Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Hangi Download Yöneticisi?

kantele

Recommended Posts

• Administrator

Rapid'ten premiumun varsa :D devam edebilirsin. Hemde download yöneticilerini kullanabilirsin. Yoksa şansına küs. İddiaya yatırdığın paralardan biraz kıs da rapid premium al. Çatır çatır download yap :D

En iyi download programı ise FlashGet bana göre. Hızlı ve stabil.

Rapget veya İnternet Download Manager kullanıyorum tabii Mozilla Firefox ile birlikte. Rapgeti kullanırken de modemime reset atacak bir bat dosyayı hazırlayıp, zamanlayıcı olarak kullanıyorum. Ben uyurken rapget Rapidshare'i sömürüyor.

Flasget yada flashgot rapidden sadece tek port down alabiliyor. Portu sadece premium üyelere arttırıyor. Zaten free indiren bizim gibilerde bağlantı kopunca afadersiniz eşek gibi tekrar indirmek zorunda kalıyor. Kaldığı yerden devam etmiyor..

flashget

sk8er_boi bioye katılıyorum

Ha unutmadan acaba hangi converteri ayarlamış bu arkadaş?

sk8er_boi bio

şeler_bio

sk8er_boi_boi

sk8er_boi boi

sk8er bio

sk8er_bio

sk8er_boi

sk8er boi

sk8er yazınıca sk8er_boi yazdığını bilsem, hiç eziyet çeker miydin bio bio yazmak için :)

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...