Jump to content

Turkcell'de Hangi Tarifeyi Kullanıyorsunuz?

kayseri204
 Share

Recommended Posts

Sms felan bedava var mı ki ? :D

olmamı.

Birkaç avantajından bahsedeyim. 6snyesi 1kuruş. Mesela babanı aradın:(Tamam baba geliyom) deyip kapattın sadece 1 kuruş gidiyor :D Diğer operatörlerde 41 kuruş gidiyor.

Her bir mesaj her yöne tanesi 10 kuruş.

Tabi paketlerde var.Mesela:

250 dakikası her yöne konuşma 10tl. Üstelik saniye bazlı. Mesela yine babanı aradın :Tamam baba geliyorum dedin :D 250 dakikadan sadece 6sn kesiliyor. Yani 249 dakika 54 saniye kalıyor :D Diğer operatörlerde istersen 2 saniye konuş 1 dakika kesiliyor

Sonracıma 250 dakikayı 8 günde bitirdin, hemen arkasına 10 tl karışılığı bir 250 dakika daha alabiliyorsun. Şahane değilmi :D Diğer operatörler gibi verdiği paketi 1 aya yaymak zorunda değilsin.

En baba tarife: 19 tlye her yöne 250 dakika 500 mb internet ve 5000 tane her yöne mesaj.

Daha ne olsun. Artık Bimcelliyim :D

Edited by &ULTİMATE&

olmamı.

Birkaç avantajından bahsedeyim. 6snyesi 1kuruş. Mesela babanı aradın:(Tamam baba geliyom) deyip kapattın sadece 1 kuruş gidiyor :D Diğer operatörlerde 41 kuruş gidiyor.

Her bir mesaj her yöne tanesi 10 kuruş.

Tabi paketlerde var.Mesela:

250 dakikası her yöne konuşma 10tl. Üstelik saniye bazlı. Mesela yine babanı aradın :Tamam baba geliyorum dedin :D 250 dakikadan sadece 6sn kesiliyor. Yani 249 dakika 54 saniye kalıyor :D

Sonracıma 250 dakikayı 8 günde bitirdin, hemen arkasına 10 tl karışılığı bir 250 dakika daha alabiliyorsun. Şahane değilmi : :D#160;Diğer operatörler gibi verdiği paketi 1 aya yaymak zorunda değilsin.

En baba tarife: 19 tlye her yöne 250 dakika 500 mb internet ve 5000 tane her yöne mesaj.

Daha ne olsun. Artık Bimcelliyim :D

güzelmişş :D

güzelmişş :D

Daha ne duruyorsun BİM 9.30 da kapanıyor. Git geçişini yap. :D

2 gün sonra geçmiş olursun

Biz artık ailecek BİMCELLİYİZ. :D

bütün aile vodafone kullanıyorduk.şimdi ailece BİMCELLliyiz.nedenini sorarsanız zaten ultimate takma adlı arkadaş açıklamış.daha ne olsun ki.bulunduğunuz yerde avea çekiyorsa hiç düşünmeden gidin geçin derim.hiçbir sahtekarlığını görmedim BİMCELLin.diğer operatörlerle dürüstlük bakımından kıyaslanacaksa BİMCELL 10 gömlek üstündür.ha tabi türkcell gibi çekmez ama zaten avea da her yerde çekiyor artık.geçin,geçtiğinize pişman olmayacaksınız hatta bana allah razı olsun da dersiniz.(bim şirketiyle uzaktan yakında hiçbir yakınlığım yoktur.insanların diğer operatörler tarafından artık sömürülmemesini istiyorum)

gold paket kullanıyordum, turkcelllerle 5000 dakıka ve her yone 2000 dakıka

konus konus bıtmezdı

sımdı ekonomık tarıfeye gectım heryone 800 dakıka 29 tl

sozlesmem bıterse kontorluye gecıp sonra tekrar faturalıya bu sefer her yone 1000 dakıka 29 tl