Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

V9 Chrome New Tab Sorunu

cihan21
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Chrome'de yeni sekme açtığımda v9 ileti geliyor uzantılarda flashplater adında bir eklenti var kaldırılmıyor program ekle kaldır kısmında bir seçenek yok
chrome sağ tık özellikler ordaki konumdan v9 kaldırdım lakin sorun hala çözülmedi  bi yardımcı olurmusunuz 

Ayarların altında Arama Motorlarını Yönet.

Bu kısımdan V9 u bul ve çarpı işaretine basıp kaldır.

Başlangıçta bölümündeki Sayfaları Ayarla kısmını aç ve google yaz.

Öyle bir seçenek yok  hacım başka önerin varmı 

Yok derken??

pre_1367931926__chrome.png

2zf6gk2.jpg

Chrome ayarlarına girdim bişeyler yaptım appdata falan devre dışı bıraktım şimdi eski haline getirmem gerek  ama nasıl yapıldığını bilmiyorum bu nasıl bi illet 

2zf6gk2.jpg

Chrome ayarlarına girdim bişeyler yaptım appdata falan devre dışı bıraktım şimdi eski haline getirmem gerek  ama nasıl yapıldığını bilmiyorum bu nasıl bi illet 

az önce  katılımsız bir program indirdim.banada bulaştı.indirdiğim program burdan değil.yoksa çoktan küfürü yemişti.

çalıştır'a gir regedit yaz. bgd..... ile devam eden kimlik uzantısı ismini kopyala.regedit bul yaz .mutlaka bulacaktır.hepsini sil.hatta bir kaç kez tarat.sorun düzelecektir.

ben zaten kaldırdım şimdi varsayılan olarak nasıl ayarlayacığım onun peşindeyim 

vardır onun kalıntısı. içinde chrome extensions klasörü içine gir bgd... filan klasörü var onu sil.

C:\Users\kullanıcı adın\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions

Edited by masterbaba

vardır onun kalıntısı.C:\Users\-\AppData\Local  içinde chrome extensions klasörü içine gir bgd... filan klasörü olacak onu sil gider.

zaten onu silerek devre dışı kaldı şimdi varsayılan getirmem lazım

Sorun aşağıdaki dosyadan kaynaklanmakta (%100). Silerseniz çözülecektir. Arkadaşların dediği gibi extensions klasörünüde silin.

"C:\Users\Kullanıcı\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Preferences"

Sorun düzelmezse bilgisayarınızda virüs bulunduğunu ve tekrardan anasayfayı değiştirdiğini söyleyebilirim.

Edited by reyiz

• 2 hafta sonra ...