Jump to content

Hafiza Kartina Attigim Resim Video Gözükmüyor

Share

Recommended Posts

Telefonum nokia 700 Hafiza kartina resim video müzik atiyorum müzikler müzik calarda gözüküyor ama galeriye girdigimde müzik resim video hic birsey göstermiyor nedeni nedir acaba dosyalar gizlide degildir fotograflarda gece 3.30 bununla ugrasiyorum :(

Edited by Sivasinbitanesi

1. Hafıza kartına attığın media dosyalrının isimleri fazla uzun olmasın.

2. Hafıza kartındaki dosyalar gizli olabilir.

3. Telefonun ayarsız olabilir.

1.İsimleri Resimlerim Videolar Müziklerim isimleri bunlar..
2.Hafiza kartindaki dosyalar gizli degil bilerek bilgisayardan baktim salt okunur'du ilk göstermiyordu birde birde arşivi sectim sonra yine göstermedi gizli dosya zaten secili degil diger iki secenegi denedim olmadi..

3.Telefonu yeni aldim bilgim yok o konuda..

Bilgisayardan da baktığınızda dosya gözükmüyorsa "CHKDSK" yapmanız gerekiyor. Bilgisayardan hafıza kartı sürücüsüne sağ tıklayınız, özelliklerden Araçlar sekmesine geçip hataları denetlemek için denetle tuşuna basınız. İki seçeneği de seçmelisiniz.

adszwince2pz1.jpg

Edited by reyiz

Bilgisayardan da baktığınızda dosya gözükmüyorsa "CHKDSK" yapmanız gerekiyor. Bilgisayardan hafıza kartı sürücüsüne sağ tıklayınız, özelliklerden Araçlar sekmesine geçip hataları denetlemek için denetle tuşuna basınız. İki seçeneği de seçmelisiniz.

adszwince2pz1.jpg

Bilgisayarda gözüküyor ama telefona taktıgımızda resimler videolar gözükmüyor galeride . Müzikler falan müzik çalarda gözüküyor sadece .

yanlış klasöre bakıyor olmayasın birde telefon hafıza kartını tam okuyamadımı böyle sorunlar oluyor madem bilisayarda gözüküyor yedekle hafıza kartını biçimlendir resim videoları klasör oluşturmadan direk karta at

Edited by yawuz58

hafıza kartında virüs olma ihtimali yüksek ilk temiz bir bilgisayarda iyi bir virüs programı ile temizleyip sonra gizlenmiş olan dosyalarını aktif etmelisin klasör seceneklerinden aktif olmaya bilir onun için gerekli olan bir bat dosyasıdır onu da 

@echo off

chdir
dir
LUTFEN_BEKLEYINIZ.... 
BU_ISLEM_HARDDISKIN_FLASHIN_DOLULUGU_ORANINDA_UZUN_SURER...
attrib -s -r -h /D /S
CLS

klasörler geldimi kontol ediniz

echo Tamam.

bu yzdığımı bat dosyaya cevirip hafıza kartına atıp orda çalıştır yeterlidir.
şimdiden kolay gelsin