Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

Hard Disk Sentinel - ücretsiz lisans :

Spoiler

, sabit sürücülerin durumunu, performanslarını ve güçlerini izler ve analiz eder. Hard Disk Sentinel ile tüm sabit sürücü sorunlarını bulabilir, test edebilir, teşhis edebilir ve düzeltebilirsiniz. Herhangi bir sorun bulunursa, Sabit Disk Sentinel kullanıcıyı bilgilendirir.

Hard Disk Sentinel, disk sağlığını izler, her disk için sıcaklık ve SMART değerlerini takip eder, veri aktarım hızını gerçek zamanlı olarak ölçer. Hard Disk Sentinel, nihai veri koruma çözümüdür.

Ücretsiz Sabit Disk Sentinel Standard Edition Lisansı

Ücretsiz bir Sabit Disk Sentinel lisansı almak için şu adımları izleyin:

1. Programı aşağıdaki linkten indirip kurunuz. Program zaten etkinleştirilmiş olarak kuruludur.

Desteklenen işletim sistemleri

• Windows 11/10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP / 2000 / 9x (32 bit ve 64 bit)
  • Windows Server 2016/2012/ 2003 (32-bit ve 64-bit)

Teklif şartları :

• Bu, yalnızca 5.70 sürümü için bir ömür boyu lisanstır.
  • Gelecekteki sürümlere ücretsiz yükseltme yok. Yükselttiğinizde, aktivasyonu kaybedersiniz.
  • Ücretsiz teknik destek yok.
  • Yalnızca ticari olmayan kullanım için

2016-09-25_11-36-111.png

Sabit Disk Sentinel Standard - ücretsiz lisans

Wise Care 365 Pro 6.3.2 (Lifetime) :

Spoiler

Sisteminizi Gerçek Zamanlı Olarak Koruyun
Bazı uygulamalar izniniz olmadan değişiklik yapmaya çalıştığında hemen harekete geçin. Bu koruyucu, Windows kayıt defterini gizlice değiştirmeye çalışan tüm işlemleri belirleyecek ve durduracaktır.
Programların Internet Explorer ana sayfanızı değiştirmesini önleyin
Herhangi bir istenmeyen yeni uygulamanın Windows başlangıcına eklenmesini önleyin
Varsayılan tarayıcıda değişiklik yapılmasını önleyin.

Sistem Gereksinimleri:

Windows 2003/ 2008/ XP/ Vista/ 7/ 8/ 10 (x32/x64)

Yayıncı: 

Web sayfası: 

Dosya boyutu: 20.5 MB

Licence details: Lifetime, no updates

Fiyat:

Bu program piyasada $29.95 ,
fiyatla satılıyor, ama bizim ziyaretçilerimiz
için kısa bir süre için ücretsiz.

a1be346d1f7a0a3bda653f7ced7998d2.png

37ccfc0e3b4458dc16574fb4cab7daaf.png

9417253e9220b9571a9c3310667605c0.png

e09c581cee854b6cb4d6ef0595c398e9.png

3f885eaabb3dba545afe723c46c71bfb.png

a1be346d1f7a0a3bda653f7ced7998d2.png

37ccfc0e3b4458dc16574fb4cab7daaf.png

Abelssoft Win11PrivacyFix 2022 (Lifetime) :

Spoiler

Win11PrivacyFix_01.png

Win11PrivacyFix'in kullanımı kolaydır. Program penceresinde, anahtarları kullanarak çeşitli ayarları açıp kapatabilirsiniz. Ayrıca program, önerilen ayarlarla, veri toplamayı tamamen devre dışı bırakan ve standart WIndows ayarlarına geri dönen üç hazır yapılandırmaya sahiptir.

Gizliliği korumaya ek olarak, Win11PrivacyFix ile Windows 11'i özelleştirebilir ve optimize edebilirsiniz. Program, yerleşik uygulamaları devre dışı bırakmayı, Dosya Gezgini'ni yapılandırmayı, widget'ları devre dışı bırakmayı ve diğer faydalı sistem ayarlarını içerir.

Win11PrivacyFix_02.png

Ücretsiz lisans Win11PrivacyFix 2022

Ücretsiz bir Win11PrivacyFix lisansı almak için aşağıdakileri yapın:

1. Win11PrivacyFix kurulum dosyasını indirin ve programı bilgisayarınıza kurun. Programın İngilizce olduğunu lütfen unutmayın .

Sistem gereksinimleri

• Windows 11
  • Programı etkinleştirmek için internet bağlantısı gereklidir

2. Programı çalıştırın ve kayıt formunu doldurun. E-posta adresinizi, adınızı ve soyadınızı girmelisiniz. Bundan sonra, "Evet, şartları ve gizlilik politikasını okudum" seçeneğini işaretleyin ve "Şimdi ücretsiz kilit açma e-postası alın" düğmesini tıklayın.

Win11PrivacyFix_03.png

3. Programı kapatmadan posta kutunuzu kontrol edin. E-posta adresinize kaydınızı onaylamak için bir bağlantı içeren bir e-posta gönderilecektir. Kaydı tamamlamak için bağlantıyı takip edin.

Not: Girilen e-postayı kullanarak Abelssoft'tan daha önce promosyon programları yüklediyseniz, kayıt otomatik olarak gerçekleşecektir.

4. İnternet bağlantısı varsa program otomatik olarak kaydolacaktır.

Şartlar teklifleri

• Evde ticari olmayan kullanım için ömür boyu kişisel lisans.
  • Yalnızca 2022 sürümü için - yeni sürümlerde güncellemeler mevcut değildir.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Kaydı onaylayarak, Abelssoft ürünleri hakkında haber bültenleri almayı kabul etmiş olursunuz. E-postalarınızdaki abonelikten çıkma bağlantısını kullanarak istediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

WonderFox DVD Video Dönüştürücü (Lifetime) :

Spoiler

WonderFox DVD Video Converter bilgisayarda, akıllı TV'de, iPhone, iPad, Android telefon ve tablette oynatmak için kullanılabilen her türlü DVD'yi videoya kopyalamak için eksiksiz bir çözümdür.

WonderFox DVD Video Dönüştürücü Ücretsiz Lisans

WonderFox DVD Video Converter, DVD'yi H264, HD AVI, HD MP4, HD MOV, FLV, HD WMV, AVI, MP4, VOB, MKV, TS/MTS/M2TS, WMV, MPEG, WEBM dahil olmak üzere çeşitli video formatlarına dönüştürmenize olanak tanır. , ve daha fazlası .

Universal Media Converter ayrıca çevrimiçi videoların URL bağlantıları aracılığıyla kararlı ve hızlı bir şekilde indirilmesini de destekler.

WonderFox DVD Video Converter'ın Temel Özellikleri

• Şifreli DVD'leri yedekleyin.
  • Web sitelerinden çevrimiçi videolar indirmek.
  • 300'den fazla format ve cihaz desteği ile video dönüştürme.
  • Dostu, kullanımı kolay arayüz.
  • Yerleşik düzenleyici (kırpma, birleştirme, döndürme, ses seviyesini değiştirme vb.).
  • Hızlı dönüşüm hızı.
  • Toplu dönüştürmeyi destekleyin.
  • Mobil cihazlar için zil sesleri oluşturun.
  • Herhangi bir videoya altyazı (*.SRT/*.ASS) ekleyin veya kaldırın.
  • Video ve kod çözme için optimum parametrelerin otomatik seçimi.

WonderFox DVD Video Converter'ın ücretsiz lisansını almak için şu adımları izleyin:

1. Programı bilgisayarınıza indirin ve kurun:

Sistem gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11/10 / 8.1 / 8/7 32|64-bit

İngilizce arayüz

2. Aşağıdaki kayıt kodunu (Lisans Kodu) kullanarak Kayıt menüsünde tam sürümü etkinleştirin :

VC-DVCB-67E6E00788-274D83FB98-959544FB19

Şartlar teklifleri

• Bu, yalnızca 27.0 (Windows) sürümü için WonderFox DVD Video Converter'ın ömür boyu lisansıdır.
  • Daha yeni sürümlere ücretsiz yükseltmeler mevcut değildir. Yeni bir sürümün yüklenmesi, lisans anahtarının etkinleştirilmesini geçersiz kılacaktır.
  • Ücretsiz teknik destek içermez.
  • Lisans yalnızca evde (ticari olmayan) kullanım içindir.

SecuPerts İlk Yardım Seti Önyükleme Diski - Ücretsiz Lisans :

Spoiler

SecuPerts First Aid Kit önyükleme diski için ücretsiz lisans alın. Bununla işletim sisteminin çalışmasını geri yükleyebilir, silinen dosyaları kurtarabilir, yedekleme yapabilir ve önyüklenebilir bir Linux tabanlı işletim sisteminden faydalı programları kullanabilirsiniz.

SecuPerts İlk Yardım Seti , hasarlı bir işletim sistemini onarmak, verileri yedeklemek, bir işletim sistemini başka bir diske aktarmak, unutulan bir Windows parolasını sıfırlamak ve önyüklenebilir Linux tabanlı bir işletim sisteminde çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için kullanılabilen kullanışlı bir önyükleme diskidir. 

SecuPerts_First_Aid_Kit_05.png

SecuPerts İlk Yardım Seti önyükleme diski, sistem kurtarma ve diskler ve bölümlerle çalışma için yararlı araçlara sahip canlı bir Linux tabanlı işletim sistemi içerir. Başlatmak için SecuPerts İlk Yardım Çantası penceresinin sağ üst kısmındaki bilgisayar simgesine tıklayın. Sistemin bir dosya yöneticisi, web tarayıcısı, disk araçları, uzaktan erişim istemcileri ve diğer faydalı programları vardır.

SecuPerts İlk Yardım Seti Özellikleri

• Sistem kurtarma için önyükleme diski.
  • Kullanışlı programlara sahip önyüklenebilir işletim sistemi.
  • Verileri bulut depolamaya yedekleme.
  • Disk klonlama.
  • Bir diskteki bilgileri kalıcı olarak silme.
  • Silinen dosyaların kurtarılması.
  • Avira motoruna dayalı antivirüs tarayıcı.
  • Hatalar için RAM kontrol ediliyor.

Ücretsiz SecuPerts İlk Yardım Seti Lisansını Alın :

Ömür boyu ücretsiz SecuPerts İlk Yardım Seti lisansı almak için şu adımları izleyin:

1.  gidin . E-posta adresinizi girin, iki onay kutusunu işaretleyin (bültene bu şekilde abone olacağınızı unutmayın) ve Seri numarası iste düğmesini tıklayın .

SecuPerts_First_Aid_Kit_03.png

2. E-postanıza kayıt onay bağlantısı içeren bir e-posta gönderilecektir. Aldığınız e-postadaki bağlantıya tıklayarak e-posta adresinizi onaylayın. Ardından, ikinci mektupta benzersiz lisans anahtarınızı alacaksınız.

SecuPerts_First_Aid_Kit_06.png

3. SecuPerts İlk Yardım Seti arşivini bilgisayarınıza indirin.

• Yazılım adı ve sürümü : SecuPerts First Aid Kit 1.0
  • Geliştirici : Engelmann Software (Almanya)
  • Boyut : 1.4 GB
  • Arayüz dili : İngilizce, Rusça (kısmen)
  • Desteklenen sistemler : Windows 11/10 / 8.1 / 8/7 (32-bit ve 64-bit)

4. secuperts-firstaidkit_en.zip arşivini paketinden çıkarın . İlk Yardım Setini çalıştırın - USB.exe'ye yükleyin (önyüklenebilir USB ortamı oluşturmak için) veya İlk Yardım Seti - DVD.exe'ye yazın (CD'ye yazmak için). Bootable Media Builder'da lisans anahtarınızı girin.

SecuPerts_First_Aid_Kit_07.png

5. Ardından, Önyüklenebilir Medya Oluşturucu penceresinde, USB sürücünüzün harfini dikkatlice seçin ve SecuPerts İlk Yardım Kitini seçilen bölüme yazmak için Yaz'a tıklayın . Önemli! Seçilen bölümdeki tüm veriler silinecek .

SecuPerts_First_Aid_Kit_08.png

6. SecuPerts İlk Yardım Seti önyükleme ortamı oluşturulana kadar bekleyin.

SecuPerts İlk Yardım Setini bir USB bellekten veya DVD'den başlattıktan sonra, önyükleme menüsünde aşağıdaki seçenekler mevcut olacaktır:

• Boot SecuPerts İlk Yardım Seti - kısaltılmış SecuPerts İlk Yardım Seti.
  • Güvenli başlatma - ek başlatma seçenekleri.
  • Belleğinizi test edin - Memtest86+ yardımcı programı ile RAM testi.
  • 1. sabit diskten önyükleme yapın - çıkın ve işletim sisteminizi başlatmaya devam edin.

SecuPerts_First_Aid_Kit_04.png

Şartlar :
  • Bu, 1 bilgisayar için ömür boyu SecuPerts İlk Yardım Seti lisansıdır.
  • Promosyonun bitiminden önce lisans anahtarını etkinleştirmelisiniz.
  • Ticari ve ticari olmayan kullanıma izin verilir.
  • Yeni sürümlere ücretsiz yükseltme yok.

Allavsoft Downloader - Windows ve Mac için ücretsiz lisans :

Spoiler

Allavsoft İndirici ücretsiz lisans

Allavsoft Downloader'in başlıca özellikleri

• Videoları MP4, AVI, WMV, MPG, MOV, TS, VOB, FLV, WebM dahil olmak üzere herhangi bir formatta indirin.
  • Spotify, Deezer, Soundcloud, vb.'den müzik, çalma listeleri veya albümler indirme yeteneği. MP3, AAC, FlAC, WAV, AC3, AIFF vb.
  • 4K 4096p, HD 1080p, 720p, 3K, 3D, SD 480p veya 360p dahil olmak üzere yüksek çözünürlüklü videoları indirme yeteneği.
  • İTunes, QuickTime, iPad, iPhone, iPod, Apple TV, Android telefonlar veya tabletler, Samsung Galaxy, Motorola Droid, LG, BlackBerry, Google Nexus, Microsoft Surface, Windows'ta çevrimdışı web video oynatımı için videoyu indirmeyi ve popüler video formatına dönüştürmeyi destekler Telefon, PSP, PS3, PS4, Xbox 360, Zune, Archos, Creative Zen, iRiver, Amazon Kindle Fire ve daha fazlası.
  • Yerleşik oynatıcı, indirilen filmleri, müziği herhangi bir formatta oynatır. İndirilen video dosyalarının önizlemesi ve oynatılması.
  • Reklamları indirmeden video veya müzik indirin.
  • Videodan altyazı indirme imkanı.
  • İndirmeyi istediğiniz zaman duraklatma ve devam ettirme imkanı.
  • İndirme tamamlandıktan sonra gerçekleştirilecek eylemi seçin. Tüm önyükleme görevleri tamamlandıktan sonra bilgisayarı otomatik olarak kapanacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
  • İndirme geçmişini kaydetme yeteneği.

Ücretsiz bir Allavsoft Downloader lisansı almak için şu adımları izleyin:

1. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirin:

Sistem gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi:

• Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, 8, Windows 7 ve Windows Vista, XP (32 ve 64 bit).
  • Mac OS X 10.4 - macOS 10.15 (Catalina), macOS 11 Big Sur, macOS 12 Monterey

ÖNEMLİ . Kurulumdan sonra programı güncellemeyin. Lisans yalnızca bu sayfada indirilebilen sürüm için geçerlidir.

2022-08-23_16-47-40.jpg

2. Uygulamayı kurun ve isteğe bağlı bir lisans adı ve aşağıdaki lisans anahtarlarından birini belirterek tam sürümü etkinleştirin:

Windows için Allavsoft İndirici anahtarı :

DC64-4854-81D9-B340-81C7-6E14-9548-6A77

Mac için Allavsoft İndirici anahtarı :

DE12-FA52-025C-2C5C-B8F1-829A-DF2E-337B

Mac için Allavsoft İndirici

Teklif şartları

• Bu, Allavsoft Downloader'ın yalnızca evde (ticari olmayan) kullanım için ömür boyu lisansıdır.
  • Yeni sürümlere ücretsiz yükseltme yok. Lisans yalnızca 3.25.0.8257 (Windows) ve 3.24 sürümü için kullanılabilir. (Mac os işletim sistemi).
  • Ücretsiz teknik destek mevcut değildir.

WinX HD Video Converter Deluxe - Windows ve Mac için Ücretsiz Lisans :

Spoiler

WinX HD Video Converter Deluxe , video dosyalarıyla hızlı ve kolay bir şekilde çalışmanıza izin veren çok işlevli bir programdır. HD/4K videoyu işlemek için araçları kullanın, aşağıdaki işlevler mevcuttur: dönüştürme, yeniden boyutlandırma (sıkıştırma), yükleme, düzenleme, kırpma, kırpma, kesme, birleştirme ve video ile çalışmak için diğer birçok olasılık.

WinX HD Video Dönüştürücü Deluxe Ücretsiz Lisans

WinX HD Video Converter Deluxe'ün Temel Özellikleri

• 4K/1080P'yi MP4, MKV, HEVC, MOV, AVI ve daha fazlasına dönüştürün.
  • 410'dan fazla profil, herhangi bir cihazda kolay oynatma için videolar oluşturmanıza olanak tanır.
  • WinX HD Video Converter'ı kullanarak YouTube'dan ve 1000'den fazla siteden video/müzik indirebilirsiniz.
  • 4K videoyu yüksek kalitede 1080P'ye sıkıştırın.
  • Kırpma, işleme, birleştirme, altyazı ekleme, video parametrelerini ayarlama.
  • Tam GPU hızlandırma ile hızlı video dönüştürme.

Windows veya MacOS için ücretsiz bir WinX HD Video Converter Deluxe lisansı almak için şu adımları izleyin:

• 1.  gidin . Bir Windows veya Mac sürümü seçin. E-posta adresinizi girin ve Ücretsiz Girin düğmesini tıklayın .

Ücretsiz HARDiNFO 8 PRO lisansı

• 2. Programı bilgisayarınıza indirin ve kurun:

Sistem gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi:

• Windows 11/10/8/8.1/7
  • macOS 10.6 ve üzeri

İngilizce arayüz

3. E-posta adresinizi ve alınan kayıt kodunu (Lisans Kodu) kullanarak Kayıt menüsünde tam sürümü etkinleştirin:

WinX HD Video Converter Deluxe - Ücretsiz Lisans

Şartlar teklifleri

• Bu, yalnızca WinX HD Video Converter Deluxe sürüm 5.17.0 için bir ömür boyu lisanstır.
  • Lisans yalnızca evde (ticari olmayan) kullanım içindir.
  • Daha yeni sürümlere ücretsiz yükseltmeler mevcut değildir.
  • Ücretsiz teknik destek içermez.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro - Ücretsiz Lisans :

Spoiler

WonderFox HD Video Converter Factory Pro , videoları dönüştürmek, işlemek ve indirmek için çok işlevli bir programdır. Bununla videoları diğer biçimlere dönüştürebilir, videoları kırpabilir ve düzenleyebilir, YouTube ve diğer sitelerden videolar indirebilir, bilgisayar ekranınızdan videolar kaydedebilir ve videoları GIF animasyonlarına dönüştürebilirsiniz.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro - Ücretsiz Lisans

HD Video Converter Factory Pro, videoları doğrudan YouTube, Vimeo, Facebook, Twitter, Dailymotion ve 300'den fazla siteden indirmeyi destekler. Ayrıca, tüm oynatma listesinin veya kanaldaki tüm videoların toplu olarak indirilmesi desteklenir.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro'nun Temel Özellikleri

• Video ve ses dönüştürme.
  • Videoya düzenleme, kırpma, birleştirme, tersine çevirme, efekt ve filigran uygulama.
  • Kalite kaybı olmadan videoyu sıkıştırın.
  • Sitelerden video indirme ve video barındırma.
  • Bilgisayar ekranından video ve ses yakalayın.
  • Videolardan veya resimlerden GIF animasyonu oluşturun.
  • 500'den fazla medya formatı desteği.
  • Full HD ve 4K dahil yüksek çözünürlüklü video desteği.
  • NVIDIA NVENC, CUDA ve Intel QSV donanım hızlandırma desteği.
  • 5.1 kanal surround sesi destekler.
  • MP4, AVI, MKV, MOV, MPG, MTS, M2TS, H264, DIVX, XVID, MPEG4, WAV, MP3, AC3, AAC ve diğer birçok formatı destekler.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir WonderFox HD Video Converter Factory Pro lisansı almak için şu adımları izleyin:

Sistem gereksinimleri

• İşletim sistemi: Windows 11/10 / 8.1 / 8/7 (32/64-bit)
  • İşlemci: Intel veya AMD 1.5 GHz veya üstü
  • Disk alanı: 300 MB

İngilizce arayüzlü program

2. "Kayıt Ol" menüsünü kullanarak aşağıdaki kayıt koduyla tam sürümü etkinleştirin:

VC-HDPB-67E8200788-A484A5FFA2-6EAC62FF75

Teklif şartları

• Yalnızca WonderFox HD Video Converter Factory Pro, sürüm 25.0 için ömür boyu lisans alırsınız.
  • Yalnızca kişisel (ticari olmayan) kullanım içindir.

Icecream Image Resizer Pro 2.12  - Ücretsiz Lisans :

Spoiler

Icecream Image Resizer, fotoğraflarınızı ve resimlerinizi yeniden boyutlandırmak için kullanımı son derece kolay bir yazılım. Toplu görüntü işleme ile birden fazla dosya üzerinde işlem yapabiliyor. JPG, PNG, JPEG, BMP, TIFF gibi formatları tanıyor ve kullanımı çok kolay bir arabirime sahip.

Sistem Gereksinimleri:

Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10; 1.33Ghz Intel, AMD or any other compatible processor/faster processor for netbooks; 512MB of RAM (1GB for better performance); 250MB to 1GB of free disk space

Yayıncı: Icecream Apps

Web sayfası: 

Dosya boyutu: 12.7 MB

Licence details: Ömür boyu

Fiyat:

Bu program piyasada $19.95,

3ba4d39f8fef41c70980c26f93491ffe.jpeg

8587dbc05ce354089000c5b930837b6c.jpeg

64f406f2c00a79bdf824302cbf4dabec.jpeg

PDF Mixer Pro Ücretsiz Lisans :

Spoiler

İki veya daha fazla PDF dosyasının PDF sayfalarını karıştırın ve sayfaları mevcut PDF dosyalarına ekleyin.

Normal PDF araçlarının aksine, PDF Mixer , kullanıcıların 2 veya daha fazla PDF dosyasının PDF sayfalarını karıştırmasını, PDF sayfalarını mevcut PDF dosyalarına eklemesini ve bunları yeni bir dosyaya kaydetmesini sağlayan yaratıcı bir PDF sayfa düzenleyici aracıdır. Bu güçlü araçla, birden çok PDF dosyasındaki PDF sayfalarını kolayca yeniden sıralayabilir, kopyalayabilir, döndürebilir, silebilir, değiştirebilir ve birleştirebilirsiniz. Ayrıca, PDF Karıştırıcı ayrıca boş sayfalar ve resimler eklemenize, tarayıcıdan yeni sayfalar taramanıza ve MS Word, Excel, PowerPoint ve metin dosyalarından sayfaları bir PDF dosyasına aktarmanıza olanak tanır.

Ana Özellikler :

PDF Sayfalarını Karıştırın ve Düzenleyin PDF
Karıştırıcı, birden fazla PDF dosyasını karıştırmanıza, PDF belgelerinden sayfalar seçmenize ve mevcut bir PDF dosyasına eklemenize yardımcı olabilir. 2 veya daha fazla PDF dosyası açabilir ve sayfalarını sayfa listesine ekleyebilir, yeniden sıralayabilir ve ardından yeni bir PDF dosyasına kaydedebilirsiniz. PDF Karıştırıcı, sayfa sürükleme, çoklu sayfaların yukarı ve aşağı hareket ettirilmesi, 2 sayfalık geçiş, yön döndürme vb. gibi çeşitli sayfa sırası ayarlama işlevlerine sahiptir.

WORD, Excel ve PowerPoint Dosyalarını PDF'ye
Aktarın PDF formatının yanı sıra, PDF Mixer ayrıca MS WORD belgelerinden, Excel Çalışma Kitaplarından, PowerPoint Slaytlarından ve diğer açık belge biçimlerinden sayfaları içe aktarmak için birkaç belge içe aktarma düğmesi de sağlar. İlgili düğmeye basmanız ve bir dosya seçmeniz yeterlidir; program, dosyadaki tüm sayfaları hemen sayfa listesine ekleyecektir. Ardından, listedeki farklı dosya formatlarındaki tüm sayfaları düzenleyebilir ve bir PDF dosyasına kaydedebilirsiniz.

Boş Sayfalar Ekleme, Sayfaları Kopyalama ve Resim Ekleme
İstediğiniz kadar boş sayfa eklemek için PDF Mixer'ı kullanabilirsiniz. Ayrıca Make a Copy (Kopyalama Yap) düğmesine tıklayarak PDF sayfalarını çoğaltabilirsiniz. Bir görüntüyü yeni bir PDF sayfası olarak eklemek istediğinizde, bir grafik dosyası seçmek ve içe aktarmak için Görüntü Al düğmesini tıklatabilirsiniz. Çok sayfalı TIFF/TIF görüntü dosyasını içe aktarmayı ve her TIFF sayfasını otomatik olarak PDF sayfasına dönüştürmeyi destekler. Bir tarayıcıdan sayfaları içe aktarmak istiyorsanız, tarama görevini başlatmak için Tarayıcıdan Al düğmesine basabilirsiniz.

Şartlar ve koşullar :

Bu, ticari veya ticari olmayan kullanım için 1 bilgisayar ömür boyu lisanstır.
Ücretsiz güncelleme yok; programı güncellerseniz, kayıtsız hale gelebilir
Ücretsiz teknik destek yok
Bu teklif sona ermeden önce lisans anahtarını kullanmalısınız
yeniden satılamaz.
Teknik detaylar :

tarafından geliştirildi
Sürüm v1.4
İndirme boyutu 33.9 MB
Windows 7, 8/8.1, 10 ve 11'i (32 bit ve 64 bit) destekler.

open-pdf.jpg

move.jpg

delete.jpg

save.jpg

page-range.jpg

import-files.jpg

WonderFox DVD Video Converter 27.0 Ücretsiz Lisans :

Spoiler

WonderFox DVD Video Converter bilgisayarda, akıllı TV'de, iPhone, iPad, Android telefon ve tablette oynatmak için kullanılabilen her türlü DVD'yi videoya kopyalamak için eksiksiz bir çözümdür.

WonderFox DVD Video Converter, DVD'yi H264, HD AVI, HD MP4, HD MOV, FLV, HD WMV, AVI, MP4, VOB, MKV, TS/MTS/M2TS, WMV, MPEG, WEBM dahil olmak üzere çeşitli video formatlarına dönüştürmenize olanak tanır. , ve daha fazlası .

WonderFox DVD Video Converter'ın Temel Özellikleri :

Şifreli DVD'leri yedekleyin.

Web sitelerinden çevrimiçi videolar indirmek.

300'den fazla format ve cihaz desteği ile video dönüştürme.

Dostu, kullanımı kolay arayüz.

Yerleşik düzenleyici (kırpma, birleştirme, döndürme, ses seviyesini değiştirme vb.).

Hızlı dönüşüm hızı.

Toplu dönüştürmeyi destekler.

Mobil cihazlar için zil sesleri oluşturun.

Herhangi bir videoya altyazı (*.SRT/*.ASS) ekleyin veya kaldırın.

Video ve kod çözme için optimum parametrelerin otomatik seçimi.

Sistem Gereksinimleri:

Windows 7/8/ 8.1/ 10/ 11; İşlemci: > 1 GHz Intel veya AMD CPU; Boş Sabit Disk Alanı: 50 MB veya daha fazla; RAM: 512 MB veya üzeri; Dil: İngilizce, Almanca, İspanyolca, Japonca

Yayıncı: 

Web sayfası: 

Dosya boyutu: 91,8 MB

Lisans ayrıntıları: Ömürboyu ücretsiz

Fiyat:

Bu program piyasada $59.95,

2020-12-10_13-29-18.jpg

2020-12-10_13-29-30.jpg

2020-12-10_13-27-25.jpg

Wise Folder Hider Pro - Ücretsiz Lisans :

Spoiler

, yerel veya çıkarılabilir sürücülerdeki dosya ve klasörleri gizleyecektir. Dosyalar, gelişmiş şifreleme algoritmasına göre güvenli bir şekilde gizlenecektir. Bunları bir parola ile koruyabilirsiniz, böylece gizli veriler ancak girdikten sonra görünür ve erişilebilir hale gelir. Bu verilere diğer programlar ve işletim sistemleri tarafından erişilemez ve bu da onu güvenli hale getirir.

Diğer klasör gizleme yazılımlarıyla karşılaştırıldığında, Wise Folder Hider Pro, korunan dosyaları değiştirmek için en güvenli ve kullanışlı olanıdır. Ayrıca program, yeni başlayanların bile onunla kolayca çalışmasına yardımcı olacak sezgisel bir arayüze sahiptir.

Wise Folder Hider Pro Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Wise Folder Hider Pro lisansı almak için şu adımları izleyin:

1. Programı aşağıdaki bağlantıdan indirin:

Desteklenen İşletim Sistemi : Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, 8.1, Windows 10, Windows 11 (32 ve 64 bit)

2. Programı bilgisayarınıza kurun. Tam sürüm otomatik olarak etkinleştirilir.

Şartlar teklifleri

• Bu, yalnızca evde (kişisel) kullanım için bir ömür boyu lisanstır.
  • Daha yeni sürümlere ücretsiz yükseltmeler mevcut değildir. Yalnızca 4.4.3.202 sürümü için
  • Ücretsiz teknik destek kapsamında değildir.

2019-11-20_11-52-54.jpg

Wise Data Recovery Pro - Ücretsiz (Ömür Boyu) :

Spoiler

, silinen dosyaları kurtarmak için kullanışlı bir programdır. Yardımı ile, hem yakın zamanda yanlışlıkla silinen dosyaları, hem de uzun süre silinen dosyaları ve bölüm biçimlendirmesinden sonra kaybolan verileri bulabilirsiniz. Programın kullanımı kolaydır, iki tür arama, filtre ve bulunan dosyaların önizlemesi vardır.

Wise Data Recovery Pro - Ücretsiz Lisans

Programla çalışmak için, silinen dosyanın bulunduğu disk bölümünü seçmeniz ve hızlı (Hızlı Tarama) veya derin (Derin Tarama) aramayı seçmeniz gerekir. İlk durumda, boş geri dönüşüm kutusundan dosyalar da dahil olmak üzere yakın zamanda silinen dosyalar bulunur. Derin arama, kısmen üzerine yazılmış ve tamamen korunmuş olanlar da dahil olmak üzere, disklerde fiziksel olarak var olan tüm dosyaları bulmanızı sağlar.

Wise Veri Kurtarma'nın Özellikleri

• Silinen dosyalar için hızlı arama
  • Dosya türüne ve maskeye göre arama yapın
  • Sonuçları konuma göre filtrele
  • Resim ve metin önizlemesi
  • Profesyonel Derin Dosya Arama

Wise Data Recovery Pro'nun ücretsiz tam sürümünü edinmek için şu adımları izleyin:

• Windows 11/10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (32/64-bit)

2. Arşivi açın ve programı yükleyin. Lisans otomatik olarak etkinleştirilir.

1538835938_2022-9-1914-29-53.jpg.6f97235ebe5cae5a6779da37275b703a.jpg

Teklif şartları

• 6.1.3.495 sürümü için Wise Data Recovery Pro için ömür boyu lisans alırsınız
  • Daha yeni sürümler için güncellemeler mevcut değil
  • Ücretsiz teknik destek yok
  • Sadece ticari olmayan ev kullanımı için

Abelssoft AntiBrowserSpy Ücretsiz (Ömür Boyu) :

Spoiler

, gizliliğinizi korumak için kullanışlı bir programdır. Yardımı ile kendinizi İnternet'te izlenmekten koruyabilir, reklamları ve izleyicileri kaldırabilir ve ayrıca İnternet'teki etkinliklerinizin izlerini gizleyebilirsiniz.

Abelssoft AntiBrowserSpy ücretsiz lisansı

Abelssoft AntiBrowserSpy, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Edge web tarayıcıları için izleme engellemeyi ve parmak izi gizlemeyi destekler. Abelssoft AntiBrowserSpy, gizliliğinizi korumanın yanı sıra can sıkıcı reklamları engelleyerek internette gezinmenizi daha rahat hale getirir. Ayrıca tarayıcı geçmişinizi tamamen silebilir ve İnternet aktivitelerinizi diğer bilgisayar kullanıcılarından gizleyebilirsiniz.

Windows için Abelssoft AntiBrowserSpy için ücretsiz bir lisans almak için şu adımları izleyin:

1. Programı aşağıdaki bağlantıdan indirin ve bilgisayarınıza kurun:

İngilizce arayüzlü program

• Windows 10 / 8.1 / 8/7 (32/64 bit)

2. Programı çalıştırın. Kayıt penceresinde adınızı, soyadınızı ve e-posta adresinizi girin, Evet, şartları ve gizlilik politikasını okudum seçeneğini işaretleyin ve Şimdi ücretsiz kilit açma e-postası alın düğmesini tıklayın .

3. Bir sonraki pencereyi kapatmadan e-postanızı kontrol edin ve gelen mektupta kayıt onay bağlantısını takip edin. Mektup uzun süre gelmezse, spam klasörünüzü kontrol edin . Bu alanda, kayıt penceresinde kaydın başarılı olduğunu gösteren Bitti yazısı görünecektir.

Teklif şartları

• Bu, Abelssoft AntiBrowserSpy 2022 için ömür boyu lisanstır.
  • Yedekleme özelliği bu lisansla kullanılamaz.
  • Gelecekteki sürümlere ücretsiz yükseltme yok.
  • Yalnızca kişisel (ticari olmayan) kullanım içindir.

Ashampoo Registry Cleaner 2 - Ücretsiz (Ömür Boyu) :

Spoiler

Ashampoo Registry Cleaner 2 ile uzak dosya ve programlara olan bozuk bağlantıları, yüklü programların yanlış girişlerini, yanlış dosya ilişkilendirmelerini, dosya erişim geçmişini ve sistemin çalışması için gereksiz olan veya hatalara ve çökmelere neden olabilecek diğer kayıt defteri girdilerini bulun ve kaldırın.

Sistemin hatalı çalışmasını önlemek için program, silinen ve değiştirilen tüm öğelerin yedek kopyalarını oluşturur ve program tarafından yapılan değişiklikleri istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

• Kayıt defterinde gereksiz girişleri arayın.
  • Bulunan tüm kayıt defteri hatalarını otomatik olarak düzeltin.
  • Tarama sonuçlarını görüntüleyin ve düzeltilecek hataları manuel olarak seçin.
  • Temizlemeden önce kayıt defteri yedekleri oluşturun.
  • Tarama sonuçları arasında arama yapın.
  • Dışlamalara kayıt defteri girdileri ekleme.
  • Taranacak kategorileri seçin.

Sistem Gereksinimleri:

Windows 7/ 8/ 10; Screen resolution: 1280x1024 - 100%

Yayıncı: 

Web sayfası: 

Dosya boyutu: 7.16 MB

Licence details: Lifetime

Fiyat:

Bu program piyasada $14.99,

Please register to see this content.

6a0dfd072b1b9929df8a18c38d9cf077.png

82dd54e30a19dda7cf43ce4ad2e203af.png

1cc32c89e6ccbfeaffe29078e1cd50cf.png

• Like 2
  • Thanks 2

• 2 ay sonra...

DVDFab Toolkit

TALİMATLAR

Spoiler

DVDFab Toolkit için indirme bağlantısı size yukarıda verilmiştir. DVDFab Toolkit için benzersiz seri numaranız da yukarıda verilmiştir.You cannot redeem this serial number inside the program.Bunun yerine, seri numaranızı kullanmak ve DVDFab Toolkit kaydınızı etkinleştirmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

REGISTRATION PART 1: gidinve yukarıda size verdiğimiz seri numarasını forma girin. Ekrandaki doğrulama kodunu yazın ve GÖNDER'e tıklayın. Ardından, e-posta adresinizi ve adınızı girin ve bir kez daha GÖNDER'i tıklayın. E-posta gelen kutunuza gidin. Orada bir kayıt onay e-postası olmalıdır. Mevcut kayıtlı bir kullanıcı değilseniz, kayıt olmanızın isteneceği bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız. Bu bağlantıya tıklayın ve ardından AYNI e-postayı kullanarak bir hesap açın. Kayıt başarılı olduğunda, otomatik olarak hesap kimlik bilgilerinizi kullanarak giriş yapabileceğiniz Üye Merkezine yönlendirileceksiniz. Kaydolduktan sonra Üye Merkezi > Hizmetlerim > Ürünlerim'e gidin. "DVDFab Toolkit" yazılımı, en az 1 yıl geçerli olması gereken aktif bir kayıt durumu ile orada listelenmelidir.

REGISTRATION PART 2:Yukarıda size verdiğimiz bağlantıdan tam yazılım kurulum paketini indirin, kurun ve başlatın. Başlatıldıktan sonra, sağ üst menüde bulunan YETKİLENDİRME'yi tıklamanız gerekir. Ardından, KAYIT BÖLÜMÜ'nden DVDFab Üye Merkezinize erişmek için kullandığınız aynı e-posta ve şifreyi girmelisiniz. İnternete bağlı olduğunuzdan emin olun ve onaylamak için yetkilendirme penceresindeki YETKİLENDİRME düğmesine tıklayın. Yetkilendirme başarılı olduğunda, DVDFab Toolkit aracı güncellenecek ve artık "Ücretsiz Sürüm" olarak görüntülenmeyecektir. Bunun yerine, kayıt sona erme tarihini gösterecektir. Başlatmak için Araç Seti seçeneğini tıklayın.

REGISTRATION PART 3:DVDFab Toolkit'i başlattığınıza göre, pencereyi simge durumuna küçült düğmesinin hemen yanında bir simge olan MENÜ'ye gidin. Menü seçeneklerini görüntülemek için tıklayın. Seçenekler görüntülendiğinde, YETKİLENDİR'i seçin. O zamana kadar, DVDFab Üye Merkezinize KAYIT BÖLÜM 1'den erişmek için kullandığınız aynı e-posta ve şifreyi bir kez daha girmeniz istenecektir. Ücretli sürümüne erişmek için bilgisayarınızı otomatik olarak yetkilendirir. MENÜ > HAKKINDA'ya giderseniz, lisans durumunuzu göstermelidir. Aboneliğinizin sona erme tarihini göstermeli ve sürüm için "Ücretli Sürüm" olarak görünmelidir. 

DvdFab Toolkit programının kayıt işleminin 3 günü vardır acele eden alır.:)

FOCUS Projects 4 PRO [for PC & Mac]

Bununda 2 günü vardır. 

• Like 2

Shadow Defender - Ücretsiz (Ömür Boyu) :

Spoiler

Kampanya sayfaları :

Shadow Defender, sisteminizi 'Gölge Modu' adı verilen sanal bir ortamda çalıştırabilir. 'Gölge Modu', her sistem değişikliğini gerçek ortamınızda hiçbir değişiklik yapmadan sanal bir ortama yönlendirir. Kötü niyetli etkinlikler ve/veya istenmeyen değişikliklerle karşılaşırsanız, sisteminizi hiçbir şey olmamış gibi orijinal durumuna geri yüklemek için yeniden başlatın.

Shadow Defender ile hangi dosya ve klasörlerin gerçek ortama kalıcı olarak kaydedileceğini belirleme esnekliğine sahipsiniz. Bu, yeniden başlatmanın ardından önemli dosya ve klasörlerin saklanmasını sağlar.

Bakım gerektirmeyen bir bilgisayar yapmak istiyorsanız Shadow Defender en iyi seçiminiz olacaktır.

Shadow Defender kullanıcıları…

• Kötü amaçlı etkinliklerden ve istenmeyen değişikliklerden arındırılmış bir sistemi koruyun.
  • Yazılım ve oyun kurulumlarını güvenli bir ortamda test edin.
  • Paylaşılan kullanıcılar tarafından istenmeyen değişikliklere karşı koruma (işyeri ve eğitim kurumları için uygundur).

Shadow Defender Özellikleri

• Tüm virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları önleyin.
  • İnternette güvenle gezinin ve istenmeyen izleri ortadan kaldırın.
  • Gizliliğinizi koruyun.
  • Sistem kesintilerini ve bakım maliyetlerini ortadan kaldırın.
  • Sisteminizi orijinal durumuna geri yüklemek için yeniden başlatın.

2019-05-29_11-23-25.jpg

Ücretsiz Shadow Defender Lisansı

Ücretsiz bir lisans almak için şu adımları izleyin:

Sistem gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11 / Windows 10 / 8.1 / 8 / Windows 7 SP1 +  / Windows Vista + KB2763674.

2. Programı bilgisayarınıza kurun, aktivasyon otomatik olarak yapılacaktır.

3. Dil için, program yükleme klasöründeki res.ini dosyasını değiştirin :

Windows 64-bit için:

C:\Program Files\Shadow Defender

Windows 32 bit için:

C:\Program Files(x86)\Shadow Defender

Uygulamayı yeniden başlatın.

Teklif şartları

• Bu, yalnızca sürüm 1.5 için 1 PC için ömür boyu lisanstır.
  • Yeni sürüme ücretsiz yükseltmeler mevcut değildir, yükseltme bir deneme süresi içerecektir.
  • E-posta yoluyla ücretsiz teknik destek.
  • Lisans yalnızca ticari olmayan (kişisel) kullanım içindir.

• Like 4

FlashBoot Pro  - Ücretsiz (Ömür Boyu) :

Spoiler

Kampanyalar

, Windows yükleme kopyasıyla önyüklenebilir USB ortamı oluşturmaya yönelik çok işlevli bir programdır. Onun yardımıyla, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista veya XP işletim sisteminin bir görüntüsünü çıkarılabilir bir USB sürücüsüne kolayca yazabilir ve işletim sistemini bilgisayarınıza kurmak için kullanabilirsiniz.

FlashBoot Pro - ücretsiz lisans

FlashBoot, yükleme ortamı oluşturmaya ek olarak, Windows işletim sistemini doğrudan bir USB sürücüsüne yüklemenize ve bilgisayarın işletim sisteminden bağımsız olarak önyüklemenize olanak tanır. Ek olarak, Pro sürümü, donanım sürücülerini ve diğer kullanışlı önyüklenebilir medya oluşturma özelliklerini entegre etme özelliğini içerir.

FlashBoot'un Özellikleri

• Windows 11, 10/8.1/8/7 veya Vista Kurulum USB Sürücüsü Oluşturma
  • Windows 11, 10 / 8.1 / 8 işletim sistemini bir USB sürücüsüne yükleme
  • BIOS veya UEFI desteği ile yazın
  • USB Sürücü Görüntüleri Oluşturma ve Yazma
  • USB Sürücülerini Klonlama
  • Bir USB çubuğuna DOS veya UEFI yükleme
  • Verilerin kalıcı olarak silinmesi
  • Pro Sürücü entegrasyonu USB 3.0, NVMe, AHCI, SATA, RAID
  • Pro İşletim sistemini bir USB sürücüsüne klonlama
  • Pro Windows XP Kurulum USB Sürücüsü Oluşturun
  • Pro Oluşturma Önyüklenebilir Windows XP USB (BartPE)
  • Pro USB sürücülere yazmak için kendiliğinden açılan arşivler oluşturun

Ücretsiz FlashBoot Pro Lisansı

FlashBoot Pro'nun ücretsiz ömür boyu lisansını almak için aşağıdakileri yapın:

1. Bilgisayarınıza FlashBoot Pro'nun özel bir sürümünü indirin ve yükleyin.

2. Programı açtığınızda, bir kayıt penceresi görünecektir. "Bu yazılımı kaydettir" bağlantısını tıklayın.

3. USB çubuğunuzu bağlayın, açılır listeden seçin ve Tamam'a tıklayın. Promosyon lisansınız seçilen medya kimliğine kaydedilecektir. Profesyonel özellikler sadece bu USB bellek ile çalışacaktır .

4. Açılan web sayfasında Adınızı ve Soyadınızı, E-posta Adresinizi girin ve Gönder düğmesine tıklayın.

5. Belirtilen e-postaya kayıt kodu (KAYIT KODU) içeren bir e-posta gönderilecektir. Program kayıt penceresinde, "Kayıt kodunu girin"e tıklayın ve kayıt kodunu girin.

Teklif şartları

• Yalnızca 3.3m sürümü için ömür boyu FlashBoot Pro lisansı alırsınız.
  • Programı istediğiniz sayıda bilgisayara yükleyebilirsiniz.
  • Profesyonel özellikler yalnızca kayıt sırasında belirtilen USB depolama aygıtıyla çalışır.
  • Yalnızca ticari olmayan kişisel kullanım içindir.
  • Yeni sürümlere ücretsiz yükseltme yok.

• Like 3

MiniTool ShadowMaker Pro - 6 ay boyunca ücretsiz lisans :

Spoiler

, Windows işletim sisteminizi, önemli dosya ve klasörlerinizi, seçili bölümleri ve genel olarak sürücülerinizi yedeklemenizi sağlayan bir programdır.

MiniTool ShadowMaker Pro Ücretsiz Lisans

Oluşturulan yedeklemenin yardımıyla, arıza durumunda - örneğin sistem çökmesi, sabit sürücü arızası vb. - verileri geri yükleyebileceksiniz. MiniTool ShadowMaker Pro, PC'niz için profesyonel bir yedekleme, veri koruma ve olağanüstü durum kurtarma aracıdır.

MiniTool ShadowMaker Pro'nun Faydaları

• Uzaktan bilgisayar yönetimi.
  • Programa göre yedekleme.
  • SSL şifreleme desteği.
  • Komut satırını kullanarak yedekleyin.
  • Ağ konumları için destek.
  • WinPE ortamında yedekleme.

6 aylık ücretsiz MiniTool ShadowMaker Pro lisansı almak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmelisiniz:

1. Programı aşağıdaki bağlantıdan indirin ve kurun:

Sistem gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, 8 ve Windows 7 32|64-bit

İngilizce arayüz

2. Uygulamayı yükleyin ve aşağıdaki etkinleştirme koduyla etkinleştirin (Lisans anahtarı):

D99FE9-B2445F-8A5AB1-B252CD

Teklif şartları

• Bir (1) kullanıcı için 6 aylık lisans, yalnızca evde kullanım
  • Lisans süresi boyunca yeni sürümlere ücretsiz yükseltme yapılabilir

• Like 2

• 2 hafta sonra ...

SecuPerts Anti-Spy ücretsiz lisans Ömürboyu (Windows 10 için casus yazılım önleme) :

Spoiler

Windows 10 için ücretsiz SecuPerts Anti-Spy lisansı alın. Windows 10 için casus yazılım önleme, Windows işletim sistemi, tarayıcılar ve medya oynatıcıdaki 80'den fazla istenmeyen özelliği devre dışı bırakmanıza olanak tanır.

Windows 10 için SecuPerts Anti-Spy, Windows'ta 80'den fazla önceden yüklenmiş izleme ve telemetri özelliğini tek tıklamayla devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Anti-Spy ile ayrıca istenmeyen ve biraz şüpheli Windows 10 özelliklerinin tam bir listesini oluşturabilir ve hangilerinin devre dışı bırakılacağına bireysel olarak karar verebilirsiniz.

Ücretsiz SecuPerts Casusluk Önleme Lisansı

Microsoft'un bu ayarları nerede gizlediğinden bağımsız olarak, Windows 10 için Antispyware, hangi verilerinizin Redmond'daki Microsoft sunucularında bulunabileceğine ve hangi verilerin kurumsal olmadığına kendiniz karar verme olanağı sağlar. Böylece, Windows 10 için SecuPerts Anti-Spy, Windows kullanıcısı için daha fazla gizlilik sağlar.

Not

Şu anda  gizliliğini geliştirmek için  ,  ,  gibi birçok ücretsiz araç bulunmaktadır . Aynısını ve daha fazlasını lisansa ihtiyaç duymadan yaparlar.

Windows 10 için ücretsiz SecuPerts Anti-Spy lisansı

Ücretsiz bir SecuPerts Anti-Spy lisansı almak için şu adımları izleyin:

(veya  ) bir lisans alın .

E-posta adresinizi girin, kutuları işaretleyin (bültene bu şekilde abone olduğunuzu unutmayın) ve Seri numarası iste düğmesini tıklayın .

2. Alınan e-postadaki bağlantıya tıklayarak e-posta adresinizi doğrulayın. Bir sonraki mesajda benzersiz lisans anahtarınızı alacaksınız.

3. Programı aşağıdaki bağlantıdan indirin ve kurun:

• Desteklenen işletim sistemleri: Windows 10
  • Almanca ve İngilizce arayüz

4. Alınan lisans anahtarıyla tam sürümü etkinleştirin.

2020-12-17_13-37-03.png

Not

Programı İngilizce arayüze geçirmek için Profile > Sparche > English menüsünü seçin :

2020-12-17_13-44-23.jpg

Teklif şartları

• Yalnızca evde (ticari olmayan) kullanım için SecuPerts Anti-Spy ömür boyu lisans.
  • Dağıtım kitini bu sayfadan indirerek programı istediğiniz zaman yeniden yükleyebilirsiniz.

IObit Driver Booster PRO 10 - Ücretsiz Lisans (29 Aralık 2022'ye kadar) :

Spoiler

Bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda güncel olmayan, bozuk, eksik ve Game Ready sürücüleri bulun ve güncelleyin.

IObit Sürücü Güçlendirici PRO

IObit Driver Booster 10'daki yenilikler
  • 8.500.000'den fazla aygıt sürücüsünün güncellenmesini desteklemek için genişletilmiş veritabanı
  • Daha fazla Windows 11 aygıt sürücüsü eklendi
  • İyileştirilmiş sürücü güncelleme algoritması artık en iyi oyun sürücülerinin kararlı bir şekilde güncellenmesini sağlıyor
  • Optimize edilmiş tarama algoritması, şimdi hızı %20 daha hızlı
  • Güncelleme mekanizmasını hızlandırmak ve başarılı bir güncelleme şansını %10'a kadar artırmak için optimize etti
  • Oyun hızlandırma işlevi hızlandırıldı, şimdi %12'ye kadar daha hızlı çalışıyor
  • Daha iyi ve daha iyi kullanıcı deneyimi için güncellenmiş kullanıcı arayüzü
  • 38 yerelleştirme dili desteklenir
  • Ve keşfetmeniz için çok daha fazlası mevcut

IObit Driver Booster PRO Ücretsiz Lisansı

Ücretsiz bir IObit Driver Booster PRO lisansı almak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

1. Programı aşağıdaki linkten indirin ve bilgisayarınıza kurun.

Sistem gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11/10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (32/64-bit)

Yükleme sırasında program, ana işlevle ilgili olmayan ek Adware bileşenleri sunar - yükleme işlemi sırasında fazladan onay kutularının işaretini kaldırın.

3. Aşağıdaki lisans kodlarından birini kullanarak "Lisans gir" menüsünde Pro sürümünü etkinleştirin:

EBAD6-9DCC5-925B7-32EB0

20221004_092312.jpg

Lisans yönetimi menüsünden lisans geçerlilik süresini kontrol edebilirsiniz .

20221004_092420.jpg

Teklif şartları

• Lisans yalnızca kişisel kullanım içindir.
  • Lisans 29 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.
  • Lisans süresi boyunca sürüm 10.x içinde ücretsiz yükseltmeler alırsınız.

Abelssoft GClean 2022 - Ücretsiz Lisans (Ömür Boyu) :

Spoiler

Program, gizlilik izlerini temizlemek ve Google uygulamaları ve İnternet tarayıcıları tarafından izlenmenizi engellemek için tasarlanmıştır.

, gizliliğinizi korumak ve İnternet tarayıcıları üzerinden izlemeyi önlemek ve ayrıca etkinliğinizin izlerini bilgisayarınızdan kaldırmak için kullanışlı bir programdır. Program, Google uygulamalarının ve hizmetlerinin izlerini temizlemeyi destekler ve ayrıca Google Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Edge ve Apple Safari İnternet tarayıcılarının temizlenmesini destekler. Tarama ve indirme geçmişinizi, önbelleğinizi, çerezlerinizi, form verilerinizi ve kayıtlı şifrelerinizi silebilirsiniz.

Abelssoft CheckDrive 2022 - ücretsiz lisans

G-Radar özelliği, algılanan öğeleri kaldırarak, Google uygulamalarının geçici dosyaları ve izleri için sistemi otomatik olarak kontrol eder. Bu verilerin kaldırılması, hassas bilgilerin Google sunucularına gönderilmesini, etkinliklerinizin izlenmesini ve ilgi alanına dayalı reklamların gösterilmesini engeller.

Abelssoft GClean 2022 ücretsiz lisansı

Abelssoft GClean 2022 için ücretsiz lisans almak için aşağıdakileri yapın:

1. Abelssoft GClean kurulum dosyasını indirin ve programı bilgisayarınıza kurun. Programın İngilizce olduğunu lütfen unutmayın .

Sistem gereksinimleri

• Windows 11/10/8.1/7 (32/64 bit)
  • Programı etkinleştirmek için internet bağlantısı gereklidir.

2. Programı çalıştırın ve kayıt formunu doldurun. E-posta adresinizi, adınızı ve soyadınızı girmelisiniz. Bundan sonra, "Evet, şartları ve gizlilik politikasını okudum" seçeneğini işaretleyin ve "Şimdi ücretsiz kilit açma e-postası alın" düğmesini tıklayın.

3. Programı kapatmadan posta kutunuzu kontrol edin. E-posta adresinize kaydınızı onaylamak için bir bağlantı içeren bir e-posta gönderilecektir. Kaydı tamamlamak için bağlantıyı takip edin.

Not: Girilen e-postayı kullanarak Abelssoft'tan daha önce promosyon programları yüklediyseniz, kayıt otomatik olarak gerçekleşecektir.

4. İnternet bağlantısı varsa program otomatik olarak kaydolacaktır.

Teklif şartları

• Evde ticari olmayan kullanım için ömür boyu kişisel lisans.
  • Yalnızca 2022 sürümü için - yeni sürümlerde güncellemeler mevcut değildir.
  • Bu promosyon sürümünde, görev zamanlayıcı hariç tüm işlevler mevcuttur.
  • Kaydı onaylayarak, Abelssoft ürünleri hakkında haber bültenleri almayı kabul etmiş olursunuz. E-postalardaki abonelikten çıkma bağlantısını kullanarak istediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

DearMob iPhone Manager - Windows ve Mac için Ücretsiz Lisans Ömürboyu :

Spoiler

iOS aygıtınızdaki tüm verileri iTunes olmadan yedeklemenize, şifrelemenize ve geri yüklemenize olanak tanır.

DearMob iPhone Manager , fotoğraflar, müzik, kişiler ve daha fazlası dahil olmak üzere iPhone veya iPad'inizdeki tüm bilgileri yedeklemenize, şifrelemenize ve geri yüklemenize olanak tanır. DearMob iPhone Manager ile, yanlışlıkla kaybolan bilgileri kolayca kurtarabilir veya bilgileri yeni bir iOS cihazına aktarabilirsiniz - üstelik iTunes'u kullanmadan.

Windows ve macOS için DearMob iPhone Yöneticisi

DearMob iPhone Manager, hızı ve yönetim kolaylığı ile öne çıkıyor. Yüzlerce 4K fotoğrafı saniyeler içinde aktarın, iTunes'da bulunmayan şarkılar dahil tüm müziklerinizi yönetin. Dosyaları iOS dostu biçimlere dönüştürün ve zil sesleri oluşturun Videoları aktarın ve dönüştürün En önemlisi, yedeklerinizi askeri düzeyde güvenlikle şifreleyebilirsiniz, böylece yalnızca doğru parolaya sahip olanlar bilgilerinize erişebilir ve bilgileri geri yükleyebilir.

DearMob iPhone Manager Ücretsiz Lisansı

DearMob iPhone Manager Ücretsiz Lisansı

Windows ve Mac için DearMob iPhone Manager için ücretsiz bir lisans almak için şu adımları izleyin:

İngilizce arayüz

Sistem gereksinimleri

• Windows 11/10/8.1/8/7.
  • Mac OS X 10.9 ve üstü.

DearMob iPhone Manager uygulamasını kullanmak için aşağıdaki koşulları izleyerek mobil cihazınızı bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlamanız gerekir:

• iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda, "Bu bilgisayara güvenilsin mi?" sorulduğunda, bilgisayarınızın verilere erişim iznini onaylayın. Bilgisayara güvenmek için Güven'e tıklayın.

Bu bilgisayara güven?

2. Kayıt menüsünde (sağ altta), e-posta adresinizi ve etkinleştirme anahtarınızı girin ve ardından "Etkinleştir"e tıklayın:

Pencereler için :

CCMU3-LP72L-YKMRJ-YF5SR

Mac için :

CDLZX-3U45P-VJYTV-VQY32

code.png

Teklif şartları

• 1 bilgisayar için ömür boyu lisans mevcuttur - aralarından seçim yapabileceğiniz Windows veya Mac.
  • Lisans yalnızca 5.8.x sürümü içindir – yeni sürümlere yönelik program güncellemeleri mevcut değildir.

Ashampoo WinOptimizer 2022 - Ücretsiz Lisans  Ömürboyu :

Spoiler

Yeni Windows 11 sürümü, Windows'u daha hızlı, daha kararlı ve daha güvenli hale getiren 20'den fazla güçlü modül içerir.

, sisteminizi analiz etmenize ve çalışmasını ve performansını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize yardımcı olacak birçok özellik sunan  ücretsiz bir sürümüdür .

ashampoo-2022_1.png

Ashampoo WinOptimizer 2022, daha hızlı, daha kararlı ve daha güvenli bir Windows için güçlü iyileştirmeler sunar. 20'den fazla yazılım modülü, onu işletim sisteminizi optimize etmek, ince ayar yapmak ve korumak için çok yönlü bir kullanışlı araçlar seti haline getirir.

Microsoft Windows mükemmel olmaktan uzaktır ve gelişmiş kullanıcıların ihtiyaç duyduğu özelleştirmelerin çoğundan yoksundur. Zamanla, Windows yavaşlar ve artık dosyalar ve kayıt defteri girdileriyle birlikte dağılır. Ashampoo WinOptimizer 2022, son derece özelleştirilebilir bir Windows temizleyici ve güçlendiricidir. Gizlilik koruması, programın Microsoft'un telemetri ve veri toplamasını önemli ölçüde sınırlamanıza izin veren başka bir alanıdır.

ashampoo-2022_3.png

Ashampoo WinOptimizer 2022, Windows sistemlerini hızlandırmak ve ayarlamak için toplam 23 modül içerir. Program ayrıca işletim sistemini ve donanımı analiz eder, verileri siler veya şifreler ve dosya kurtarmaya yardımcı olur. Program ayrıca kullanıcı hakları ve sistem güç şemalarının yönetimini de içerir. Performansı değerlendirmek için programla birlikte iki kıyaslama sağlanır.

Sürüm 2022, tamamen güncellenmiş temizleyicilere ve Windows 11 ile uyumluluğa sahiptir. Program ayrıca masaüstündeki simgelerin konumunu yedeklemek ve geri yüklemek için bir Simge Koruyucu içerir.

Ashampoo WinOptimizer 2022 Ücretsiz Lisansı

Ücretsiz lisans almak için:

1. Programı indirin ve bilgisayarınıza kurun:

Sistem gereksinimleri

• Windows 11/10 / 8.1 / 8/7 (32/64-bit)
  • Programı kullanmak için yönetici hakları gereklidir
  • Programı etkinleştirmek için İnternet bağlantısı gereklidir.

2. Programı kurduktan sonra tam sürümünü edinmek için yeni bir Ashampoo hesabı oluşturun veya mevcut bir hesabı kullanın.

Ashampoo WinOptimizer 2022 - Ücretsiz Lisans

3. Yeni bir hesap oluşturmanız durumunda, mektuptaki bağlantıya tıklayarak oluşturulmasını onaylayın.

Ashampoo WinOptimizer 2022 - Ücretsiz Lisans

Teklif şartları

• Bu, Ashampoo WinOptimizer 2022 için yalnızca evde kullanım için bir ömür boyu lisanstır.

• Like 1

reaConverter Pro Üretsiz Ömürboyu :

Spoiler

box-pro-2x.png?1357

reaConverter, tek bir işlemde çok çeşitli farklı biçimler arasında birden çok görüntüyü dönüştürmenize olanak tanıyan güçlü bir toplu görüntü dönüştürücüdür. Toplu görüntü dönüştürücü, farklı biçimler için muazzam destek sağlar, böylece hem nadir hem de eski biçimler de dahil olmak üzere, karşılaşabileceğiniz herhangi bir biçimdeki herhangi bir görüntüyü açmak ve dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Toplamda 650 giriş görüntü formatının yanı sıra 61 çıktı formatı da desteklenir.

Desteklenen formatlar, tüm standart ve gelişmiş formatları, profesyonel dijital fotoğrafçılar tarafından kullanılan RAW formatlarını, DOC, DOCX ve RTF dahil Microsoft Office Document formatlarını, CAD ve AutoCAD formatlarını ve çok daha fazlasını içerir.

Standart toplu görüntü dönüştürme özelliklerine ek olarak, yeniden boyutlandırma, yansıtma, filtre ve filigran uygulama ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birden çok görüntüyü tek bir vuruşta düzenleyebilirsiniz. Nihai toplu görüntü dönüştürücü arıyorsanız, aramanız gereken çözüm reaConverter'dır.

Şartlar ve koşullar

• Bu, ticari veya ticari olmayan kullanım için 1 bilgisayar ömür boyu lisanstır.
  • Ücretsiz güncelleme yok; çekilişi güncellerseniz, kayıt dışı kalabilir
  • Bu teklif sona ermeden önce lisans anahtarını kullanmalısınız
  • yeniden satılamaz

Teknik detaylar

•  tarafından geliştirildi
  • Sürüm v7.746
  • İndirme boyutu 291 MB
  • Windows 7, 8/8.1 ve 10'u (32 bit ve 64 bit) destekler

IObit Smart Defrag Pro - Ücretsiz Lisans (6 Şubat 2023'e kadar):

Spoiler

IObit Smart Defrag Pro, yalnızca sabit sürücüleri birleştirmeye değil, aynı zamanda SSD sürücüleri kırpmaya, okuma/yazma hızını artırmaya ve sürücülerin ömrünü uzatmaya da olanak tanır.

, sabit sürücülerinizin performansını otomatik olarak en üst düzeye çıkarmak için güvenli, kararlı ve kullanımı kolay bir disk birleştiricidir.

IObit Smart Defrag Pro Ücretsiz Lisansı

Yeni nesil ultra hızlı motor sayesinde Smart Defrag, yalnızca sabit sürücüleri birleştirmenize değil, aynı zamanda SSD sürücülerini kırpmanıza, okuma/yazma hızını artırmanıza ve sürücülerin ömrünü uzatmanıza olanak tanır. Kullanıcılar, Büyük Dosya Birleştirme ve Boş Alan Birleştirme'nin eklenen özellikleriyle büyük dosyaları kolayca birleştirebilir ve alan boşaltabilir. Smart Defrag, Game Optimization modülü yardımıyla oyunlarda en iyi performansı elde etmenizi de sağlayacaktır.

IObit Smart Defrag Pro Ücretsiz Lisansı

1. Programı aşağıdaki linkten indirin ve bilgisayarınıza kurun.

Windows 11/10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (32/64-bit)

Yükleme sırasında program, ana işlevle ilgili olmayan ek Adware bileşenleri sunar - yükleme işlemi sırasında fazladan onay kutularının işaretini kaldırın.

2. Aşağıdaki lisans kodunu kullanarak "Kodu girin" menüsünde Pro sürümünü etkinleştirin:

DC30F-90580-5BD07-99CB8

2022-08-26_10-19.jpg.ccf2278443d79dc4a99a18da82f05879.jpg

Teklif şartları :

• Yalnızca evde kullanım için ücretsiz IObit Smart Defrag Pro lisansı.
  • Lisans 6 Şubat 2023 tarihine kadar geçerlidir .
  • Lisans süresi boyunca 8.xx sürümünde ücretsiz yükseltmeler alırsınız.
  • Program yeniden kayıt ile kurulabilir ve yeniden yüklenebilir.

• Like 2

Macrorit Partition Extender Pro – Ömürboyu Ücretsiz Lisans :

Spoiler

, bitişik bir bölümden boş alana sahip bir bölümü hızlı bir şekilde genişletmenize ve diskte mevcutsa, ayrılmamış alanı otomatik olarak tek bir bölümde birleştirmenize olanak tanır.

Macrorit Partition Extender Pro – Ücretsiz Lisans

Ek olarak, yardımcı programı kullanarak, bölümü manuel olarak sıkıştırmaya ve bölümü genişletmek için ayrılmamış alan oluşturmaya gerek yoktur. Çoğu durumda, tek bir fare tıklamasıyla küçük bir bölümü daha büyük bir bölüme genişletebilirsiniz.

Ücretsiz Macrorit Bölüm Extender Pro Lisansı

Ücretsiz bir macrorit Partition Extender Pro lisansı edinmek için şu adımları izleyin:

1. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı (yüklü ve taşınabilir sürümler) indirin:

Desteklenen İşletim Sistemleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, 8 ve Windows Vista, XP (32 ve 64 bit).

2. Etkinleştir menüsünü kullanarak aşağıdaki Kayıt anahtarını girin:

241539136BEB7FDE77A98CA9F831E048C79988A2DF511F233209

633665729_2022-10-1312-45-30.png.91ea5724b2f126ffb4706500f7fa5410.png

2.png.c0de5f4247249654b6fee79623c4e567.png

• Bu sadece ev kullanımı için ömür boyu lisanstır.
  • Yeni sürümler için ücretsiz güncelleme yoktur. Lisans yalnızca sürüm 2.0.2 için mevcuttur

• Like 1

Macrorit Partition Extender Pro – Ömürboyu Ücretsiz Lisans :

Spoiler

, bitişik bir bölümden boş alana sahip bir bölümü hızlı bir şekilde genişletmenize ve diskte mevcutsa, ayrılmamış alanı otomatik olarak tek bir bölümde birleştirmenize olanak tanır.

Macrorit Partition Extender Pro – Ücretsiz Lisans

Ek olarak, yardımcı programı kullanarak, bölümü manuel olarak sıkıştırmaya ve bölümü genişletmek için ayrılmamış alan oluşturmaya gerek yoktur. Çoğu durumda, tek bir fare tıklamasıyla küçük bir bölümü daha büyük bir bölüme genişletebilirsiniz.

Ücretsiz Macrorit Bölüm Extender Pro Lisansı

Ücretsiz bir macrorit Partition Extender Pro lisansı edinmek için şu adımları izleyin:

1. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı (yüklü ve taşınabilir sürümler) indirin:

Desteklenen İşletim Sistemleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, 8 ve Windows Vista, XP (32 ve 64 bit).

2. Etkinleştir menüsünü kullanarak aşağıdaki Kayıt anahtarını girin:

241539136BEB7FDE77A98CA9F831E048C79988A2DF511F233209

633665729_2022-10-1312-45-30.png.91ea5724b2f126ffb4706500f7fa5410.png

2.png.c0de5f4247249654b6fee79623c4e567.png

• Bu sadece ev kullanımı için ömür boyu lisanstır.
  • Yeni sürümler için ücretsiz güncelleme yoktur. Lisans yalnızca sürüm 2.0.2 için mevcuttur

Aiseesoft iPhone Cleaner - 1 yıl boyunca ücretsiz lisans :

Spoiler

Aiseesoft iPhone Cleaner, akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki gereksiz uygulamaları, fotoğrafları, belgeleri ve diğer verileri silmenizi sağlayan iOS cihazları için bir temizleyicidir. Yardımcı program ayrıca eski cihazlardaki kişisel verileri kalıcı olarak silmenize izin vererek gizliliğinizi korur ve iPhone ve iPad'inizi daha hızlı ve daha güvenli hale getirir.

2022-09-09_11-51-16.jpg

Aiseesoft iPhone Cleaner'ın temel özellikleri

Yer açmak için gereksiz verileri silin

İPhone'unuz yavaş mı? Öyleyse, büyük olasılıkla telefonunuzda yeterli boş alan olmadığının bir işaretidir. Bu durumda, hızlandırmak için iPhone'unuzu gereksiz verilerden temizlemelisiniz. Aiseesoft iPhone Cleaner'daki Boş Alan Aracı, iPhone'da boş alan eksikliği sorununu çözer. Yardımcı program, istenmeyen / geçici dosyalar, kullanılmayan uygulamalar, gereksiz fotoğraflar ve büyük dosyalar gibi iPhone'daki gereksiz belgeleri ve verileri silmenize ve temizlemenize yardımcı olacaktır.

İPhone'daki tüm verileri kalıcı olarak sil

Örneğin, eski cihazınızı satmak için iPhone veya iPad'inizdeki tüm verileri silmeniz gerekiyorsa, Aiseesoft iPhone Cleaner da size yardımcı olacaktır. Yardımcı program, kişisel verilerin iPhone'dan tamamen ve geri alınamaz bir şekilde kaldırılması için bir araç sunar. Tüm Verileri Sil modu ile uzun süre düşünmeniz ve neyi sileceğinize karar vermeniz gerekmez. Sadece tam bir temizlik çalıştırın ve işlemin bitmesini bekleyin. Kişisel veriler silindikten sonra, diğer kullanıcılar tarafından kurtarılamaz.

Kişisel verileri ve uygulamaları seçerek silme

Yalnızca belirli bir dosya veya dosya türünden kurtulmak isteseniz bile, kişisel verileri ve belgeleri önizlemek ve seçerek silmek için Kişisel Verileri Sil aracını kullanabilirsiniz. Kişileri, mesajları, arama geçmişini, fotoğrafları, notları, takvimleri, sesli notları, Safari önbelleğini ve gelişmiş ayarları tarayabilir ve silebilir. Ayrıca WhatsApp, Line, Viber, Kik ve diğerleri gibi üçüncü taraf uygulamalardan tüm içeriği silmenizi sağlar.

Windows için ücretsiz lisans Aiseesoft iPhone Cleaner

1 yıl boyunca Windows için Aiseesoft iPhone Cleaner'ın ücretsiz lisansını almak için şu adımları izleyin:

1.  gidin (İngilizce).

2. Formu doldurun – adınızı ve e-posta adresinizi belirtin, Gizlilik Politikamızı kabul et kutusunu işaretleyin ve Kayıt ol düğmesine tıklayın.

2022-10-13_08-33.png

3. Belirtilen e-posta adresine bir Kayıt kodu gönderilecektir. Kodu içeren e-posta uzun süre gelmezse, "Spam" klasörünü kontrol edin.

4. Programı Windows bilgisayarınıza indirin ve yükleyin:

Sistem Gereksinimleri:

• Desteklenen cihazlar: iPhone veya iPad: iOS 5 ve üzeri, iOS 11, iOS 12, iOS 13, iOS 14, iOS 15 ve iOS 16.
  • Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7
  • iTunes 11.4 veya daha  yüklü olmasını gerektirir

Not

Windows için Aiseesoft iPhone Cleaner uygulamasında çalışmak için, aşağıdaki koşulları yerine getirerek mobil cihazınızı bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlamanız gerekir:

• Bilgisayarınızda  en son sürümü yüklü ve çalışıyor olmalıdır.
  • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda, "Bu bilgisayara güveniyor musunuz?" diye sorduğunuzda bilgisayarınızın verilerine erişmek istediğinizi onaylayın. Bilgisayarınıza güvenmek için, Güven'i tıklatın.

Bu bilgisayara güveniyor musunuz?

5. Programı açtıktan sonra register (registration) butonuna tıklayın.

6. E-postadaki kodu belirtin ve ardından kayıt düğmesine tıklayın.

Windows için Aiseesoft iPhone Cleaner - 1 yıl boyunca ücretsiz lisans

Teklifin hüküm ve koşulları

• Bir Windows cihazı için 1 yıllık Aiseesoft iPhone Cleaner lisansı verilir.
  • Lisans, kayıt kodunun alındığı andan itibaren sona erer.
  • Ürün evde ticari olmayan kullanım için tasarlanmıştır.
  • Lisans süresi boyunca ücretsiz güncellemeler mevcuttur.

Aiseesoft Total Video Converter - 1 yıl boyunca ücretsiz lisans :

Spoiler

Aiseesoft Total Video Converter, herhangi bir cihazda oynatmak için 1000'den fazla video ve ses formatını dönüştürmenize olanak tanıyan hepsi bir arada bir video asistanıdır.

Aiseesoft Total Video Converter ücretsiz lisans

Aiseesoft Total Video Converter'ın başlıca özellikleri

Yerleşik düzenleme araçlarıyla şunları yapabilirsiniz:

• Video klipleri almak için videoyu kırpın ve istediğiniz sıraya ayarlayın.
  • Birden fazla video klibi tek bir uzun filmde birleştirin.
  • parlaklığı, kontrastı, doygunluğu, tonu vb. Ayarlayarak videoyu ayarlayın;
  • Ekran boyutuna göre siyah kenarlardan kurtulmak için videoyu kırpın;
  • metin veya grafik formatı kullanarak filigran eklemek;
  • Videoyu saat yönünde 90 derece veya saat yönünün tersine 90 derece döndürün.
  • Videoları yatay ve dikey olarak çevirin.

Aiseesoft Total Video Converter, MP4, H.264 / MP4 AVC, H.265 / HEVC, MTS, MXF, MOV, AVI, DivX, WMV, MKV, FLV, WTV, VOB gibi farklı video formatları arasında kolayca dönüştürebilir. Videonuz ister İnternet'teki video sitelerinden (YouTube, Dailymotion, Vevo vb.) indirilmiş olsun, ister bir video kamera veya cep telefonu ile kaydedilmiş olsun, bu video dönüştürme yazılımı gereksinimlerinizi tam olarak karşılayabilir.

Ayrıca, araç ses dosyalarıyla çalışmanıza izin verir. Aiseesoft Total Video Converter, AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, FLAC, MP3, M4V, MP2, OGG, WAV, WMA, vb. Dahil olmak üzere ses formatlarını dönüştürebilir.

Aiseesoft Total Video Converter'ın yüksek hızı, dönüşüm hızını 10 kat artıran AMD APP teknolojisinin kullanılmasıyla sağlanır.

Aiseesoft Total Video Converter'ın ücretsiz yıllık lisansını almak için aşağıdaki işlemleri gerçekleştirin:

1.  gidin (İngilizce). Adınızı ve E-posta Adresinizi girin, Gizlilik Politikamızı kabul edip Kaydol'u tıklayın.

2. E-postanıza kişisel bir Kayıt Kodu gönderilecektir.

3. Programı indirin ve bilgisayarınıza yükleyin.

İngilizce Arayüz

Sistem Gereksinimleri

• Windows 11 / 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2 ve üstü).
  • 2 GHz veya daha yüksek hızda işlemci (Intel/AMD).
  • 2 GB RAM.

4. Programı çalıştırın ve lisansı ilk başlattığınızda görünecek olan kayıt menüsünde etkinleştirin (veya anahtar simgesini kullanın). E-posta adresinizi ve kayıt kodunuzu girin ve ardından Kaydol'a tıklayın.

Teklifin hüküm ve koşulları

• Bir bilgisayar için 1 yıl boyunca Windows için Aiseesoft Total Video Converter lisansı alırsınız.
  • Lisans süresi boyunca programın yeni sürümlere güncellemeleri mevcuttur.
  • Yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanım içindir.

Edited by MamLeter
  • Like 2

• 2 hafta sonra ...

SoftOrbits MP3 Downloader for Youtube Ücresiz Lisans Anahtarı :

1. Tam sürümünü bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın.
  2. Programı çalıştırın, ardından SoftOrbits MP3 Downloader for Youtube çekiliş sayfasına yönlendirmek için “Ücretsiz aktivasyon anahtarını alın”a tıklayın.

Veya aşağıda verilen lisans key anahtarını programa yapıştırıp etkinleştirin.

YTD1-QQHDA-ELMRE-VPUVY

Program  Windows 11/ 10/ 8.1/ 8/ 7 işletim sistemlerini desteklemektedir.

SoftOrbits MP3 Downloader for Youtube Özellikleri

• Youtube için SoftOrbits MP3 Downloader, YouTube’dan yüksek kalitede videolar indirmenize olanak tanır.
  • 1080p, 720, 480, 360 ve 144 dahil olmak üzere çeşitli video kalitesi seçenekleri sunar.
  • Bu indirici video aracının yanı sıra videodan ses çıkarır ve MP3 formatında kaydeder.
  • Aynı anda birden fazla video indirmenizi desteklemek için basit bir çözüm sunar. Tüm videoları tek bir tıklamayla bilgisayarınıza toplu olarak indirebilirsiniz.
  • Ayrıca, indirmeniz gereken albümlerin adını arama görev çubuğuna girebilirsiniz; bu araç, isteğinize uyan albümleri otomatik olarak bulur ve o albümdeki tüm şarkıları görebilirsiniz.

SoftOrbits MP3 Downloader for Youtube Lisans Özellikleri

• Bu, 1PC için ömür boyu lisanstır.
  • Ticari olmayan kullanımdır.
  • Ücretsiz güncelleme yoktur.
  • Bu teklif sona ermeden kaydolun.

• Like 2

ESET NOD32 Internet Security - 3 aylık ücretsiz lisans :

Spoiler

, bulut ve proaktif teknolojilere sahip kapsamlı bir antivirüs ve İnternet korumasıdır. Güvenlik duvarı, güvenli çevrimiçi ödemeler ve ev ağı koruması için araçlar, ebeveyn denetimi içerir.

ESET NOD32 Internet Security - ücretsiz lisans

ESET NOD32 Internet Security'nin genişletilmiş deneme sürümünü edinmek için şu adımları izleyin:

1.  gidin ve formu doldurun. E-posta adresinizi girin, lisans sözleşmesini kontrol edin, doğrulamayı (captcha) geçin ve VALİDER butonuna tıklayın .

Ücretsiz lisans ESET NOD32 Internet Security

2. Bir sonraki sayfada Lisans Anahtarı belirtilen e-posta adresine gönderilecektir.

3. Ardından, aldığınız lisansla antivirüsü yükleyebilir ve etkinleştirebilirsiniz.

Kurulum ve aktivasyon

1. Kapsamlı antivirüs programını aşağıdaki bağlantıdan indirin:

•  ,  , Windows 8.1/8 (32 bit ve 64 bit)
  • Windows 7 SP1 (+ 
     ) (32 bit ve 64 bit)

2. Bilgisayarınıza virüsten koruma yazılımını yüklemeye başlayın ve Etkinleştirme seçeneğini seçin sayfası görünene kadar bekleyin .

3. Satın alınan lisans anahtarını kullan'ı seçin ve alınan lisans anahtarıyla uygulamayı etkinleştirin.

4. Kaydı tamamlamak için adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve ülkenizi Fransa girerek ücretsiz lisansınızı kaydedin .

Teklif şartları

• 3 cihazı korumak için ESET NOD32 Internet Security için 3 aylık ücretsiz lisans.
  • Deneme sürümü, lisans anahtarını aldığınız andan itibaren başlar.
  • Lisans süresi boyunca ücretsiz güncellemeler mevcuttur.

• Like 2

Windows için EaseUS RecExperts - ücretsiz 1 yıllık lisans :

Spoiler

EaseUS RecExperts , tüm masaüstünü, belirli bir pencereyi veya alanı ve web kamerasını kolay ve sezgisel bir şekilde yakalamak için tasarlanmış bir araçtır. Ortaya çıkan video çizgiler, oklar, resimler ve metinlerle zenginleştirilebilir, böylece kılavuz, talimat ve hatta eğitim amaçlı kullanılabilir.

2022-10-28_10-14-57.png

EaseUS RecExperts'in temel özellikleri
  • Aynı anda video ve ses kaydetmenizi sağlar . Uygulama, tüm kayıt seçeneklerini görüntüleyen sezgisel bir arayüzle birlikte gelir, böylece tüm ekranı mı, uygulamadan bir pencereyi mi yoksa sadece kullanıcı alanını mı yakalamak istediğinize kolayca karar verebilirsiniz. Aynı zamanda, kayda ses eklemek isteyip istemediğinizi belirtebilirsiniz - örneğin bir kılavuz oluştururken yararlı olabilecek bir seçenek. Bu arada, hem arka plan sesleri hem de sesiniz olabilen bir videodan ses kaydı yapabilmek için bir mikrofonunuzun olması gerekir. Tüm kayıt görevleri programlanabilir, böylece tüm süreci otomatikleştirebilirsiniz.
  • Birkaç gelişmiş düzenleme özelliği içerir . Üzerinde çalıştığınız projenin türüne bağlı olarak, oklar, çizgiler, resimler veya metin gibi çeşitli görsel ipuçlarını kullanarak projeyi geliştirebilirsiniz. Dahası, çevrimiçi bir video paylaşıyorsanız, çalışmanızı korumak için onu kırpabilir veya bir filigran ekleyebilirsiniz. Videolar MP4, WMV, MOV, FLV, ASF, AVI ve benzeri gibi çeşitli formatlarda kaydedilebilir. Böylece videoların çeşitli ekranlarda ve cihazlarda izlenebildiğinden emin olabilirsiniz.
  • Yüksek kaliteli oyun kayıt modunu etkinleştirir . Geliştiriciye göre, uygulama çeşitli yüksek kaliteli 2D ve 3D oyunları 4K UHD çözünürlükte kaydedebilir. Bu videoları kolayca YouTube, Vimeo veya Google Drive veya Dropbox'a yükleyebilirsiniz.

Sonuç olarak, EaseUS RecExperts, çeşitli kişisel, iş ve eğitim amaçları için kullanılabilen eksiksiz bir ekran yakalama ve yakalama çözümüdür.

Teklif, 29 Ekim 2022 10:00 (UTC) tarihine kadar geçerlidir.

1 yıllık ücretsiz EaseUS RecExperts lisansı almak için şu adımları izleyin:

•  gidin (İngilizce).

2022-10-28_10-24-04.png

• ÜCRETSİZ EDİNİN düğmesini tıklayın , "EaseUS RecExperts Giveaway" seçeneğini seçin.

2022-10-28_10-24-59.png

• Sipariş sayfasının alt kısmına e-posta adresinizi, özel bir ad ve soyadınızı girin ve ücretsiz bir lisans almak için KONTROLÜ TAMAMLA'yı tıklayın.

2022-10-28_10-27-26.png

• Kayıt verileri (lisans anahtarı) belirtilen e-posta adresine gönderilecektir.

Lisans aktivasyonu

• Programı bilgisayarınıza indirin ve kurun:

Sistem gereksinimleri

Program İngilizce olarak mevcuttur

Desteklenen İşletim Sistemi : Windows 11/10 / 8.1 / 8/7 32|64-bit

• Tam Sürüme Yükselt > Lisansı Gir menüsünde edinilen lisans anahtarıyla tam sürümü etkinleştirin .

EaseUS RecExperts - 1 yıllık ücretsiz lisans

Teklif şartları

• EaseUS RecExperts, yalnızca evde kullanım için 1 Windows PC için 1 yıllık lisanslıdır.
  • Lisansı aldıktan sonra 2 ay içinde etkinleştirmeniz gerekir.
  • Lisans süresi boyunca yeni sürümlere ücretsiz yükseltme yapılabilir.

Windows için Vidmore Ekran Kaydedici - 1 yıllık ücretsiz lisans :

Spoiler

Vidmore Ekran Kaydedici , kullanımı kolay ancak özelliklerle dolu bir ekran kayıt ve ekran görüntüsü aracıdır. Program, tüm ekranın kaydını, ayrı bir pencereyi veya kaydedilecek ekran parçasının manuel seçimini destekler.

Vidmore Ekran Kaydedici Ücretsiz Lisans

Videoları ve ekran görüntülerini kaydetmeye ek olarak, Vidmore Ekran Kaydedici, oluşturulan malzemelere çeşitli yazılar, işaretçiler, çerçeveler ve diğer öğeleri eklemenize olanak tanır. Programla çalışmanın rahatlığı için kısayol tuşları mevcuttur ve deneyimli kullanıcılar için oluşturulan videoların ve ekran görüntülerinin biçimini ve kalitesini değiştirmek mümkündür.

Vidmore Ekran Kaydedicinin Özellikleri
  • Masaüstünden video kaydedin.
  • Oyun kaydı.
  • Ekranın bir parçasının seçici video çekimi.
  • Çevrimiçi akış videosu çekin.
  • Ekran görüntülerinin oluşturulması.
  • Videoyu gif-animasyon formatında kaydedin.
  • Ses kaydı.
  • Kayıt Zamanlayıcı.
  • Metin, işaretçiler ve çizim ekleme.
  • Özelleştirilebilir kısayol tuşları.
Ücretsiz bir Vidmore Ekran Kaydedici lisansı almak için şu adımları izleyin:

1.  gidin . Adınızı (Ad) ve e-posta adresinizi (E-posta) girin, Gizlilik Politikasını Kabul Ediyorum kutusunu işaretleyin ve Ücretsiz Lisans Al düğmesini tıklayın .

2. E-posta adresinize kişisel bir lisans kodu (lisans kodu) gönderilecektir.

3. Programı indirin ve bilgisayarınıza kurun. Lütfen programın Rusça arayüz diline bir makine çevirisi olduğunu unutmayın .

Sistem gereksinimleri

• Windows 11/10, Windows 8.1/8, Windows 7.
  • 2 GHz veya daha yüksek frekanslı işlemci.
  • 4 GB RAM.

4. Programı çalıştırın ve alınan lisansı kayıt menüsünde etkinleştirin. Bunu yapmak için, anahtar simgesine tıklayın, e-posta adresinizi ve kayıt kodunuzu girin ve ardından Etkinleştir düğmesine tıklayın .

Teklif şartları

• Bir bilgisayar için 1 yıllık Windows için Vidmore Ekran Kaydedici lisansı alırsınız. Lisansın süresi, alındığı andan itibaren başlar.
  • Programı kaldırdıktan veya yeniden yükledikten sonra lisans geçersiz hale gelebilir.
  • Lisans süresince ücretsiz yazılım güncellemeleri mevcuttur.

• Like 2

• 3 hafta sonra ...

Reg Organizer Pro Ömürboyu Ücretsiz :

Spoiler

reg-organizer-7-boxshot-166x200.png?1357

Şartlar ve koşullar

• Bu, ticari olmayan kullanım için 1 bilgisayarlık bir ömür boyu lisanstır
  • Ücretsiz güncelleme yok; programı güncellerseniz, kayıt dışı kalabilir
  • Bu teklif sona ermeden eşantiyonu indirmeli ve kurmalısınız
  • yeniden satılamaz

Teknik detaylar

•  tarafından geliştirildi
  • Sürüm v8.91
  • İndirme boyutu 24.1 MB
  • Windows 7, 8/8.1, 10 ve 11'i (32 bit ve 64 bit) destekler
  • Please register to see this content.

Sistem kaynaklarını zahmetsizce serbest bırakmak ve performansı maksimuma çıkarmak için tasarlanmış, Windows'u ince ayar yapmak, optimize etmek ve temizlemek için etkili bir araç setidir. Set, görsel bir otomatik başlatma yöneticisi, sistemdeki kaldırılmış programların artıklarını arama özelliğine sahip gelişmiş bir kaldırıcı, gereksiz verileri temizleme işlevleri, anahtarları ve verileri hızlı bir şekilde aramak ve değiştirmek için güçlü bir kayıt defteri düzenleyicisi ve çok daha fazlasını içerir - tümü sisteminizi korumak için sağlıklı.

Reg Organizer ile sistem kaynaklarını verimli bir şekilde boşaltabilir ve bilgisayarınızın performansını en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Arayüz canlandırıcı derecede basit olduğu için bunu yapmak için teknoloji meraklısı olmanıza gerek yok.

Kullanımı kolay kaldırma aracı, gereksiz uygulamaları ve bunların sistemde bırakmış olabilecekleri tüm izleri ve artıkları hızla kaldırmanıza olanak tanır. Bu, standart kaldırma işleminden sonra genellikle sonsuza kadar sistemde kalan klasörleri, dosyaları ve kayıt defteri anahtarlarını içerir.

Otomatik başlatma yöneticisi aracı sayesinde, gereksiz uygulamaları kapatarak ve daha az önemli olanların başlatılmasını askıya alarak Windows'un çok daha hızlı başlamasını sağlayabilirsiniz. Görsel bir şema, önyükleme işleminin gerçek hız artışını açıkça göstermektedir.

Sistem temizleme işlevleri, fazladan yer açmak için gereksiz ve güncel olmayan bilgilerin bilgisayardan kaldırılmasına olanak tanır. Örneğin, işletim sisteminin eski sürümünü, eski güncellemeleri, geçici klasörleri ve daha fazlasını kaldırabilirsiniz. Bazen bu, 15-20 GB'lık ek bir disk alanının geri kazanılmasıyla sonuçlanır.

Gelişmiş kayıt defteri düzenleyicisi (otomatik arama ve değiştirme işlevine sahip), ince ayar yöneticisi ve sistem anlık görüntü aracı, deneyimli kullanıcılara sistem kayıt defteri ve yapılandırma dosyalarıyla çok daha verimli bir şekilde çalışmak için bir kaldıraç sağlar.

• Like 2

Ant Download Manager 2.8.2 Ömürboyu Ücretsiz :

Spoiler
Ücretsiz bir Ant İndirme Yöneticisi lisansı alın. Özelliklerle dolu indirme yöneticisi, çok iş parçacıklı indirmelerle dosya indirme işlemlerini basitleştirir ve hızlandırır ve YouTube'dan ve diğer sitelerden video ve müzik indirmeyi destekler

, İnternet tarayıcılarına entegrasyon desteğine sahip çok işlevli bir indirme yöneticisidir. Bununla birlikte, yalnızca internetten dosyaları daha hızlı ve daha rahat indiremez ve indirmeleri yönetemez, aynı zamanda çevrimiçi video ve ses de indirebilirsiniz.

Karınca İndirme Yöneticisi Ücretsiz Lisansı

Ant Download Manager, dosya indirmelerini hızlandıran ve ayrıca bağlantı arızaları veya sunucu hatalarından sonra indirmeleri devam ettirmenize izin veren çok iş parçacıklı indirmeleri destekler. Program, popüler video barındırma sitelerinden medya dosyalarının indirilmesini destekler ve videonun kalitesini seçmenize, ses ve altyazıları ayrı ayrı indirmenize olanak tanır.

Karınca İndirme Yöneticisi Ücretsiz Lisansı

Program, panodan bağlantıların kesilmesini ve Google Chrome ve Firefox İnternet tarayıcılarının yanı sıra bunlara dayalı diğer tarayıcılarla (Brave, Edge, Opera, Vivaldi ve diğerleri) entegrasyonu destekler.

Ant Download Manager Özellikleri

• Birden fazla akıştaki dosyaları maksimum hızda indirin.
  • Çevrimiçi video ve ses yakalayın ve indirin.
  • Bağlantı hatalarından sonra indirmeye devam edin.
  • Chrome, Firefox ve diğer tarayıcılarla entegrasyon.
  • İndirilen dosyaları kategoriler halinde gruplama.
  • Torrent indirme desteği.

Ant Download Manager için ücretsiz bir ömür boyu lisans almak için şu adımları izleyin:

1. Programı indirin ve bilgisayarınıza kurun.

Sistem gereksinimleri

• Windows 11, Windows 10, Windows 8.1/8, Windows 7.

2. Arşivi açın ve programı yükleyin. Programı çalıştırın - etkinleştirme otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

Teklif şartları

• Bir bilgisayar için Ant Download Manager için ömür boyu lisans alırsınız. Yalnızca 2.8.2 sürümü için.
  • Promosyon sona ermeden programın promosyon sürümünü yüklemelisiniz.
  • Yeni sürümler için program güncellemeleri mevcut değildir.

• Like 2
  • Thanks 1

WinX HD Video Converter Deluxe - Ücretsiz Tam Sürüm (v5.17.0) :

Spoiler

Ücretsiz "WinX HD Video Converter Deluxe" ile videoları diğer biçimlere dönüştürün. Video dönüştürücünün tam sürümü, tüm yaygın video formatlarını işler. Örneğin AVI, WebM, MPEG4, MOV, MP4, AVC ve MKV video dosyaları, SD'den HD'ye ve 4K Ultra HD'ye kadar çözünürlüklerde desteklenir. Dosya türlerini bilmiyor musunuz? Veya bir videoyu iPad'de çalıştırmak için hangi formata dönüştüreceğinizden emin değil misiniz? Sorun değil! WinX HD Video Converter, aralarından seçim yapabileceğiniz 400'den fazla ön ayara sahiptir, bu nedenle çözünürlük veya codec hakkında endişelenmenize gerek yoktur. iPad, iPhone, Android cep telefonu, Xbox, DVD, Apple TV, Sony TV veya Facebook ve YouTube olması fark etmez: video dönüştürücü her zaman doğru profili elinizin altında tutar. Klipleri kırpmak, bölümü ayarlamak ve altyazı eklemek için Windows yazılımını da kullanabilirsiniz. Yerleşik indirme dönüştürücü, YouTube'dan ve diğer 1.000 web sitesinden video indirebilir ve bunları bilgisayarınıza kaydedebilir. İstenirse "WinX HD Video Converter Deluxe" ayrıca videoların ses kaydını MP3 veya AAC ve iPhone zil sesi olarak kaydeder. Pratik: Entegre slayt gösterisi oluşturucu ile müzikli basit slayt gösterilerini çok kısa sürede oluşturabilirsiniz.

Alttaki kampanya sayfasını ziyaret edin. Mailinizi girin, Programı indirin. Lisans kodu verdiğiniz mail adresine gelecek.  Kodunuzu girip etkinleştirin.

181426856_2022-11-208-43-4.jpg.5ee1c6a0b81605683f1b8468532fffb8.jpg

Edited by MamLeter
  • Like 2

AOMEI Backupper Pro - 1 Yıl Ücretsiz Tam Sürüm ( 7.0.0 ) :

Spoiler

"AOMEI Backupper Pro" yedekleme yazılımı ile sistem bölümünün yanı sıra sabit disklerin ve bölümlerin yedeklerini oluşturabilirsiniz. Ayrıca tek tek klasörleri ve dosyaları da yedekleyebilirsiniz. Oluşturulan görüntü dosyalarıyla, yeni veri taşıyıcılarında 1:1 kopyalar oluşturmak, işletim sistemini yeni bir sabit diske geçirmek veya görüntü dosyalarını sanal sürücüler olarak entegre etmek için sürücüler ve bölümler klonlanabilir. Zaman kontrollü veya olay kontrollü tam yedeklemelere ek olarak, yedekleme aracı artımlı veya farklı yedeklemeleri de işleyebilir ve eski yedekleme dosyalarını bağımsız olarak silebilir. Pratik: COMPUTER BILD'in 1 yıllık ücretsiz olarak indirmeniz için size sunduğu “AOMEI Backupper Pro” yedekleme programı ile, klasörleri ve dosyaları gerçek zamanlı olarak senkronize edebilirsiniz. Yedekleme işlemi sırasında parola koruması kullanırsınız, verileri sıkıştırabilir veya birkaç veri taşıyıcısına bölebilirsiniz (bölebilirsiniz). “AOMEI Backupper Pro” ile hedef medya olarak dahili ve harici sabit diskler, USB ve SSD sürücüler, CD'ler/DVD'ler, ağlar ve RAID sistemleri mümkündür.

Profesyonel sürümü etkinleştirmek için, ZIP arşivinde bulunan benioku ( Readme ) dosyasındaki lisans anahtarını "AOMEI Backupper Pro" içine girin.

Screenshot 1 - Aomei Backupper Pro – Kostenlose Vollversion für 1 Jahr

• Like 2

WinUtilities Pro - Ömürboyu Ücretsiz ( 15.82 ) :

Spoiler

Bilgisayarınızı optimize etmek ve hızlandırmak için bilinen bir araç setidir. Bu kompleks, kayıt defterini, disklerinizdeki geçici dosyaları, yüklü uygulamaları ve İnternet etkinlik geçmişini, önbelleği ve çerezleri kaldırmak için yardımcı programlar içerir.

Program ayrıca bilgisayar performansını ve kararlılığını iyileştirmek için disklerinizi ve kayıt defterinizi birleştirir. Yerleşik Başlangıç Temizleyici aracı, Windows'un başlamasıyla birlikte otomatik olarak başlayan programları kontrol etmenize, yinelenen dosyaları bulmanıza, kısayolları düzeltmenize ve gereksiz programları kaldırmanıza olanak tanır. Program ayrıca dosyaların güvenli bir şekilde silinmesi, dosyaların Geri Dönüşüm Kutusu'ndan tamamen imha edilmesi, görev planlama desteği ve dosya kurtarma gibi özellikleri de içermektedir.

Ücretsiz WinUtilities Pro lisansı

Ücretsiz bir WinUtilities Pro lisansı almak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekir:

1. Programı aşağıdaki linkten indiriniz ve program arayüzü için "Rusça"yı seçerek bilgisayarınıza kurunuz:

Sistem gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista (32/64-bit)

2. Aşağıdaki oturum açma bilgilerini kullanarak Pro sürümünü etkinleştirin:

Lisans adı:

comss

Lisans kodu:

WYMWDMM96EE98FAE623416BXWCG7LxJJbpOI9eNQZjSEuiNCKhsGOLIFETIME

3. Etkinleştirmeyi tamamlamak için uygulamayı yeniden başlatın.

Teklif şartları

• Bu bir ömür boyu lisanstır - yalnızca 15.82 sürümü için
  • Gelecekteki sürümlere yükseltme için uygun değildir.
  • Ücretsiz teknik destek kapsamında değildir.
  • Ticari olmayan (kişisel) kullanım için tasarlanmıştır

Edited by MamLeter
  • Like 1

• Editor

24 Mayıs 2023'er kadar AOMEI Backupper Pro 7.1.1

• This is a 1-year license
  • Free updates for 1 year
  • No free support
  • Personal use only
https://www.deskmodder.de/blog/wp-content/uploads/2022/11/ab-pro-711-deskmodder-de.zip

======================================================

SoftOrbits Flash Drive Recovery v3.5 license key

SoftOrbits Flash Drive Recovery Giveaway Screenshot

şartlar

• Bu, sürüm 3.5 için ömür boyu lisanstır.
  • Ücretsiz güncelleme ve yükseltme yok
  • Ticari olmayan kullanım

Son 4 Gün

https://download.softorbits.com/files/flashrecovery.exe?

Key: FDR3-XBHTM-UXCPZ-TTLBS

Edited by semsibey
Linkler güncellendi
  • Like 1

• 1 ay sonra...
  • Editor

Vov Stop Start v1.8 Giveaway

Screenshot

Bazı arka plan uygulamaları çökmeye eğilimlidir. Vov Stop Start, bu tür uygulamaları otomatik olarak durdurmak ve başlatmak için kullanımı kolay bir uygulamadır. Vov Stop Start'ı kullanarak uygulama durmalarını en aza indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken stop-start süresini saniye cinsinden ayarlamak ve stop-start yapmak istediğiniz uygulamaları seçmek. Yardımcı program, sistem yöneticileri ve uzman kullanıcılar için oluşturulmuştur.

15 Ocak 2023 son gün!

• Bu teklif sona ermeden eşantiyonu indirmeli ve kurmalısınız!

Installer

Portable

TR dil dosyası

License Key: E7YM5-BZDJ5-8HWSN
Product Name: Vov Stop Start v1.8
Product Website: 

► Campaign Start: January 8, 2023
► Campaign End: January 15, 2023

Terms and Conditions

• No free updates; if you update the giveaway, it may become unregistered
  • You must download and install the giveaway before this offer has ended
  • Lifetime license
  • May not be resold

Technical Details

• Developed by 
  • Supports Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (32-bit & 64-bit)
  • Like 1

• 1 ay sonra...
  • Editor

Premium Font Paketleri

https://www.creativefabrica.com/product/spectacular-font-bundle/

https://www.creativefabrica.com/product/the-best-seller-font-bundle-2/

https://www.creativefabrica.com/product/fancy-display-font-bundle/

https://www.creativefabrica.com/product/the-springtime-crafts-fonts-bundle/

https://www.creativefabrica.com/product/st-patricks-day-big-sublimation-bundle-2/

• Like 1

• 1 ay sonra...
  • Editor

AOMEI FoneTool Professional v2.2.1

1 yıllık Lisans | Son gün 2 Nisan 2023

AOMEI MBackupper, kullanıcılara daha iyi cep telefonu araçları sunmak için yeniden adlandırıldı ve FoneTool'a yükseltildi, işlev ve arayüz büyük ölçüde geliştirildi.

AOMEI FoneTool Professional, iPhone'unuz için sahip olunması gereken bir yedekleme yazılımı olarak kabul edilir. Güvenli ve hızlı performans ve kullanıcı dostu IU ile bu güçlü araç, fotoğraflar, videolar, kişiler, mesajlar, müzik vb. dahil olmak üzere iPhone verilerini kolayca ve hızlı bir şekilde yedeklemenize ve aktarmanıza olanak tanır. kullanıcıların verilerini korumak için eski iPhone'lardaki tüm verileri silmelerini ve fotoğrafları HEIC'den JPG/JPEG'e dönüştürmelerini destekler.

Ana Özellikler:

• Verileri güvende tutmak için iPhone yedeğini alın
  • Verileri PC'ye veya yeni iPhone'a aktarın
  • Verilerinizi esnek bir şekilde yedekleyin
  • Tüm kayıp dosyalarınızı geri yüklemek için hızlı

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11/10/8/8.1/7/Vista, Windows XP

https://www2.aomeisoftware.com/download/ft/FoneTool_free_installer.exe

License code: MBPR-AHVTS-XCIN3-2TE0S (Use by Apr 2nd, 2023)

|| Şartlar ||
Bu, en son sürüm için 1 yıllık lisanstır
Ücretsiz güncelleme ve teknik destek yok
Kesinlikle ticari olmayan kullanım
Kod yalnızca kişisel kullanım içindir, lütfen ifşa etmeyin ve internette satmayın. Yoksa hemen devre dışı bırakılır.

FlashBoot Pro 3.3 Ömür boyu Lisans

Son katılım: 31 Mart 2023 

Terms

• This is a lifetime license for one USB device
  • Strictly non-commercial usage
  • No free upgrades to future versions
  • No free technical support

Install and Run the software then click on “Register this software” and choose a USB storage device you want to use with FlashBoot.

You should be redirected to the registration page after that. Please insert your name and your email address then click on the “Submit” button then check your email for the registration 

flashboot get key

FlashBoot Pro Lifetime Giveaway Key

https://filezilla.nyc3.digitaloceanspaces.com/tickgiveaway/tick-prime-expert/flashboot-3.3n_pro_TickGiveaway.exe
  • Like 1

• 2 hafta sonra ...
  • Editor

Vovsoft VCF to TXT Converter v2.6

Screenshot

Campaign End: April 16, 2023

VCF files store information regarding your contacts, enclosing more vCards (short for Virtual Business Cards), each on a separate row. In case you want to build a list of contacts in your address book, you can export the content of the VCF file. VCF to TXT Converter, a dedicated software tool, can help you in this regard.

Terms and Conditions

No free updates; if you update the giveaway, it may become unregistered
You must download and install the giveaway before this offer has ended
Lifetime license
May not be resold

Technical Details

Developed by Vovsoft
Supports Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (32-bit & 64-bit)

Giveaway link –> Campaign End: April 16, 2023

https://vovsoft.com/giveaway/free-vcf-to-txt-converter-2023/

Installer
https://files.vovsoft.com/vcf-to-txt-converter.exe?v=2.6

Portable
https://files.vovsoft.com/vcf-to-txt-converter-portable.zip?v=2.6

License Key: GRXJ8-LBR7M-YSLDJ

• Like 1

30f4srr.jpg

adresini ziyaret edin

2. adım. Basitçe “Kazanmak İçin Giriş Yap” butonuna tıklayarak herhangi bir yumurtayı kırın.

3. adım İçinde iki yazılım anahtarı ya da Amazon hediye çeki olabilir. Ödülü almak için e-posta adresinizi girin.

4. adım IObit hediyesinde 1 yıllık popüler anahtarları almak için posta kutunuzu kontrol edin.

• Editor

The Python Workshop

Second Edition ($39.99 Value) FREE for a Limited Time

Sona erme tarihi: 4/19/2023

Python, dünyadaki en popüler programlama dilleri arasında yer almaktadır.

Okuması ve yazması kolay olduğu için yeni başlayanlar için ve güçlü bir destek topluluğu, kapsamlı belgeler ve hem yerleşik hem de kullanıcı tarafından sağlanan olağanüstü kitaplıklar ile geniş çapta erişilebilir olduğu için geliştiriciler için idealdir.

Bu proje tabanlı kurs, uzman yazarlardan oluşan bir ekip tarafından Python'u kullanmaya başlamanız için tasarlanmıştır.

Teknik işlerde, kişisel projelerde ve iş görüşmelerinde yeni keşfedilen Python becerilerinizden verimli bir şekilde yararlanmanızı sağlayacak ilgi çekici projeler aracılığıyla çalışacaksınız.

Kitap, veri bilimi, web geliştirme ve yazılım geliştirmede avantaj elde etmenize yardımcı olacak ve sizi Python'da gerçek dünyadaki zorlukların üstesinden gelmeye ve ileri konuları kendi başınıza takip etmeye hazırlayacaktır.

Bölümler boyunca, her bir bileşen, öğrendiklerinizi pratik bağlamda maksimum etkiyle koruyabilmeniz ve uygulayabilmeniz için beynin farklı bölümlerini devreye sokacak ve uyaracak şekilde açıkça tasarlanmıştır.

Kursu baştan sona tamamlayarak, gerçek dünyadaki herhangi bir Python geliştirme sorununu çözebilecek kapasitede hissederek uzaklaşacaksınız.

Formu doldurmanıza yardımcı olması için şunları kullanabilirsiniz:

Ücretsiz e-Kitabınızı Hemen İsteyin:

https://www.tradepub.com/free/w_pacb176/
https://www.tradepub.com/free/w_pacb176/prgm.cgi

Vovsoft External Link Detector v1.5

Sona erme tarihi: 23.04.2023

Screenshot

Vovsoft External Link Detector is a software product that helps users to scan any website and identify all the outbound links that are present on web pages.

The software can quickly and easily analyze a website and provide a list of all the links that are pointing to other websites, as well as internal links.

Terms and Conditions
No free updates; if you update the giveaway, it may become unregistered
You must download and install the giveaway before this offer has ended
Lifetime license
May not be resold

Technical Details
Developed by Vovsoft
Supports Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (32-bit & 64-bit)

► Campaign Start: April 16, 2023
► Campaign End: April 23, 2023

Giveaway link –> (License code + Download)

License Key: CSW67-F3H7R-EML1X

Installer
https://vovsoft.com/download/external-link-detector/
 veya
https://files.vovsoft.com/external-link-detector.exe?v=1.5

Portable
https://vovsoft.com/download/external-link-detector-portable/
 veya
https://files.vovsoft.com/external-link-detector-portable.zip?v=1.5

• Like 1