Jump to content
TNC-TR
Cyph3r

Facebook Otomatik Duvar Temizleme

Recommended Posts

Facebook duvarındaki paylaşımları tek tek silip onaylamak yerine bir script yardımıyla bu işlemden kurtulmak mümkün.

Yapacağımız işlemler:

1- Firefox için "Greasemonkey" eklentisini tarayıcınıza kurun.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/greasemonkey/

2- Sonra Greasemonkey aktif haldeyken aşağıdaki sayfada verdiğim scripti kurun

http://userscripts.org/scripts/show/151426

Kurulum sırasında Greasemonkey scripti algılayacaktır.

3- Facebook hesabınızda "Hareketler Dökümü" kısmına girin. Standart adresi şu

https://www.facebook.com/profiladınız/allactivity

Xcx1hZD.png

Resimde görüldüğü gibi Clear TimeLine adında bir menümüz oluşacak. Menüden temizlemek istediğiniz seçeneği seçip çıkan mesajı onaylayın.  Tümünü silmek için Delete Everything seçeneğini seçin.

tmOQWQy.png

Script sime işlemini tek tek yapacaktır. Duvarınızdaki paylaşımın çokluğuna göre işlem 5-10 dk sürebilmekte ve tarayıcıda kasma yapabilmektedir. Mümkünse bu sırada tarayıcıda başka işlem yapmayın. Takıldığı yerde sayfadan ayrılıp tekrar girin ve scripti tekrar çalıştırın...

• Like 5

SsN7o2R.jpg

Install'e tıkladıktan sonra greasemonkey scripti algılayacak ve yukarıdaki pencere çıkacak. Kur butonuna basın ondan sonra yukarıdaki 3. adıma geçin, Clear TimeLine butonunu göreceksiniz.

algılama yapmıyor galiba  pencere açılmadı, bir kez daha deniyim bakalım......edit.. defalarca denememe rağmen pencere açılmıyor tık yok.

Edited by HARBİKIZ

çok enteresan pc yi kapatıp açtım install yaptı ve eklentiyi kurdu ama facede hareketler dökümü sayfasında clear timeline seçeneği yok.....

edit... çok ilginç ama pc yi bir kez daha kapatıp açtıktan sonra her şey düzeldi ve çalışmaya başladı, Tuğrul bey çok teşekkür ediyorum kusura bakmayın sizi de meşgul ettim, ama inanın ilk defa böyle bir durumla karşılaştım. aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar benim yaptıklarımı uygulasınlar herkese kolay gelsin.....

Edited by HARBİKIZ
  • Like 1

Konuyu yeniden canlandırmalıyım. Facebook duvarda nevar ne yok silmek istiyorum 2017 de çalışan bir yöntem varmı acaba bu konuda. (Elle tek tek silmek yorar şimdi.) Teşekkür ederim.

Facebook zaman tüneli paylaşımlarını temizleyen (Facebook Pages Timeline Cleaner) isminde farklı bir script var denemedim ancak sağlama benziyor.

Kullanmak isteyenler buradan inceleyebilir + Nasıl yapılır ? video'suda buradan arkadaşlar kolay gelsin.:)

• Like 2

Ellerine sağlık Murat abi güzel paylaşım olmuş bir de komple albüm silme varsa yardımcı olur musun 

• Like 1