Jump to content
TNC-TR
KintaRo

Windows & Office Skype Ile Etkinleştirme

Recommended Posts

azg21, 11 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Bu Aktivasyon İşlemini Windows 7 De De Kullana Bilirmiyiz ? Eğer Kullanabiliyorsak Mak Key Verebilecek Olan Varmı ?
Bir Diğer İşlemde Aktifleştirdiğim Ofis 2016 Nın Lisansını Tekrar Kullanmak İçin Nasıl Yedekleye Bilirim ? Aynı PC De Farklı Bir Windows Sürümünde Kullana Bilecekmiyim ?
Birde Şu Skype İle En Güncel Aktivasyon İşleminden Bahsedermisiniz Nasıl Yapılıyor Çünkü Habire Sistemi Değiştiriyorlar

1. Evet

2.Keyler çabuk bloke oluyor bulunca eklenir.

3.C/windows/system32/spp klasörünü yedekle. Format sonrası ofis kurulur ve çalışan hizmetleri devredışı bırakılır. Spp yedeği geri yüklenir(manuel). Ofis hizmetleri etkinleştirilir.

Spoiler

Step 1: Make sure Office 2016 is installed. Close all open Office 2016 document.

Step 2: Open Command Prompt as administrator. Type net stop sppsvc and hit Enter to stop the Software Protection Platform service.

Step 3: Replace the original store folder with the backup store folder.

Step 4: Open Command Prompt as administrator.Type net start sppsvc and hit Enter to start the Software Protection Platform service.

Step 5: Open Office 2016 app, and it can be automatically activated.

4. Hiç denemedim.

5. Bir üst yorumlarda anlatılıyor. 

Edited by DJ_Rush
  • Thanks 1

Ben yapamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim

Spoiler

office 2013

key: JH8DG-NG798-2MGKG-WBY3C-3YF3H

3324193   5879774  8133253  0955431  2029261  4287570  8235105  7955342  9410004

Edited by erciyesim

erciyesim, Bir saat önce yazdı:

Ben yapamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim

İçeriği Görüntüle

office 2013

key: JH8DG-NG798-2MGKG-WBY3C-3YF3H

3324193   5879774  8133253  0955431  2029261  4287570  8235105  7955342  9410004

sshot-1.png.ca5a80768207155a2f3ddb7657a41db2.png

ID kodlarda sorun var yeniden ID alıp deneyebilirsin.

GoogleChrome güncel sürüm kur. AnonymoX eklentisini ekle VPN olarak ABD kullan. 

Linki Crhome ile aç ve ID numaralarını gir.

Edited by DJ_Rush

her türlü denedik dediğiniz gibide başka vpn başka ülke sonuç aynı sağolun zaman ayırdığınız için

Arkadaşlar Anakartım yandı değiştirdim doğal olarak Yanlı hem windows 10 hemde ofis 2016 lisanları gitti nasıl yeniden aktive edebilirim spp klasörünün yedeğini de almıştım onu kurmak istedim oda nafile
Güncel Key Verebilecek Bir Arkadaş Var mı Acaba ?

azg21, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Anakartım yandı değiştirdim doğal olarak Yanlı hem windows 10 hemde ofis 2016 lisanları gitti nasıl yeniden aktive edebilirim spp klasörünün yedeğini de almıştım onu kurmak istedim oda nafile
Güncel Key Verebilecek Bir Arkadaş Var mı Acaba ?

Kalıcı aktivasyon için bu konulardan faydalanabilirsn. 

Edited by DJ_Rush

Microsoft İle Bir Görüşeyim Çözüm Olmazsa Bunu Denerim DJ_Rush Üstadım Teşekkür Ederim... Dün Benim birkaç ay Önce Almış Olduğum spp Klasörünü yapıştırayım dedim belki ofis kurtulur diye ofis şimdi hiç açılmıyor ona ne oldu onuda anlamadım hepten küstüler...