Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

neresi ilginç?

daha sonra isterseniz Güvenlik Duvarı-Hesap Yönetimi - Antivirüs tekrardan etkinleştirirsiniz...

bir imanız varsa açıkca söyleyin...

Neyi ne zaman etkinleştireceğimle ilgili bişi sormadım, konuyu neresinden anladın?

İlginç olan "Sere" arkadaşımın bi yerlerde birşeyi yanlış yapıyorsun demesinden kaynaklı olarak, - tüm söylenilenleri yaptıktan sonra yanlış yapılacak birşey olmadığı halde aktivasyonun olmamasıydı.

Anladım da, orada mephistooo2 yazısı var. Görev Zamanlama'ya baktım.

nerede mephistooo2 yazıyor? ya ben anlamıyorum, ya da sen anlatamıyorsun... uygulamayı çalıştırdığında işletim sisteminin neresinde benim nikim yazıyor?

bir ekran görüntüsü ver en azından...

• Like 1

Anladım da, orada mephistooo2 yazısı var. Görev Zamanlama'ya baktım.

umarım vardır ve olmalı da, emek verilmiş nihayetinde :)

• Like 2

nerede mephistooo2 yazıyor? ya ben anlamıyorum, ya da sen anlatamıyorsun... uygulamayı çalıştırdığında işletim sisteminin neresinde benim nikim yazıyor?

bir ekran görüntüsü ver en azından...

pre_1369158026__ekran_alnts.png

2 tane girdi ekliyor ve mephistooo2 yazıyor.

2 tane girdi ekliyor ve mephistooo2 yazıyor.

Bu görüntü de Windows'un kendi Görev Zamanlayıcısı. Reklam yok...

cPLQb0X.png

CCleaner Windows işletim sistemine ait bir uygulama değil...

Geliştiricileri tarafından zamanlanan görevlerin hangi üreticilere ait olduğunu gösterecek şekilde tasarlanmış...

CCleaner da, benim uygulamanın assembly versiyonunu okuyor, şimdi ben oraya sitenin adını ve nikimi yazmayayım mı?

kusura bakma ona yapacak birşey yok...

Ayrıca kullandığın işletim sistemi Microsoft'a ait, adam her yerine reklamını koymuş :dribble: 

Microsoft yapınca iyi de, biz yapınca mı kötü :icecream:  (Microsoft büyük firma tabi)

Edited by mephistooo2
  • Like 4

windows 7 ultimate etkinleştirmedi ? 

uac ve diğerleri kapalı yönetici olarak çalıştırıp etkinleştirmeye geçtim. Daha sonra etkinleştirildi uyarısı geldi reset attım ancak etkinleştirilmemiş

Sen listede ultimate gördün mü? :D

uY9ntvm.png

windows 7 ultimate etkinleştirmedi ? 

uac ve diğerleri kapalı yönetici olarak çalıştırıp etkinleştirmeye geçtim. Daha sonra etkinleştirildi uyarısı geldi reset attım ancak etkinleştirilmemiş

• Like 1

KMS Aktivasyon & Windows Office v4.2 çıkmıştır. Artık Windows 8'in tüm versiyonlarını desteklemektedir.

v4.2 Değişiklikleri:

- Versiyon Değişiklikleri bilgileri eklendi.

- Windows 8 CORE ve Windows 8 PROWMC desteği eklendi. (Windows 8 Core ve Windows 8 ProWMC KMS aktivasyonu sadece 30 günlüktür, ancak KMS zamanlama ile 30 günlük lisans süresi sürekli yenilenir.  :dribble:)

• Like 5

KMS Aktivasyon & Windows Office v4.3 çıkmıştır.

v4.3:

- KMS Sunucu PID (Product ID - Ürün Kimliği) kimliği "Random" (rastgele) moda alınmıştır. (Önemli bir güncellemedir.)

Bu güncelleme şu manaya gelmektedir:

Her KMS sunucusunun ayrı bir kimlik bilgisi vardır. Daha önceki sürümlerde KMS sunucu kimliği her defasında aynı idi. Son güncelleme ile her defasında KMS sunucu kimliği değişiklik göstermektedir.. Böylece herhangi bir Office yada Windows sistem güncellemesinde KMS kimliğinin bloke olma ihtimalini ortadan kalkmaktadır.

KMS kimliğinin değiştiğini nasıl anlarsınız? Bu iş uygulama tarafından otomatik yaplır, kullanıcı müdahalesine gerek yoktur, ancak yine de KMS kimliğini merak edenler uygulamanın "Windows & Office Aktivasyon Kontrol" butonundan öğrenebilirler.

fa091aaaa7f04a0a9dd118b.png

buradaki KMS Sunucu PID'inin son 6 hanesi, eğer KMS Zamanlama etkinleştirilmişse, her aktivasyon işleminden sonra değişiklik gösterir.

Edited by mephistooo2
  • Like 7

KMS Aktivasyon & Windows Office v4.3 çıkmıştır.

v4.3:

- KMS Sunucu PID (Product ID - Ürün Kimliği) kimliği "Random" (rastgele) moda alınmıştır. (Önemli bir güncellemedir.)

Bu güncelleme şu manaya gelmektedir:

Her KMS sunucusunun ayrı bir kimlik bilgisi vardır. Daha önceki sürümlerde KMS sunucu kimliği her defasında aynı idi. Son güncelleme ile her defasında KMS sunucu kimliği değişiklik göstermektedir.. Böylece herhangi bir Office yada Windows sistem güncellemesinde KMS kimliğinin bloke olma ihtimalini ortadan kalkmaktadır.

KMS kimliğinin değiştiğini nasıl anlarsınız? Bu iş uygulama tarafından otomatik yaplır, kullanıcı müdahalesine gerek yoktur, ancak yine de KMS kimliğini merak edenler uygulamanın "Windows & Office Aktivasyon Kontrol" butonundan öğrenebilirler.

fa091aaaa7f04a0a9dd118b.png

buradaki KMS Sunucu PID'inin son 6 hanesi, eğer KMS Zamanlama etkinleştirilmişse, her aktivasyon işleminden sonra değişiklik gösterir.

Teşekkürler.

Edited by masterbaba

windows 8 etkileştiriyorda office 2013ü bi türlü aktifleştremedi gitti 20 defa denedim.

cf6EftP.png

office sürümünde bir garplik var mı retail ve 15 miş

Edited by STAN

windows 8 etkileştiriyorda office 2013ü bi türlü aktifleştremedi gitti 20 defa denedim.

cf6EftP.png

office sürümünde bir garplik var mı retail ve 15 miş

@TornadoEffect'inm yazdıklarınıda yaptım isoya ama bu seferde kurulum başlamadı  yeniden indirin diyor

bu uygulama her türlü Volume sürümlerinde sorunsuz aktivasyon yapar...

konuda yazmıştım, sanırım farketmemişsiniz...

uygulama sadece Volume sürümlerinde etkinleştirme yapar...

sizin kullandığınız Office sürümü RETAIL sürüm...

Uninstall yapıp sıfırdan Volume Office kurmanız gerek...

Edited by mephistooo2
  • Like 1

Uzun zamandır foruma giremedim. Daha yeni gördüm çalışmanı. Her zamanki gibi süper olmuş. Artık özgürce Windows 8 modifiyesi yapabilirim :)

• Like 2

Uzun zamandır foruma giremedim. Daha yeni gördüm çalışmanı. Her zamanki gibi süper olmuş. Artık özgürce Windows 8 modifiyesi yapabilirim :)

Modifiyelerini sabırsızlıkla bekliyoruz hocam :)

KMS Aktivasyon Windows & Office v4.4 yayınlanmıştır.

Değişiklikler v4.4:

- Görsel arayüz güncellendi.

- İşletim sistemi kontrolü eklendi. (Uygulamanın XP'de çalışmasına gerek yok)

- ProgressBar eklendi. (İlerleme çubuğu sayesinde gerçekleştirilen işlemlerin takibi kolaylaşmıştır)

- Kod temizliği yapılarak uygulamanın performans hassasiyeti arttırıldı.

• Like 1

resimdeki gösterdiklerim aynı isime sahip. bence karışıklığa sebep olabilir 

doğru söylüyorsun. butoınun ismini değiştirmeyi unutmuşum :)

düzenleyip yarım saate yeniden yayınlıyorum, sağol...

• Like 1

arkadaşlar sadece buton adını değiştirmeyi düşünüyordum ama uygulamada haricen components olarak kullandığım bazı dll dosyalarının, uygulamanın KMS görev zamanlamasını bozduğunu farkettim ve bu sorunu halledebilmem biraz vakit alacak

bu sebeple v4.3 linkini yeniden ekledim.

Edited by mephistooo2
  • Like 1

arkadaşlar sadece buton adını değiştirmeyi düşünüyordum ama uygulamada haricen components olarak kullandığım bazı dll dosyalarının, uygulamanın KMS görev zamanlamasını bozduğunu farkettim ve bu sorunu halledebilmem biraz vakit alacak

bu sebeple v4.3 linkini yeniden ekledim.

yeni sürümü ne zaman eklersin ? 

v4.3 sorunsuz çalışmaktadır zaten

v4.4 sürümünü de en kısa zamanda hatalarını düzelterek yeniden yayınlayacağım inşAllah...

• Like 3

KMS Aktivasyon Windows & Office v4.5 yayınlanmıştır.

v4.5:

- KMS Aktivasyon Zamanlama Görevinin çalışmaması sorunu giderildi.

• Like 3

KMS Aktivasyon Windows & Office linki çalışmıyor. Win8&Office2013 için uygulamayı indiremiyorum maalesef...