Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

KMS Aktivasyon Windows & Office uygulaması v4.7.9 sürümüne güncellenmiştir.

v4.7.9 Değişiklikler:

- Windows 10 dijital aktivasyon yönteminin bazı sürümlerde aktivasyon yapmaması sorunu giderildi.

- Donanım aktivasyonu oluşturan GenuineTicket.XML dosyası 32 ve 64 bit olarak ikiye ayrıldı.

Edited by mephistooo2

efe34, 38 dakika önce yazdı:

Şu mu hocam S1ave77 nin programı

Please login or register to see this link.

bununla aktive oldu HWID oldu mu kontrol edeceğim

indirme linki

Please login or register to see this link.

rar pass:   3Fs44Rv#tZ4u3UOij656NgF____

Yeniden format atınca ve internete bağlanınca spontan aktive olmadı yani, HWID olmadı yalnız s1ave77 nin programını çalıştırmadım sadece key girdim aktive oldu

XGVPP-NMH47-7TTHJ-W3FW7-8HV2C (enterprise)

Edited by efe34

Dijital aktivasyon yöntemi şuanda sorunsuz çalışmaktadır...

@efe34 arkadaşın geri dönüşleriyle kodlarda küçük bir değişiklik yaptım ve şuanda denemelerimde sorunsuz çalışmaktadır...

Diğer üye arkadaşlarda dijital aktivasyon yöntemi ile olumlu/olumsuz geri dönüş yaparlarsa sevinirim...

• Like 1
  • Thanks 1

chattt, 8 saat önce yazdı:

Bende olmadı sorun aynı şekilde devam ediyor.

@chattt KMS_Aktivasyon.cmd dosyası yerine aşağıdaki dosya ile dener misiniz?

Silindi...

Edited by mephistooo2

chattt, 10 dakika önce yazdı:

Yine aynı hata kodu

Hayret ya...

Bazen çalışıyor, bazen de çalışmıyor...

Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyduğu için MS sunucularına bağlanmayla ilgili bir sorun var mı acaba diye aklıma gelmiyor değil...

Edited by mephistooo2

mephistooo2, 10 dakika önce yazdı:

Hayret ya...

Bazen çalışıyor, bazen de çalışmıyor...

Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyduğu için aklıma MS sunucularına bağlanmayla ilgili bir sorun var mı acaba diye gelmiyor değil...

Bende de çalışmadı

efe34, 8 saat önce yazdı:

Bende de çalışmadı

Önümüzdeki hafta içinde dijital lisans yöntemine biraz daha ağırlık vereceğim, umarım çözebilirim... :)

Genelde son mesajı okuyup, önceki mesajları okumama gibi bir huy var onun için bu açıklamayı yazmak zorundayım.

180 günlük KMS lisans yöntemi çalışıyor, sadece dijital lisans yöntemi bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor.. :)

Edited by mephistooo2
  • Thanks 1

Dosyanın rar şifresinde hata alıyorum. 2 kez indirdim yine aynı hatayı verdi. Kontrol etme şansınız var mı ? www.tnctr.com u kabul etmiyor winrar 5.4

edit: 7 zip ile açınca çalıştı :)

Edited by r3fr4ct0ry

@efe34 ve @chattt ve diğer üye arkadaşlar KMS_Aktivasyon.cmd dosyasını silerek yerine aşağıdaki TEST2_KMS_Aktivasyon.cmd ile deneyip geri dönüş yaparsanız sevinirim :)

Silindi...

Edited by mephistooo2

mephistooo2, 12 dakika önce yazdı:

@efe34 ve @chattt ve diğer üye arkadaşlar KMS_Aktivasyon.cmd dosyasını silerek yerine aşağıdaki TEST2_KMS_Aktivasyon.cmd ile deneyip geri dönüş yaparsanız sevinirim :)

TEST2_KMS_Aktivasyon.cmd

Sanalda w10 PfWorkstation da denedim çalıştı: teşekkürler.

• Like 1

efe34, 45 dakika önce yazdı:

Sanalda w10 PfWorkstation da denedim çalıştı: teşekkürler.

Nihayet sorunu çözebildim...

Ufak, tefek bazı değişiklikler yaptıktan sonra yeni sürümü ya bugün ya da yarın yayınlayacağım...

• Thanks 2

KMS Aktivasyon Windows & Office uygulaması v4.8 sürümüne güncellenmiştir.

v4.8 Değişiklikler:

-  GenuineTicket.XML dosyası işletim sistemine düzgün bir şekilde yüklenemeyince aktivasyon başarılı olmuyordu. Bu dosyanın yüklenememe sorunu giderildi.

• Like 1
  • Thanks 3

mephistooo2, 18 dakika önce yazdı:

v4.8 Değişiklikler:

-  GenuineTicket.XML dosyası işletim sistemine düzgün bir şekilde yüklenemeyince aktivasyon başarılı olmuyordu. Bu dosyanın yüklenememe sorunu giderildi.

Ellerin dert görmesin Üstad harika olmuş sorunu çözmüşsün çalışıyor.

• Like 1

Aktivasyon başarılı Kalıcı olarak yapılıyor fakat paylaştığın klasörün içerisindeki Oem klasöründe 180 gün süreli lisanslama yapıyor Üstad  oem klasörünü güncellememişsin, onuda yaparsan harika olacak.

Edited by chattt
  • Confused 1

Kalıcı aktivasyonda VL/Busines isolarla yapılan yeni kurulumlardan sonra otomatik aktivasyon olmuyor default retail keyi girince oluyor mesela : enterprise sürümde

http://www.nsaneforums.com/topic/312871-windows-10-digital-license-hwid-generation-without-kms-or-predecessor-installupgrade/?do=findComment&comment=1329105

Spoiler

default Retail/OEM key from products ini

Key list from 17134.1 products.ini:

Site: Please login or register to see this link.

Sharelink: /rYakstDc

Edited by efe34

efe34, 50 dakika önce yazdı:

Kalıcı aktivasyonda VL/Busines isolarla yapılan yeni kurulumlardan sonra otomatik aktivasyon olmuyor default retail keyi girince oluyor mesela : enterprise sürümde 

http://www.nsaneforums.com/topic/312871-windows-10-digital-license-hwid-generation-without-kms-or-predecessor-installupgrade/?do=findComment&comment=1329105

İşte bunun için kurulum esnasında $OEM$ aktivasyon yöntemi gerekli, bu işi de önümüzdeki hafta içi halletmeye çalışacağım...

• Thanks 2

mephistooo2, 19.05.2018 - 18:13 yazdı:

v4.8 Değişiklikler:

Hocam konuya bir el attınız tam el attınız helal size win10 kalıcı aktivasyon sorunsuz yapıyor TEŞEKKÜRLER

• Like 1

Tekrar merhabalar, emeğiniz ve çabanız için yeniden teşekkür ederim..  Uygulama hakkında görüş talep etmenize binaen ve bu hususta önceki tavsiyenizi de gözardı ederek en son insider sürümünde digital activasyon yöntemini denedim. Başarılı sonucu ve ilgili sayfayı ekte görüşünüze sunuyorum. Sağlıcakla..

Activation.png

• Like 2