Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tornadoeffect Kardeşimiz Moderatör Olmuştur

KintaRo
 Share

Recommended Posts

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Moderator
Öncelikle yönetime daha sonra bütün TNC ailesine takdirinden ve mesajlarından dolayı teşekkür ederim.İşte olduğumdan konuyu görmemiştim hatta birazda evde yorgunluktan uyudum anca girebildim foruma, sürpriz oldu benim için.

İnşallah hayırlı olur benim ve site için darısı diğer arkadaşlarımız ve üyelerimizin başına...Tekrardan hepinize teşekkürler, her şey gönlünüzce olsun.

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="TornadoEffect" data-cid="1287493" data-time="1362073961"><p>
<br />
Öncelikle yönetime daha sonra bütün <span style='color: #ff0000'><strong class='bbc'>TNC</strong></span> ailesine takdirinden ve mesajlarından dolayı teşekkür ederim.İşte olduğumdan konuyu görmemiştim hatta birazda evde yorgunluktan uyudum anca girebildim foruma, sürpriz oldu benim için.<br />
 <br />
İnşallah hayırlı olur benim ve site için darısı diğer arkadaşlarımız ve üyelerimizin başına...Tekrardan hepinize teşekkürler, her şey gönlünüzce olsun.</p></blockquote>

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="TornadoEffect" data-cid="1287493" data-time="1362073961"><p>
<br />
Öncelikle yönetime daha sonra bütün <span style='color: #ff0000'><strong class='bbc'>TNC</strong></span> ailesine takdirinden ve mesajlarından dolayı teşekkür ederim.İşte olduğumdan konuyu görmemiştim hatta birazda evde yorgunluktan uyudum anca girebildim foruma, sürpriz oldu benim için.<br />
 <br />
İnşallah hayırlı olur benim ve site için darısı diğer arkadaşlarımız ve üyelerimizin başına...Tekrardan hepinize teşekkürler, her şey gönlünüzce olsun.</p></blockquote>
Asıl biz teşlkkür ederiz yardımlatrından dolayı

Edited by ugur4721

TornadoEffect, nickli kardeşimizin gösterdiği üstün azim ve başarılarının devamını diliyoruz. Yeni görevi TncTR için hayırlı uğurlu olsun...

TnC TeaM

Zaten başarılı olan arkadaşımızın bu yeni görevinde kendini ve TNCTR ailesini daha da geliştirip başarısının devamını dilerim

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...