Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

mevcut link çalışıyor yine de alternatik olarak yeni bir link eklendi

Edited by mephistooo2

Link çalışıyor, teşekkürler mephistooo2

Fakat ne yaptıysam olmadı.

Yaptığım işlemlerin sırasıyla görüntüsünü aldım. Antivirüste programı da yok zaten. Ama sonuçta hem windows hem de ofis yine aynı.
Nerede eksik yapıyorum, yardımcı olur musun lütfen.

Kolay gelsin

p1bv9.jpg

Edited by peda

Sistem lisans dosyaları bozulmuş olabilir...

sfc /scannow komutu ile tüm sistem dosyalarını yenileyip tekrar deneyin...

Edited by mephistooo2

İşe Yarıyor Teşekkürler. Fakat 11.12.2013 de Sonra eriyor diyor . Windows Lisanları Ömürboyu değilmiydi ?

İşe Yarıyor Teşekkürler. Fakat 11.12.2013 de Sonra eriyor diyor . Windows Lisanları Ömürboyu değilmiydi ?

windows 8 de ömür boyu değil 6 ayda bir yenilemek gerekiyor. bunun içinde programda otomatik zamanlama mevcut. Yani senin haberin bile olmadan otomatik yenileme yapar :D 

Edited by ArminVB
  • Like 1

KMS Aktivasyon Windows & Office v4.6 yayınlanmıştır.

v4.6 Değişiklikler:

- KMS Aktivasyon, işlemci mimarisine göre yeniden düzenlendi.

32bit sistemlerde 32bit, 64bit sistemlerde 64bit KMS Aktivasyon gerçekleşecek.

NOT: Eski sürümlerde Windows Güvenlik Duvarı'nı devre dışı bırakmanız gerekirken v4.6'da Windows Güvenlik Duvarı'nı devre dışı bırakmanıza gerek yok :)

Edited by mephistooo2
  • Like 7

KMS Aktivasyon Windows & Office v4.6 yayınlanmıştır.

v4.6 Değişiklikler:

- KMS Aktivasyon, işlemci mimarisine göre yeniden düzenlendi.

32bit sistemlerde 32bit, 64bit sistemlerde 64bit KMS Aktivasyon gerçekleşecek.

NOT: Eski sürümlerde Windows Güvenlik Duvarı'nı devre dışı bırakmanız gerekirken v4.6'da Windows Güvenlik Duvarı'nı devre dışı bırakmanıza gerek yok :)

hocam şunları ikisini ayrı buton olarak yapsan daha güzel olmaz mı.neden diceksin.bazen windows etkinleşmiş oluyor.office etkinleşmemiş oluyor.bazen de tersi.bu program otomatik olarak algılıyor mu.hangisini etkinleştirmesi gerekdiğini yoksa her koşulda 2'sinide etkinleştiriyor mu.

demeye çalıştığım bu.windows ve office aktivasyon farklı butonlarda olsa.

MDiM7Uy.png

abi oem aktivasyonun içindede office aktivasyon varmı yoksa sadece windows lisanslamamı ona göre win8 oem aktivasyonlu yapıb yayınlıcam :)

abi oem aktivasyonun içindede office aktivasyon varmı yoksa sadece windows lisanslamamı ona göre win8 oem aktivasyonlu yapıb yayınlıcam :)

hepsi var... hem Windows, hem Office, hangisini algılarsa onu lisanslar... :)

• Like 1

sıkıntı cıkartmaz demi abi sistemde ben suanki sistemimde kullanıyorum bir tek officede serial sorunu cıkarttı tekrar windows oficce butonuna bastım lisansladı

bide o butonun mantıgı böyle abi ozaman  windows 8 varsa lisanslıyor-office yoksa ona ellemiyor veya tam tersi dogrumu anladım abi

hocam şunları ikisini ayrı buton olarak yapsan daha güzel olmaz mı.neden diceksin.bazen windows etkinleşmiş oluyor.office etkinleşmemiş oluyor.bazen de tersi.bu program otomatik olarak algılıyor mu.hangisini etkinleştirmesi gerekdiğini yoksa her koşulda 2'sinide etkinleştiriyor mu.

demeye çalıştığım bu.windows ve office aktivasyon farklı butonlarda olsa.

butonları ayırmaya gerek yok, hangi ürün RETAIL lisanslı ise, o ürünü atlar VL lisans destekleyen sürümü arar, bulduğu takdirde lisanslama yapar...

daha önceden bunun cevabını vermiştim zaten :) bakınız

Please login or register to see this link.

ayrıca kullandığınız Windows eğer sanal KMS ile yani bu uygulama ile etkinleştirilmiş ise lisansının sürekli yenilenmesi iyi birşey, zaten onun için KMS Görev Zamanlama var.

sıkıntı cıkartmaz demi abi sistemde ben suanki sistemimde kullanıyorum bir tek officede serial sorunu cıkarttı tekrar windows oficce butonuna bastım lisansladı

bide o butonun mantıgı böyle abi ozaman  windows 8 varsa lisanslıyor-office yoksa ona ellemiyor veya tam tersi dogrumu anladım abi

hiçbir sıkıntı olmaz, rahatlıkla bu uygulama ile Windows 8 AIO çalışması yapabilirsin.

Şöyle bir örnek vereyim:

Windows 8'i OEM KMS ile kurdun, Windows etkinleştirilmiş olarak açıldı, sonradan Office 2010 yada 2013 kurdun, Office kurulumundan sonra etkinleştirme derdin de olmaz, tek yapman gereken bilgisayarı bir kere yeniden başlatmak. OEM KMS ile KMS görev zamanlama da oluşturulduğu için lisanslama her PC açılışnda yenilenir.

• Like 1

Ben lisanslı windows 8 kullnaıyorum yasal olarak. Office 2013 bugün etkinleştirilmedi hatası verdi. Orijinal windows lisansına dokunmadan sadece office 2013 crack yapmak mümkün mü?

Bir de orijinal office 2013 indirimli satılan bir yer var mı? 

• Like 1

Ben lisanslı windows 8 kullnaıyorum yasal olarak. Office 2013 bugün etkinleştirilmedi hatası verdi. Orijinal windows lisansına dokunmadan sadece office 2013 crack yapmak mümkün mü?

dünde aynısını bana söledi office etkinlestirme en bastaki butona bastım ve lisansladı ama ben crackli kullanıyom :D

Windows 8 ve Office 2013 lisans dosyaları birbirleri içine gömülüdür. İkisininde lisans dosyaları aynıdır.

Daha önceden orijinal Windows 8 kullanmadığım için; orijinal Win8 üzerinde KMS lisans Office  yapıldığı takdirde, Win8 lisans dosyalarına ne olur bilmiyorum malesef :hım:

ancak bunu deneme-yanılma yöntemi ile işe yarayıp yaramadığını anlayabilirsiniz.

Öncelikle Advanced Tokens Manager ile orijinal lisansınızın yedeğini alın, daha sonra Kms Aktivasyon Windows & Office v4.6 uygulaması ile Office sürümünü lisanslayın. Sonrasında Windowsun lisansını kontrol edin, eğer VL lisansa çevrilmiş ise o zaman orijinal lisansınız gitmiş demektir. Böyle bir durumda en başta Advanced Tokens Manager uygulaması ile almış olduğunuz lisansı geri yükleyin... Böylece lisansınıza zarar gelmeden tekrardan kullanabilirsiniz...

Eğer bu yöntemi deneyecekseniz, geri dönüş yaparsanı sevinirim... :give_rose:

Edited by mephistooo2
  • Like 1

6s4Frui.png

abi bu butona bastıktan sonra otomatik zamanlamada devreye girmiş oluyormu yani tekrar zamanlama yapmamıza gerek varmı

Windows 8 ve Office 2013 lisans dosyaları birbirleri içine gömülüdür. İkisininde lisans dosyaları aynıdır.

Daha önceden orijinal Windows 8 kullanmadığım için; orijinal Win8 üzerinde KMS lisans Office  yapıldığı takdirde, Win8 lisans dosyalarına ne olur bilmiyorum malesef :hım:

ancak bunu deneme-yanılma yöntemi ile işe yarayıp yaramadığını anlayabilirsiniz.

Öncelikle Advanced Tokens Manager ile orijinal lisansınızın yedeğini alın, daha sonra Kms Aktivasyon Windows & Office v4.6 uygulaması ile Office sürümünü lisanslayın. Sonrasında Windowsun lisansını kontrol edin, eğer VL lisansa çevrilmiş ise o zaman orijinal lisansınız gitmiş demektir. Böyle bir durumda en başta Advanced Tokens Manager uygulaması ile almış olduğunuz lisansı geri yükleyin... Böylece lisansınıza zarar gelmeden tekrardan kullanabilirsiniz...

Eğer bu yöntemi deneyecekseniz, geri dönüş yaparsanı sevinirim... :give_rose:

ben de bu Advanced Tokens Manager proğramını neden kullanıyoruz onu anlamadım .C:\Windows\System32\spp yolundaki store klasörünü yedeklesek olmazmı ? dün windows8 e format attım store klasörünü dizine yapıştırdım hem office hemde windows8 orjinal sürüm devam ediyor.

[URL=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1373552698__ekran_alnts.png]pre_1373552698__ekran_alnts.png[/URL]

[URL=http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1373552729__ekran_alnts2.png]pre_1373552729__ekran_alnts2.png[/URL]

6s4Frui.png

abi bu butona bastıktan sonra otomatik zamanlamada devreye girmiş oluyormu yani tekrar zamanlama yapmamıza gerek varmı

eğer o buton aktivasyon işleminin yanında KMS zamanlama da yapsa idi neden tekrardan KMS Görevini Zamanla butonu ekleyeyim :)

oem aktivasyonda nasıl olcak abi o işlem peki abi onda kendi otomatikmi yapacak zamanlamayı

Kardeş sen uygulamadaki yazıları hiç okumamışsın sanırım :)

OEM KMS'de hem aktivasyon, hem de KMS zamanlama otomatik yapılıyor, merak etme :)

Üstat orijinal lisanslı Windows 8 kullanıyor olsanız bile KMS Aktivasyon v4.6 uygulaması ile orijinal lisansınıza zarar gelmeden KMS lisans Office kullanabiliyorsunuz...

Resimlerden ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız...

wUVWPy3.png

l3Rg5jB.png

ben de bu Advanced Tokens Manager proğramını neden kullanıyoruz onu anlamadım .C:\Windows\System32\spp yolundaki store klasörünü yedeklesek olmazmı ? dün windows8 e format attım store klasörünü dizine yapıştırdım hem office hemde windows8 orjinal sürüm devam ediyor.

C:\Windows\System32\spp yolundaki store klasörünü uğraşmadan, zahmetsizce, otomatik olarak yedeklemek ve aynı şekilde gerektiğinde geri yükleyebilmek için Advanced Tokens Manager programını kullanıyoruz... :)

Edited by mephistooo2

Belki saçma olacak ancak bir kaç sorum olacak özellikle konu sahibi hocama;

1-Bu program ile w7 ultimate-pro gibi sürümlere format attıktan sonra orjinal ürün yapabiliyormuyuz,peki nasıl?

2-formattan sonra orjinal ettiğimizde belli bir gün sayıyormu mesela 3 gün kaldı v.s

son olarak;programı nasıl kullanıyoruz,,internet şartmı programı kullanırken.

Sorular umarım sorulmamıştır.Şimdiden af buyurun.

Belki saçma olacak ancak bir kaç sorum olacak özellikle konu sahibi hocama;

1-Bu program ile w7 ultimate-pro gibi sürümlere format attıktan sonra orjinal ürün yapabiliyormuyuz,peki nasıl?

2-formattan sonra orjinal ettiğimizde belli bir gün sayıyormu mesela 3 gün kaldı v.s

son olarak;programı nasıl kullanıyoruz,,internet şartmı programı kullanırken.

Sorular umarım sorulmamıştır.Şimdiden af buyurun.

1- Bu uygulama sadece Volume Lisans desteği olan Microsoft ürünlerinin aktivasyonunu yapar. Hangi sürümleri desteklediği uygulamanın Yardım kısmında belirtilmiştir.

2- Volume lisanslar 6 aylıktır; ancak KMS zamanlamayı etkinleştirdiğinizde 6 aylık lisans süresi hiç bitmez.

3- Desteklenen Windows yada Office sürümlerinden herhangi birini etkinleştirmek için sadece "Windows - Office KMS Aktivasyon" butonuna tıklamak yeterlidir. Sonrasında isterseniz "KMS Aktivasyon Görevini Zamanla" butonuna da tıklayarak 6 aylık lisans süresini hiç bitmeyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı kullanmak için internet bağlantısına ihtiyaç yok.

Edited by mephistooo2

Ellerine sağlık

basit bir sorum var Windows 8 im orijinal ama Office 2013 pro plus vl yani lisanssız ben bu programla aktivasyon  yaparsam Windows un da lisansında oynama yapar mı?

şimdiden teşekkürler.