Jump to content

Asrock P4Vm800

emrah48
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar uzun süredir birkenarda duran eski kasamı yani anakartı bir çalıştırayım dedim nafile kendine ait hdd yi bulamadım başka bir hdd takayım xp kurayım dedim  pc yi flash diskten kurmayı denedim mavi ekran pata optik okuyucu çalış mıyor sata optik okuyucu denedim mavi ekran sata hdd denedim mavi ekran win 7 kurayım dedim o mavi ekran atmadı dur diye bir hata verdi xp kurulumunda hdd de bölüm  seçiyoruz ya oraya gel meden mavi ekran atıyor cd den çalışan xp açıyor bios bile yükledim denemediğim bir işlemci kaldı on bord ekran kartı ile denedim mavi ekran 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By oktaymt
      arkadaslar bana acil yardım lutfen  benım  5010 dell leptop var windows 7 işletim sistml 2 gun once win8 yukledım dun ıyı guzel calısyordum filim izlerken birden ekran gitti mavi ekran geldi ekranda şoyle bir yazı cıktı..   You pc ran info problem and resat  v. gibi seyle yazıyo ne yapacam 
    • By cicivista
      Selamlar arkadaşlar. Aradım ama bulamadım, buraya açmayı uygun buldum.

Ben İntel işlemcili gigabyte anakartlı bir pc'ye sistem kurdum. Kurduğum hdd'yi çıkarıp sistemi Amd işlemcili asrock anakarta taktım nvidiaraid yüklü olmadığı için sistem açılmadan restart atıyor.

Aslında acronis üniversal ile aldığım kalıbı yazarken sorun olmuyor, nvidiaraid'i driver olarak entegre edebiliyorum ama benim amacım bu restart atan sistemi düzeltmek. Nvidiaraid yüklü olmadığı için sürekli restart atan, güvenli kipte açılmayan bir sisteme mini xp tarzı sistemlerle girip nvidiaraid yükleyebilir miyim? Windows/System32/drivers içine attım ama sanırım kayıt defterinden de bir işlem oluyor. yardımcı olursanız sevinirim.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...