Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

KMS Aktivasyon uygulaması, v4.7.8.5' e güncellenmiştir:

v4.7.8.5 Değişiklikler:

- EXE ve DLL dosyalarının kod stabilitesi arttırıldı...

- CMD dosyalarında kod temizliğine gidildi...

Edited by mephistooo2
  • Like 4

4.7.8.5 sürümü ile Nisan Güncellemesi olmuş Windows 10 Pro etkinleştirme yapılamadı. Bir önceki sürüm ile işimi hallettim. Son sürüm sorunlu.

• Like 1

ÖNEMLİNOT :

Testlerimde v4.7.8.5 sürümü sorunsuz çalışmıştı, ancak bazı arkadaşların geri bildirimi sonucu bu sürüm bazı Win 10 sürümlerinde çalışmamış; bu sebeple Temmuz ayından itibaren yaklaşık 3 ay yurtdışında olmam sebebiyle v4.7.8.5 sürümündeki hataları düzeltme imkanım olmayacak, bundan dolayı v4.7.8.4 sürümünün  de linkini ekliyorum.

• Like 1

On 27.07.2016 at 13:24, mephistooo2 yazdı:

KMS Aktivasyon uygulaması, v4.7.8.5' e güncellenmiştir:

v4.7.8.5 Değişiklikler:

- EXE ve DLL dosyalarının kod stabilitesi arttırıldı...

sayın mephistooo2
Çalışmanız gayet güzel ve yabancılardan ziyade bir Türk olarak sizin çalışmanızı kullanmak daha iyi. Ancak daha önce defalarca gündeme gelmiş olan şey, niçin çalışmanızı (rar dosyasını) şifreli olarak yayınlıyorsunuz. Şifreli dosyayı virustotal sitesinde arattığınızda şifreden dolayı tarayamıyor ve temiz gibi çıkıyor, rar dosyasını bir klasöre çıkartıp tekrar şifresiz olarak rar dosyasına getirip tarattığımız zaman sonuç :

Please login or register to see this link.

Dosya adı                   : KMS Aktivasyon v4.7.8.5.rar
Tespit edilme orani      :  23 / 51

Gelin bu işe bir nokta koyun ve çalışmanızı şifresiz olarak rar  paketi yapın. Çok büyük, afaki ve olmayacak birşey değil. Şimdi gerekli gereksiz birçok şey yazılması muhtemel.

Yorum yazacak arkadaşlar lütfen isteği inceleyin. Nedir, rar dosyasının şifresiz olarak yayınlanması.

- Bu istek kesinlikle emeğe saygısızlık değildir.

- Gayet mantıklı bir istektir.

- İstek çalışma sahibine hakaret değildir.

- Dosyayı açarken şifreyi girmek zorumuza gitmiyor,

şifreli olarak yayınlanması yani dosyanın şifreli olması virüs programlarınca taranmasına engeldir.

iyi forumlar dilerim.

Edited by agabey_42

2 adet W10 bilgisayarda denedim 4.7.8.5 sürümü ikisinde de çalışmadı, kısa süre sonra ekran kendini kapatıyor. 4.7.8.4 de sorun yok ama.

• Like 1

On 28.07.2016 at 20:24, mephistooo2 yazdı:

ÖNEMLİNOT :

Testlerimde v4.7.8.5 sürümü sorunsuz çalışmıştı, ancak bazı arkadaşların geri bildirimi sonucu bu sürüm bazı Win 10 sürümlerinde çalışmamış; bu sebeple Temmuz ayından itibaren yaklaşık 3 ay yurtdışında olmam sebebiyle v4.7.8.5 sürümündeki hataları düzeltme imkanım olmayacak, bundan dolayı v4.7.8.4 sürümünün  de linkini ekliyorum.

Arkadaşlar

ye güncelleme yaptım herşey normal hiçbir sıkıntı yok fakat sürekli lisans süresi doluyor yenileyin diye uyarı veriyordu, v4.7.8.5 ile sorun çözüldü ,Avira antivürüs kullanıyorum  activasyon yaparken devre dışı bırakmadım.mephistooo2 ustaya teşekkür ediyorum w7 kullanırken de kendisinin yöntemini yıllarca sorunsuz kullanmıştık her zaman güvenilir çözümlere imza atıyor, yolu da bahtı da açık olsun inşallah....

• Like 2

4.7.8.5 - Windows 10 1607 de açılmıyor. Windows 7 de ise açılıp A tuşuna basıp enter yapınca kapanıyor.

bu sorunlar 4.7.8.4 için geçerli değil aynı pc lerde. Bilgine.

• Like 1

Değerli üyelerimiz hem 4.8.7.4 ve hem de 4.8.7.5 sürümünün güvenlik tarama sonucu aşağıdadır. (Arşiv klasöre çıkartılarak taranmıştır).Bilgilerinize. Sayglarımla

Kaspersky Total Security 2017 17.0.0. 611 Final Sürümü:(Güncellik Durumu: 4 Ağustos 2016 Saat 23.01)

4TziMmB.png

• Like 2

5 saat önce, KenanK yazdı:

4.7.8.5 - Windows 10 1607 de açılmıyor. Windows 7 de ise açılıp A tuşuna basıp enter yapınca kapanıyor.

bu sorunlar 4.7.8.4 için geçerli değil aynı pc lerde. Bilgine.

ben hiç sorunsuz nasıl yaptım peki w10 home 1607 de.

• Like 1

Bugün windows10version1607 education ve office2016'ı kurdum lisans'larıda konudaki kms lisansı kullanarak yaptım sorunsuz çalışıyor.

Ekran Görüntüsü

Spoiler

j5qo7njc.png

• Like 1

O zaman bileşenler ile alakalı bir seçim durumu var sanırım. Birinin çalışıp diğerinin çalışmamasını başka açıklaması olamaz herhalde :)

Hocam yeni yayinlanan windows surumunu lisanliyorum sistem pro dan enterpiseye donuyor iki defa format attim sonuc ayni ne yapmam lazim

@mephistooo2 Kardeşim 1607 sürümünde x64 bit Enterprise kurdum kms yapınca sürüm Pro'ya dönüştü.Yani sanırsam kms bu sürümle sorunlu şahsen ben KMS Aktivasyon v4.7.8.4'ü denediğim halde böyle oldu.

1607 için gözden geçirilmiş bir kms aktivator yaparsan seviniriz.1607 öncesine kadar tüm sürümlerde sorunsuzdu..

Arkadaşlar, konunun ilk mesajında da yazmıştım, şuan yurtdışındayım...Ekim ayının sonuna doğru Türkiye'ye geri döneceğim...

Daha ben kendim, Windows 10 Update 3 paketini yükleyemedim...:D

Bazı arkadaşlar aktivasyon olmasına rağmen enterprise dan pro ya düştü diyor yeni update paketiyle birlikte, demek ki Microsoft VL ürün anahtarlarını güncellemiş...onu düzeltmek basit iş, işi az bilen birisi bile bu meseleyi kendi halledebilir; ancak ben uygulamayı  yurtdışında olduğumdan dolayı Kasım ayından önce güncelleyemem...

İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim...

Edited by mephistooo2
  • Like 3

KMS v4.7.7 lazım. Elinde olan arkadaş varsa ve yüklerse çok makbule geçecek.

NOT: insanları buraya üye yaptırıyoruz. Ne yazdıkları gidiyor. Ne de aktif oluyorlar. Site sisteminde bozukluk mu var?

2 saat önce, dalgaland yazdı:

mephistooo2 ustayı bekleyeceğim, lakin önce emekleri için teşekkür ederim..

İlginiz için teşekkür ederim...

Ancak yaklaşık 3 aydan beri işlerim o kadar yoğun ki foruma vakit ayıramıyorum. Daha önceki mesajlarımda yurtdışında olduğumu ülkeye geri döndüğümde KMS uygulamasını güncelleyeceğimi yazmıştım, ülkeme yaklaşık 1 hafta önce geri döndüm ancak bu hafta sonu tekrardan yurtdışına çıkmam gerek en az 2 hafta en fazla 1 ay tekrardan yurtdışında olacağım.

İnşAllah geri döndüğümde uygulamayı güncelleyeceğim.

Bazı arkadaşlar Windows 10 Version 1607 sürümünde son versiyon KMS uygulaması kullanıldığında aktivasyonun gerçekleşmesine rağmen enterprise dan pro ya dönüştüğünü yada tersi olduğunu yazmıştı.

Bu sorunu geçici olarak çözmek isteyenler KMS uygulamasını kullandıktan sonra eğer işletim sisteminde sürüm değişikliği oluyorsa aşağıdaki ürün anahtarlarından kendilerine uygun olanı yükleyip bilgiayarı yeniden başlattıkları takdirde versiyon değişikliği sorununu çözmüş olurlar.

Yönetici modunda çalıştırılacak komut satırından ürün anahtarı yükleme komutu:

slmgr.vbs -ipk XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

Windows 10 Professional                                 W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Windows 10 Professional N                               MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9
Windows 10 Education                                    NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
Windows 10 Education N                                  2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ
Windows 10 Enterprise                                   NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
Windows 10 Enterprise N                                 DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4
Windows 10 Enterprise 2015 LTSB                         WNMTR-4C88C-JK8YV-HQ7T2-76DF9
Windows 10 Enterprise 2015 LTSB N                       2F77B-TNFGY-69QQF-B8YKP-D69TJ

Windows 10 Home - TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
Windows 10 Home N - 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM
Windows 10 Home Single Language - 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH
Windows 10 Home Country Specific - PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR

Ya da piyasadaki diğer KMS uygulamalarını kullanabilirler, ben sonuçta bu işi keyif için yapıyorum :p:D

Konuyu takip eden, olumlu - olumsuz eleştiri yapan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Edited by mephistooo2
  • Like 1

mephistoo2, 4.7.8.5 sürümünü win8.1 embdedded indıstry pro update3 32 bit sistemde denedim. Sistem gerçek bir lisanslıydı. Onu pas geçti. Ama Office 2010 VL sürümünü lisanslamadan aniden kapattı. Eski sürümü denedim. İşe yaradı. Bilgilerinize. Saygılarımla

Arkadaşlar biraz geç oldu ama nihayet KMS aktivasyon uygulamasına ait bütün sorunları giderdim ve yaptığım testlerde sorunsuz çalıştı. 

(Dün gece sabaha kadar bu işle uğraştım :lol:)

Tabi asıl kararı sizler vereceksiniz :hi: Güle güle kullanın ^_^

v4.7.8.6 Değişiklikler:

- Aktivasyon işlemi sırasında sürüm yükseltme yada düşürme sorunu giderildi...

- İşletim sistemi sürümü ve Office sürümü algılama sorunları giderildi...

Edited by mephistooo2
  • Like 7

On 26.11.2016 at 17:51, mephistooo2 yazdı:

Arkadaşlar biraz geç oldu ama nihayet KMS aktivasyon uygulamasına ait bütün sorunları giderdim ve yaptığım testlerde sorunsuz çalıştı. 

(Dün gece sabaha kadar bu işle uğraştım :lol:)

Tabi asıl kararı sizler vereceksiniz :hi: Güle güle kullanın ^_^

v4.7.8.6 Değişiklikler:

- Aktivasyon işlemi sırasında sürüm yükseltme yada düşürme sorunu giderildi...

- İşletim sistemi sürümü ve Office sürümü algılama sorunları giderildi...

windows etkinleştirildi diyor ancak word e girdiğimde office bu ürünün lisansını doğrulayamıyor diye uyarı alıyorum

Selam arkadaşlar  windows pro 10x64 ve windows7 ultimate x64 uefi sistemi birleştirdim fakat 2 sinide oluşturduğum oem klasörüyle crack leyemiyorum 10pro ve 7ultimate yi birlikte lisanslayabilecegim oem loder-crack paylaşabilirmisiniz.

Memhistooo2 hocam  10 ve 7 gibi birleştirilmiş iki sistemde, oluşturulacak oem klasörü içerisine ''setupcomplete.cmd'' komutu vererek 2 ayrı hazır crack kullanamazmıyız (windows10 için Kms 6.6.8  ve windows 7 için windows loader 2.2.2 hangisi kurulacaksa o çalışsın gibi ) böyle bir kod yazabilirsen sevinirim, teşekkürler

5 saat önce, chattt yazdı:

Memhistooo2 hocam  10 ve 7 gibi birleştirilmiş iki sistemde, oluşturulacak oem klasörü içerisine ''setupcomplete.cmd'' komutu vererek 2 ayrı hazır crack kullanamazmıyız (windows10 için Kms 6.6.8  ve windows 7 için windows loader 2.2.2 hangisi kurulacaksa o çalışsın gibi ) böyle bir kod yazabilirsen sevinirim, teşekkürler

o0Aomo.png

ıso sources oem klasörüne atarak kurulumda çıkartabılır yada masaustunden kullanabılırsınız

• Like 1