Jump to content

Real Debridde Bu Başınıza Geldimi?

Enes199oban
 Share

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar ben avea hattan 15 günlük real debrid çektim onaylıyormusunuz dedi evet diye 3-4 msj yolladım faturaya baktım o yolladıgım 3 mesajında parasını almışlar 6tl debrid ücretide alındı fakat hala kod felan yok ortalıkla support a msj atıyorum gecikme olabilir diyor 3 gün oldu support takmıyor ne yapmalı kodu almam lazım başına bu durum gelen arkadaş varsa ve çözdüyse bana ulaşsın lütfen

hat benim değilde avea ile alakası yok adamlar kodu göndermediler daha önceden alışveriş yapmıştım halbuki(mobil ödeme açık)

kodu support sonunda kendisi yollayabildi insafiyetlilermiş onu gördüm,ayrıca ihtiyacı olan arkadaşlara verebilirim 15 günü açıyorum hadi hayırlısı

edit;çok sevinmeme rağmen adamlar önce aldığım debrid kodunu yolladılar bende dedim 10 mayıs tarihinde ödeme yapmıştım o kodu istiyorum adamların verdiği cevap ise veri tabanımızda böyle bir işlem kod yok diyorlar ne yapacaz ya tl de gitti :(

edit;çok sevinmeme rağmen adamlar önce aldığım debrid kodunu yolladılar bende dedim 10 mayıs tarihinde ödeme yapmıştım o kodu istiyorum adamların verdiği cevap ise veri tabanımızda böyle bir işlem kod yok diyorlar ne yapacaz ya tl de gitti :(

bir fikri olan varmı real debridle bu fransızlarla uğraşan

faturanda bütün ödemelerin dökümü mevcuttur zaten. Biraz sert çık sizi tüketici haklarına şikayet edicem gibisinden konuş. bide avea ile irtibata geç istersen.  Ama 15 lira vericene paypal ile 9tl verip alldebrid alaydin ya

faturanda bütün ödemelerin dökümü mevcuttur zaten. Biraz sert çık sizi tüketici haklarına şikayet edicem gibisinden konuş. bide avea ile irtibata geç istersen.  Ama 15 lira vericene paypal ile 9tl verip alldebrid alaydin ya

15 tl değilde paypal için kredi kartı gerekmiyormu?