Jump to content

Reklam Virüsü Sorunu

saltek
 Share

Recommended Posts

Slm arkadslar mini xp ile system geri yukleme mumkunmu acaba birde arkadaslar sole bir vrus var sice nasil sile bilirim.Ekrana bu geliyor F8 den guvenli moddan baslamasina izin vermiyor:(

-reklamlı resim lütfen başka yükleyiniz-

Cogu yerde arastirma yaptm bi turlu kurtulamiyorum mini xp regedit ayarina girince sadece mini xp inin kilere rastliyorum 4 gundur ugrasiyorum bir cozum you sunarsaniz sevinirim 

Edited by MostWanted

Resim bize gözükmüyor, tnctr'nin resim bölümüne yüklersen görebiliriz.

WinXP PE üzerinden sistem geri yükleme yapamazsınız ama RegEdit PE ile kayıt defterinde düzenleme yapabilirsiniz.

Kolay gelsin.

http://www.tnctr.com/topic/216809-emniyet-genel-mudurludhu-pc-bloke/?view=findpost&p=1297856

Yukarıdaki konuyu inceleyin.

Temizleyemezseniz özel mesajdan bana TeamViewer ID şifrenizi yollarsanız yardımcı olabilirim. Hiren's Boot CD içindeki Mini XP'yi kullanıyorsanız HBCD menüsünde TeamViewer var. Eğer başka bir Mini XP kullanıyorsanız size Mini XP'de çalışacak bir TeamViewer sürümü verebilirim.

Kolay gelsin.

Internet kısayoluna tıklarsanız desteklenen sürücüler yüklenecektir. Eğer yüklenmezse MiniXP üzerinden normalde nasıl sürücü yüklüyorsanız o şekilde sürücü yüklemeyi deneyin. Desteklenmiyor hatası verirse de sürücü kurulumunu 7zip ile bir klasöre çıkartın ve sisteminize uygun olan inf dosyasına sağ tıklayıp install seçeneğine basın.

Kolay gelsin.

Antivirus kurmaya çalışıyorsan tabii ki kuramazsın. Mini XP'de antivirüs programlarını çalıştırabilecek sistem alt yapısı yoktur.

HBCD menüsündeki tüm tarama araçları MiniXP'de çalışıyor.

pre_1369765604__polis-virusu-silme.png

kardeş senin başın sağolsun o reklamı biliyorm sanırım. bilgisayar oturum açarken ir anda geliyor depl mi? tek çaresi format çünkü kendini her yere kopyalıyor c de.

aslında temiz atman yararına. sen verilerini kurtar. ama tek tek seçerek yap eğer çok yoksa.

sonra temiz format at. diski de yavaş biçimlendir.

oldu garde

kardeş senin başın sağolsun o reklamı biliyorm sanırım. bilgisayar oturum açarken ir anda geliyor depl mi? tek çaresi format çünkü kendini her yere kopyalıyor c de.

aslında temiz atman yararına. sen verilerini kurtar. ama tek tek seçerek yap eğer çok yoksa.

sonra temiz format at. diski de yavaş biçimlendir.

dedigin gibi cok illet bir virus hersere yayliyor simdi format atmak istiyorum aslinda bendede turkce var halili ile almnca kullaniliyr almanca xp layim format icin malsef oda yoktemiz bir format attim verilerimi kurtardim