bu ve bunun gibi sorunları ortadan kaldırıyor.

http://tr.giveawayoftheday.com/usb-safely-remove-5-3-8-2/

gece o saatte yaparken 16 ocak'daki diye düşündüm o programı . ki gece girdiğimde tam sürümdü.

kusura bakma eğer pro sürümü lazımsa araştırabilirim senin için.

USB Safely Remove 5.3.8

Harici sürücüyü yanlış kaldırdığınızda önemli verilerinizi kaybettiğiniz oldu mu? Windows bazen bir cihazı durduramıyor mu? Ya da bir sürücüyü siz kaldırmadan durdurdu mu? USB Safely Remove harici cihazlarınız ile daha güvenli bir şekilde çalışabilmeniz için bu ve bunun gibi sorunları ortadan kaldırıyor.

http://tr.giveawayoftheday.com/usb-safely-remove-5-3-8-2/

Teşekkür ederim anlayışlı cevabın için.

• Like 1

• 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Kaspersky Anti-Virus 1 Full Year Protection

Capture.png

Promo link:
https://www.asus.com/event/2016/mb/KL-ASUS-ROG/

Direct download :
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA2011/RAMPAGE_V_EDITION_10/KAV_2016_V1601445_20160805.zip?_ga=1.238159616.1283307140.1465700646
Available upgrade model list:
Rampage V Edition 10
Maximus VIII series
Rampage V Extreme/U3.1
Maximus VII series
Crossblade Ranger
Crosshair V Formula-Z

Uyumluluk olarak yukarıdaki anakart sahipleri için geçerli denilmiş fakat indirip deneyen olursa bilgi verirse sevinirim.

Edited by KenanK

Bir saat önce, KenanK yazdı:

Kaspersky Anti-Virus 1 Full Year Protection

Please register to see this content.

Promo link:
https://www.asus.com/event/2016/mb/KL-ASUS-ROG/

Direct download :
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA2011/RAMPAGE_V_EDITION_10/KAV_2016_V1601445_20160805.zip?_ga=1.238159616.1283307140.1465700646

Available upgrade model list:
Rampage V Edition 10
Maximus VIII series
Rampage V Extreme/U3.1
Maximus VII series
Crossblade Ranger
Crosshair V Formula-Z

Uyumluluk olarak yukarıdaki anakart sahipleri için geçerli denilmiş fakat indirip deneyen olursa bilgi verirse sevinirim.

Asus K555U da denedim trial kurdu 30 günlük deneme

• 2 hafta sonra ...

Aomei BackUpper Pro 3.5 Final

sürümü için orjinal lisans var. Giveaway da gördüm. Ve indirdim.15-16 saat içinde yükleyin. Nasıl yapacaksınız?

1. Aşağıdaki linkten pro sürümünü indirin. Varsa önceki sürümü sistemden kaldırın.

2. Programı yükleyin. Türkçe kullanmak isterseniz sitemizde Türkçe dil paketi de var. Onu da indirip konuda anlatıldığı şekilde işlem yapın.

3.İnternetinizi açık tutun. Ve programı açınız.

4. Lisans isteyecektir. Aşağıdaki kodu kopyalayıp yapıştırın ve Lisans butonuna basınız.

AMPR-L8X48-91V4L-Y4UUU

Bu kadar. Saygılarımla

• Like 3

maalesef bu kod'a invalid diyor ve kabul etmiyor yinede ilgiye teşekkürler.

4 saat önce, YAGMURADAM yazdı:

sürümü için orjinal lisans var. Giveaway da gördüm. Ve indirdim.15-16 saat içinde yükleyin. Nasıl yapacaksınız?

1. Aşağıdaki linkten pro sürümünü indirin. Varsa önceki sürümü sistemden kaldırın.

2. Programı yükleyin. Türkçe kullanmak isterseniz sitemizde Türkçe dil paketi de var. Onu da indirip konuda anlatıldığı şekilde işlem yapın.

4. Lisans isteyecektir. Aşağıdaki kodu kopyalayıp yapıştırın ve Lisans butonuna basınız.

AMPR-L8X48-91V4L-Y4UUU

Bu kadar. Saygılarımla

Arkadaşlar bizzat kendim denedim bunu. (Normalde ben standart sürümün kullanırdım) Yine de şunu deneyin.

linkine gidip oradaki Hemen İndir butonuna basın ve zipli dosyayı indirin.Arşivi klasöre çıkartıp içindeki Readme.txt dosyasındaki lisans anahtarını (programı yükleyip açtıktan sonra) kullanın. Saygılarımla

9 saat önce, YAGMURADAM yazdı:

AMPR-L8X48-91V4L-Y4UUU

Bu kadar. Saygılarımla

Kampanya sitesinden indirip Setup ile kurulum yapmak isteyince şöyle hata veriyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Direk Aomei sitesinden uygulamayı indirip lisansı girmeyi deneyeceğim bakalım. Herkese aynı lisans kodunu veriyor zaten :)

Edited by MehmetYildiz

İnanın bir yaşıma daha girdim. İlk mesajımda anlattığımı işlemi kendim aynen yaptım. Ve önce Kaspersky yüklü yedeğime dönüp orada standart sürümünü silip pro sürümünü yükleyerek lisansladım. Ve yedek aldım. Sonra sadece sürücülerin yüklü olduğu yedeğe dönüp yine standart sürümü silip pro sürümünü yükleyip lisansladım. Her ikisinde de başarılı oldu. Ben doğrudan linkini verdiğim kurulum dosyasını kullandım. setup.gcd dosyasıyla kurulum yapmadım. Bilgilerinize. Saygılarımla

Not: Kampanya hala devam ediyor.

Örnek resim aşağıdadır.

eL3UrEW.png

9 saat önce, YAGMURADAM yazdı:

İnanın bir yaşıma daha girdim. İlk mesajımda anlattığımı işlemi kendim aynen yaptım. Ve önce Kaspersky yüklü yedeğime dönüp orada standart sürümünü silip pro sürümünü yükleyerek lisansladım. Ve yedek aldım. Sonra sadece sürücülerin yüklü olduğu yedeğe dönüp yine standart sürümü silip pro sürümünü yükleyip lisansladım. Her ikisinde de başarılı oldu. Ben doğrudan linkini verdiğim kurulum dosyasını kullandım. setup.gcd dosyasıyla kurulum yapmadım. Bilgilerinize. Saygılarımla

Not: Kampanya hala devam ediyor.

Örnek resim aşağıdadır.

eL3UrEW.png

Nedendir bilmiyorum ama normal lisansı kabul etmiyor. Sorunu şöyle çözdüm:

Bilgisayarın internetini kapatıp uygulamanın etkinleştirme sayfasını açtım karşıma offline lisans bölümü geldi.

adresinden lisans ve makine kodumu girdim offline lisansımı aldım. bu lisansı girince kabul etti :)

Haber verdiğin için teşekkürler :)

• Like 1

• 1 ay sonra...

Wise Care 365 Pro Giveaway Bir yıllık yasal lisans kampanyası;
Bu
ziyaret edin 12 aylık lisansınızı ücretsiz alın. E-posta kimliğinizi verin ve talimatları takip edin. Yazılımın tam sürümünü indirin ve lisansı kullanın. 
Bu hediye 48 saat boyunca açık kalacak, bu nedenle ücretsiz kopyanızı hemen alın!

• 4 hafta sonra ...
  • TornadoEffect changed the title to VPN seed4.me 1 Yıl Ücretsiz-Yeni
  • semsibey featured this topic