Jump to content

Cep Telefonu Seçimi

eer
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar kendime Lg marka yeni telefon almak istiyorum. Fakat şu iki model arasında kaldım. Yardım ederseniz çok sevinirim.            

Lg Optimus L5 E612 ve Lg P970 Optimus Black

İnceleme ve karşılaştırma yaparken sadece özellik değil kullanım açısındanda bilgi verirseniz sevinirim. P970 daha estetik duruyor fakat onunda sar değeri oldukça yüksek. sar : 1.27 w/kg.  L5 in ise 0,74 w/kg. Sırf bu yüzden L5 E612 modeline yöneldim ama internetteki bazı yorumlara görede çok yavaş, görüntü kalitesinin kötü olduğu yazıyor. Yorum ve düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.  

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Abdullah 37
      Merhaba arkadaşlar.
      Perşembe günü Samsung marka telefon almayı düşünüyorum. Samsung A8 2016 ve Samsung A7 2017 modelleri arasında kararsız kaldım. Bütçem 2000-2100 TL.
      Cihazın büyük ekranlı olması ve performanslı bir cihaz olması önemli. Çünkü oyun oynuyorum. Bu iki cihazdan hangisini almalıyım. Görüşlerinizi ve önerilerinizi paylaşır mısınız?
    • By ahmetgul05
      Arkadaşlar,internet kullanmadan sadece gps açılarak araçta android cep telefonuyla navigasyon kullanabilir miyim?Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
    • By ihsan43
      selam arkadaşlar
      facebookta ekli olan arkadaşımda benim telefon rehberimdeki kişilerin numarası gözüküyor facebooka davet et diye,
       benim rehberimde isimleri nasıl kayıtlıysa orda çıkıyor, skype tan arama olarak gözüküyor, bunu nasıl kaldırabilirim, herkeste rehberim gözüküyor
    • By mogokce
      Merhabalar arkadaşlar. Bu aralar telefon hafızamı kullandığım fonksiyonlarda kasmalar ve uygulama çökemeleri yaşıyorum. Bir kaç örnek verecek olursam, örneğin resimlere bakarken galeri kapanıyor, whatsapp'da bir grupta birikmiş mesajı açarken uygulama çöküyor veya yandex navigasyonda daha önce indirilmiş İstanbul haritası açılmak üzereyken donup kapanıyor.

Bu durumda windowslardaki gibi dosya sistemi parçalandı mı acaba sorusu aklıma geldi. Linux kullanıcıları bu konuda beni aydınlatırlarsa sevinirim. Telefon belleğini defrag yapmalımıyız, eğer zaman zaman yapmalıysak bunu nasıl ve hangi programlarla yapabiliriz?
    • By 8506furkan
      Sizce stock rom mu yoksa custom rom mu kullanmaliyim ve custom rom da cloudy g3 kulanan varmi varsa dusunceleriniz.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...