Jump to content

750 Tl Bütçeli Telefon Tavsiyesi

KHEDIRA
 Share

Recommended Posts

tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bir de yazmayı Xperia p  pixel miktarı ppi gibi değerler olarak da samsung galaxy s3 miniden daha iyi durumda. ancak şöyle bir durum var genel görüşlerde xperia pek bilinmez ve samsungun kaliteli ve çok klas bir telefon olduğu gerekçesiyle insanlar tercih eder yani xperia alırsan performans gibi konularda önde olursun. 

xperia u

xperia u ya jb desteği gelmedi yoksa o da  iyi bir telefondur ama hafıza kart girişi yok rem 512 mb ve kamera 5 mp. 

arkadaşım  şunları bi incele derim super telfonlar suan ben kulanıyorum 2 sinede

http://www.aliexpress.com/item/XIAOMI-M2-M2S-2G-RAM-16G-32G-multi-language-4-3-capacitive-IPS-QUADcore-1-5Ghz/906545551.html

http://www.aliexpress.com/item/PRESELL-JIAYU-G4-Advanced-Smart-Phone-MTK6589-Quad-Core-2G-32G-4-7-Inch-HD-IPS/852057371.html

xiaomi de 2ceşit rom var bi mui kendi bide normal rom kulanıyor onda coklu dil desteği var

Edited by dgnn

samsung kaliteli olduğundan değil çok sattığından klas. 

eğer birinin gözüne gireceksen tarzın olacaksa ve hız istiyorsan o zaman xperiadan şaşma. ben samsungda rakamlarda yazan hızı görmedim hiç. ve telefoncu idim ben. şimdi işi bıraktım:)

ayrıca söyleyeyim samsungun kasası ve ekranı çok narin. elden düşüp kaymaya daha yatkın. o kaygan kasa yüzünden.

xperia p olabilir. go olabilir. bunlar çok güzel telefonlar.

işini görür.

yanlız istanbul bilişimi kimse önermiyor resmi garantisi yok ürünlerin garantiyi istanbul bilişim veriyor ürünlerine diger firmalar vermiyor orda satılan ürünlere

Benim arkadaş ordan laptop aldı servisi garantisi iyi dedi.

samsung kaliteli olduğundan değil çok sattığından klas. 

eğer birinin gözüne gireceksen tarzın olacaksa ve hız istiyorsan o zaman xperiadan şaşma. ben samsungda rakamlarda yazan hızı görmedim hiç. ve telefoncu idim ben. şimdi işi bıraktım:)

ayrıca söyleyeyim samsungun kasası ve ekranı çok narin. elden düşüp kaymaya daha yatkın. o kaygan kasa yüzünden.

xperia p olabilir. go olabilir. bunlar çok güzel telefonlar.

işini görür.

Xperia go kullanıcısıyım kesinlikle söylediklerin doğru samsungta pek çok zikimsonik teknolojiler var dense de ne romlarında hayır var ne custom romlarında sadece adı var telefonumu yaklaşık 5 aydır kullanıyorum pek çok kez suya girdi abim üstünde tek ayak çıktı pek çok kez düşürdü hasar arıza ve çizik yok perfomansı da çok iyi jb geldikten sonra çok daha iyi hale geldi samsung alıp da xperia a dönen pek çok arkadaşım var hız dersen xperia dan şaşma 

ben xperia sola aldım 750 falandı telefon şimdi kaç paradır bilmiyorum..memnunum bi sıkıntısı yok tasarımı güzel kamerası 5mp android 4.0 falan güzel yani

bu telefonu da bayağı inceledim dostum S3 mini olmazsa Solaya bakacağım. büyük ihtimalle bakmakla kalmayıp gördüğüm yerde alacağım :D

bu telefonu da bayağı inceledim dostum S3 mini olmazsa Solaya bakacağım. büyük ihtimalle bakmakla kalmayıp gördüğüm yerde alacağım :D

hocam vediğim linkte xperia p 750  lira ben alışveriş yaptım herhangi bir sıkıntı yaşamadım ancak tek çekim olmayacak dersen iş değişir tabi ama benden tavsiye xpeeria p den şaşma ikinci olarak da sola da su geçirmezlik yok camı dayanıklı ama xperia go kadar değil ben mini bir tavsiye olarak xperia go ya da bakabilirsin.