Jump to content

Antivirüs Önerisi

eryas35
 Share

Recommended Posts

Kaspersky Pure 3 iyidir :)

------------------------------------------

Nasıl Yapılırda Bugün   :kahve: 

Kaspersky Pure 3   :aso: 

Programına YAMAYI UYGULAYIP Skin Klasörünü Editlemeden Önce;

1) Saatin ordaki Kaspersky simgesini sağ tus - settings'e tıkla

2) Açılan pencerede soldaki menüde self-defense'yi tıklayın

3) Enable self-defense işaretini kaldırın

4) Aynı soldaki menüden yine general settings e tıklayın

5) Enable protection işaretini kaldırın ve alttan ok diyin.

6) Saatin aradaki Kaspersky simgesini sağ tuş açılan menüden exit'ı tıklayın.

7) Masa üstündeki kaspersky pure 3 Kısa yoluna sağ tuş tıklayın dosya konumuna git'e basın.

8] Acılan sayfadaki skin klasörünün içini silin. YağmurAdam'ın verdigi dosyaları yapıştırın.     :book: 

Bu kadar...   :wave: 

Kaspersky Pure 3 Download:

Kaspersky Pure 3.0 build 13.0.2.558 EN - 4227 - 179.52 MB

downloads-am.kasperskyamericas.com/files/main/en/pur13.0.2.558EN_4227.exe

Kaspersky Pure 3 Türkçe YAMA:

http://yadi.sk/d/_sbBOZ_Z4KQnp

Kaspersky Pure 3 Güncel Crack / KEY / Serial / Patch / İlaç 2013 Full / Orjinal Yapma: ( KEY Dosyasını indirdikten sonra internet bağlantınızı kesin. aksi taktirde key yükleme yapılamaz.)

http://www.kavkisfile.com

Edited by MaSK

Neye göre bir yazılım arıyorsunuz?

Hız faktörü mü sizin için önemli?

Güvenlik faktörü mü sizin için önemli?

Daha önceden kullandığınız yazılımlar nedir?

Neden artık onları kullanmıyorsunuz ve bu konuyu açtınız?

Bunlara cevap vermeden size onlarca öneri sunabiliriz.

Edited by reyiz

Neye göre bir yazılım arıyorsunuz?

Hız faktörü mü sizin için önemli?

Güvenlik faktörü mü sizin için önemli?

Daha önceden kullandığınız yazılımlar nedir?

Neden artık onları kullanmıyorsunuz ve bu konuyu açtınız?

Bunlara cevap vermeden size onlarca öneri sunabiliriz.

Önceden kullandığım yazılımlar avast ve eset ama avast lisansı doldugu için bıraktım. Eset antivirüs ü de aynı şekilde lisansı bittiği için bırakmıştım. Güvenlik açısından üst düzey olmasını istiyorum. Bu konuyu açtım çünkü hangi antivirüsü kullanacağım konusunda kararsız kaldım. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Güvenlik açısından üst düzey yazılımlar Norton 360 ve Kaspersky Pure'dir.

Kaspersky'i daha önce hiç denemedim fakat Norton'un performans kullanımının iyi olduğunu söyleyebilirim. Mutlaka ama mutlaka deneyin. Zaten fiyatının 150 TL'ye denk gelmesinden çok iyi iş yaptıklarını anlayabiliyoruz.

Norton 360 özellikleri:

[spoiler]Norton 360 çok kapsamlı bir güvenlik çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Tam bir güvenlik çemberi olarak nitelendirebileceğimiz bu paket bilgisayarımıza girebilecek her türlü zararlı, kötü niyetli virüs vb. diğer dosya ve yazılımlara karşı içerdiği birçok özellik ile güvenliği elden bırakmıyor. Ayrıca Norton 360 kullanıcıları yeni eklenen, yenilenen veya geliştirilen opsiyonel birçok özellik ile (AntiSpam, Parental Controls (Ebeveyn Kontrolleri) gibi çözümlerden de faydalanabiliyor.

• Tehdit Koruması - Virüs, truva atı, casus yazılım ve diğer tüm tehditlere karşı tam koruma sağlar. Yeni indirilmiş dosya ve uygulamaları yüklemeden ve çalıştırmadan önce olası tehditlere karşı sizi uyarır.
  • Hızlı Tarama - Çevrimiçi bir bilgi toplama sistemini kullanarak, her 5 ila 15 dakikada bir yeni virüs taraması  bilgisayarınızı tehditlere karşı hızlı ve doğru bir biçimde tarar.
  • Anti-spam Koruması - İstenmeyen e-postalar, kimlik avcıları ve spam mailleri engeller.
  • Çevrimiçi Kimlik Koruması - Çevrimiçi alışveriş, bankacılık ve internet gezintilerinde kişisel bilgilerinize erişimi engelleyerek kimlik hırsızlarına karşı korur.
  • Bilgisayar Performansını Artırma - Kayıt defterini temizler ve onarır, gereksiz İnternet dosyalarını kaldırır, sabit sürücünüzü birleştirir ve en iyi performansta çalışması için bilgisayarınızı geliştirir.
  • Otomatik Yedekleme - Ücretsiz sağladığı 2 GB'lık güvenli çevrimiçi depolama alanına dosyaları yedekleyerek veri kayıplarını önler.
  • Kablosuz Ağları İzleme - Ağınızdaki bant genişliğini çalarak yük olan davetsiz misafirleri bulmanıza yardımcı olur.

Anahtar Teknolojiler ve Özellikler:

YENİ! Saygınlık hizmeti
    YENİ! Norton Insight
    YENİ! Norton Download Insight
    YENİ! Yedekleme Dosyalarına Web Tabanlı Erişim
    YENİ! SONAR 2 Davranışsal Koruma
    GELİŞMİŞ! Otomatik Yedekleme ve Geri Yükleme

YENİ! Norton System Insight
    YENİ! Norton File Insight
    GELİŞMİŞ! Kimlik Avını Önleme
    GELİŞMİŞ! Ebeveyn Denetimleri
    Antivirüs
    Casus Yazılımları Önleme
    Ağ İzleme
    Rootkit'ten Korunma
    PC Ayarlama   

GELİŞMİŞ! Profesyonel Düzeyde AntiSpam
    GELİŞMİŞ! Güvenlik Açığı Koruması
    GELİŞMİŞ! Başlangıç Yöneticisi
    Norton Tarayıcı Koruması
    Bot Koruması
    Kimlik Koruması
    Norton Güvenli Web
    Akıllı Güvenlik Duvarı
    İndirme Koruması
    Hızlı Güncellemeler

Minimum Sistem Gereksinimleri:
  • 300 MHz veya daha hızlı işlemci
  • 256 MB RAM Bellek (512 MB Tavsiye edilir)
  • 300 MB boş hard disk alanı
  • Microsoft Windows XP/Vista/7
  • Internet Explorer® 6.0 veya daha yüksek sürüm, veya Mozilla Firefox® 3.0 veya daha yüksek sürüm
  • Internet bağlantısı (Online yedekleme için hızlı bir bağlantı gerekir)

[/spoiler]

Ben yinede böyle programlara gereksinim olmadığını düşünmekteyim. Antivirüs yazılımı olarak Windows 8'de bulunan Windows Defender kullanıyorum. Sistemle bütünleşik olarak çalıştığından performans çok iyi. İnternetten indirdiğim her programı Sandboxie ile test ediyorum ve öyle çalıştırıyorum. Web sitelerinin güvenliğini de WOT gibi hafif bir eklenti ile kontrol ediyorum.

Edited by reyiz

Güvenlik açısından üst düzey yazılımlar Norton 360 ve Kaspersky Pure'dir.

Kaspersky'i daha önce hiç denemedim fakat Norton'un performans kullanımının iyi olduğunu söyleyebilirim. Mutlaka ama mutlaka deneyin. Zaten fiyatının 150 TL'ye denk gelmesinden çok iyi iş yaptıklarını anlayabiliyoruz.

Norton 360 özellikleri:

[spoiler]Norton 360 çok kapsamlı bir güvenlik çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Tam bir güvenlik çemberi olarak nitelendirebileceğimiz bu paket bilgisayarımıza girebilecek her türlü zararlı, kötü niyetli virüs vb. diğer dosya ve yazılımlara karşı içerdiği birçok özellik ile güvenliği elden bırakmıyor. Ayrıca Norton 360 kullanıcıları yeni eklenen, yenilenen veya geliştirilen opsiyonel birçok özellik ile (AntiSpam, Parental Controls (Ebeveyn Kontrolleri) gibi çözümlerden de faydalanabiliyor.

• Tehdit Koruması - Virüs, truva atı, casus yazılım ve diğer tüm tehditlere karşı tam koruma sağlar. Yeni indirilmiş dosya ve uygulamaları yüklemeden ve çalıştırmadan önce olası tehditlere karşı sizi uyarır.
  • Hızlı Tarama - Çevrimiçi bir bilgi toplama sistemini kullanarak, her 5 ila 15 dakikada bir yeni virüs taraması  bilgisayarınızı tehditlere karşı hızlı ve doğru bir biçimde tarar.
  • Anti-spam Koruması - İstenmeyen e-postalar, kimlik avcıları ve spam mailleri engeller.
  • Çevrimiçi Kimlik Koruması - Çevrimiçi alışveriş, bankacılık ve internet gezintilerinde kişisel bilgilerinize erişimi engelleyerek kimlik hırsızlarına karşı korur.
  • Bilgisayar Performansını Artırma - Kayıt defterini temizler ve onarır, gereksiz İnternet dosyalarını kaldırır, sabit sürücünüzü birleştirir ve en iyi performansta çalışması için bilgisayarınızı geliştirir.
  • Otomatik Yedekleme - Ücretsiz sağladığı 2 GB'lık güvenli çevrimiçi depolama alanına dosyaları yedekleyerek veri kayıplarını önler.
  • Kablosuz Ağları İzleme - Ağınızdaki bant genişliğini çalarak yük olan davetsiz misafirleri bulmanıza yardımcı olur.

Anahtar Teknolojiler ve Özellikler:

YENİ! Saygınlık hizmeti
    YENİ! Norton Insight
    YENİ! Norton Download Insight
    YENİ! Yedekleme Dosyalarına Web Tabanlı Erişim
    YENİ! SONAR 2 Davranışsal Koruma
    GELİŞMİŞ! Otomatik Yedekleme ve Geri Yükleme

YENİ! Norton System Insight
    YENİ! Norton File Insight
    GELİŞMİŞ! Kimlik Avını Önleme
    GELİŞMİŞ! Ebeveyn Denetimleri
    Antivirüs
    Casus Yazılımları Önleme
    Ağ İzleme
    Rootkit'ten Korunma
    PC Ayarlama   

GELİŞMİŞ! Profesyonel Düzeyde AntiSpam
    GELİŞMİŞ! Güvenlik Açığı Koruması
    GELİŞMİŞ! Başlangıç Yöneticisi
    Norton Tarayıcı Koruması
    Bot Koruması
    Kimlik Koruması
    Norton Güvenli Web
    Akıllı Güvenlik Duvarı
    İndirme Koruması
    Hızlı Güncellemeler

Minimum Sistem Gereksinimleri:
  • 300 MHz veya daha hızlı işlemci
  • 256 MB RAM Bellek (512 MB Tavsiye edilir)
  • 300 MB boş hard disk alanı
  • Microsoft Windows XP/Vista/7
  • Internet Explorer® 6.0 veya daha yüksek sürüm, veya Mozilla Firefox® 3.0 veya daha yüksek sürüm
  • Internet bağlantısı (Online yedekleme için hızlı bir bağlantı gerekir)

[/spoiler]

Ben yinede böyle programlara gereksinim olmadığını düşünmekteyim. Antivirüs yazılımı olarak Windows 8'de bulunan Windows Defender kullanıyorum. Sistemle bütünleşik olarak çalıştığından performans çok iyi. İnternetten indirdiğim her programı Sandboxie ile test ediyorum ve öyle çalıştırıyorum. Web sitelerinin güvenliğini de WOT gibi hafif bir eklenti ile kontrol ediyorum.

ben windows 8 kullanmıyorum ama windows defender ı kullanma imkanım var mı ?

ESET çok kullanıldığından virüs imza sistemi çok iyi. Geri bildirimler sayesinde kendini iyi geliştiriyor.

ESET'in eksikliği davranış kalkanının gelişmiş olmaması. Bir antivirüs yazılımının en büyük silahı davranış kalkanıdır. Davranış kalkanı daha önce hiçbir kimsenin bilgisayarına bulaşmamış virüsü bile tanımaya yarayan sistemdir.

Norton'un davranış kalkanı benim AutoIt ile yaptığım virüsü bile tanımaktadır.

Öte yandan Norton'da bulunan bulut üzerinden çalışan dosya sicili ile istediğiniz programa sağ tıklayıp kaç kişinin kullandığını ve değerlendirmelerini öğrenebilirsiniz.

ben windows 8 kullanmıyorum ama windows defender ı kullanma imkanım var mı ?

Windows 8'in Defenderi hem casus yazılım tanıma hemde virüs tanıma özelliğine sahiptir. Diğer işletim sistemleri için Security Essentials + Defender yüklemelisiniz. Windows 7 ve Vista'da da defender var fakat sadece casus yazılım tanıma özelliği var.

Edited by reyiz