Jump to content

Arkadasim Paypal Hesabi Bul Para Yolluyum Diyor

Sivasinbitanesi
 Share

Recommended Posts

Arkadaslar benim bir arkadasim paypal hesabi ac sana para yolluyum günlük aylik ayda 300 350 dolar alirsin diyor ama once paypal hesabi icin kredi karti lazim diyor paypal hesabi onaylatmak icin diyor ben acip onaylatsam kredi kartinin bilgilerini yada ondan para cekme gibi bir işlem olurmu yani arkadasa güvenmiyorumda cok iyi biride taniyorum kendiisini ama şüphe var icimde :S

bildiğim kadari ile paypal hesabiniza banka kartinizida tanitsanizda olur. gelen parayida banka kartiniza aktarabiliyorsunuz. Ama dolandiricilik işlerinide göz önünde bulurun lütfen.

arkadasim sadece sen paypal hesabi ac ben yollarim diyor ama kredi kartinla onaylatmak gerekiyor yoksa parayi cekemiyorsun alamiyorsun diyor bende simdi kredi karti num onaylatsam o kredi karti numarasini yada bilgilerini görür mu kime ait oldugunu felan kredi kartinin görme sansi varmi örnegin ben babamin kredi karti onaylatcam babamin ismini görür mu

kardeşim o zaman sana şöle bi akıl vereyim. Kredi kartinla bankanın sitesinden bi sanal kart oluştur. onu tanıt .  Paypal KArtindan 2-3 tl çekip geri verecektir. Bu işlem kartinizi onaylama k için yapılmaktadir. Artik kartini tanittiğina göre istediğin banka kartini tanitip parani aktarirsin. Paypal bilgilerini kimse bilemez göremez. Sen sadece ona paypal mail adresini vereceksin o kadar. Ama dediğim gibi pc virüslerine veya onun gibi işlere dikkat et. Kafan rahat olsun ama tedbiride elden birakma.

Onaylatma kısmı şu şekilde oluyor, paypal kredi kartından bir miktar para çekip örn. 0,13 dolar gibi. Ne kadar çektiğini paypalın sitesine girip, kartın senin olduğunu onaylamiş oluyorsun. Karşı taraf, yani işlem yapacağın kişi ise sadece paypal üzerindeki ismi görür. Atıyorum ben sana para transfer ettim, sen benim bilgilerimi görürsün. Kartın kime ait olduğu bilgisi hariç.

isim soy isimden başkasini göremez. Ben bikaçkere para yollamiştim paypaldan.  Fazlada bilgim yok ama bildiklerimle yardimci olmaya çalişirim.

dayi simdi ben paypali onaylamak icin kredi kartimda para mi olmasi lazim örnegin 10 tl  onaylama parasi cekicek oyle onaylanacak