Jump to content

Pdf Dosyasındaki Bookmark Isimlerini Almak

relmas
 Share

Recommended Posts

s.a. arkadaşlar. elimde 3000 sayfalık bi pdf dosyası var ve bu dosyanın bookmarkını almak istiyorum birsürü program denedim ama nafile 4000 adet bookmark var ve tektek uzun sürer. böyle bi program bilen duyan varsa yardımlarınızı bekliyorum. denediğim programlar adobe acrobat suite,  bookmark print ( bu programda türkçe karakter desteği yok.) 

Bu arada soruyu yanlış anlamışım hissine kapıldım :( :rolleyes2:  :innocent:

[spoiler]Aklıma geldi denedim ve bir kısım işe yarayan bir yöntem var.

Elinde ki pdf dosyasının bir kopyasını al ve uzantısını txt yap Örneğin belge.pdf ise belge.txt yapacaksın ve internet download meneger programını açıp üsteki menüden görevler menüsünden al ordan txt olarak seçip belge.txt yaptığın pdf yi göstereceksin geriye kalanını resimle anlattım.

Bulduğu bağlantıları istediğin klasöre indirebilirsin ve dosyaları htm veya html olarak kaydeder.
Tabi sen bunları bir liste halinde istiyor olabilirsin ama bu nasıl olacak aklıma gelmiyor. 

pre_1365938109__1.jpg

pre_1365938147__2.jpg

pre_1365938780__3.jpg[/spoiler]

Edited by CMYK

Bu arada soruyu yanlış anlamışım hissine kapıldım :( :rolleyes2:  :innocent:

[spoiler]Aklıma geldi denedim ve bir kısım işe yarayan bir yöntem var.

Elinde ki pdf dosyasının bir kopyasını al ve uzantısını txt yap Örneğin belge.pdf ise belge.txt yapacaksın ve internet download meneger programını açıp üsteki menüden görevler menüsünden al ordan txt olarak seçip belge.txt yaptığın pdf yi göstereceksin geriye kalanını resimle anlattım.

Bulduğu bağlantıları istediğin klasöre indirebilirsin ve dosyaları htm veya html olarak kaydeder.
Tabi sen bunları bir liste halinde istiyor olabilirsin ama bu nasıl olacak aklıma gelmiyor. 

pre_1365938109__1.jpg

pre_1365938147__2.jpg

pre_1365938780__3.jpg[/spoiler]

kardeş sağolasın cevabın için. pdfill diye bi programla hallettim.