Jump to content

Temiz Notebook Izmirden...

futan5500
 Share

Recommended Posts

SAMSUNG R538 NOTEBOOK SATILIKTIR...

İ5 İŞLEMCİ 

4 GB RAM 

1 GB EKRAN KARTI

500 GB HDD

KAMERA

DVD-WRİTER

BLUETOOTH

YANINDA ÇANTA HEDİYEDİR....

WİNDOWS 8 PRO 64 BİT KURULUDUR....FULL SİSTEM KURULUDUR...

ACİL İHTİYAÇTAN SATILIKTIR...AZ PAZARLIK PAYI VARDIR...İZMİR İÇİ ELDEN ÖNCELİKLİ SATILIKTIR...ŞEHİR DIŞINA ÖNCE HAVALE SONRA KARGO ŞEKLİNDE SATILIR... CİHAZI GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ALABİLİRSİNİZ HİÇBİR PROBLEMİ YOKTUR...SAYGILARIMLA...

FİYAT: 775 TL

q4gr2.jpg

q4gvt.jpg[/

İşlemci Intel Core™ i5 Processor 480M işlemci 2.66 GHz, Intel Turbo Boost Tek. (maks.) 2.93 GHz  Sistem Belleği 4GB DDR3 Ekran Kartı ATI Mobility Radeon™1Gb Paylaşımsız grafik bellleği HD545v Ses 3 W Stereo Speaker (1.5 W x 2)  Ağ Kartı 10 / 100 LAN, 802.11 b/g/n  Sabit Disk Kapasitesi 500GB  Optik Sürücü Super Multi Dual Layer (S-ATA)  Batarya 6 Hücreli Li-Ion pil  Klavye Numerik TR Q  Ekran 15.6" LED HD 16:9 Gloss, Kamera var  İşletim Sistemi Free Dos  Boyutlar 379.6 x 255.5 x 32.4 ~ 38.25mm, 2.4 Kg  Geliştirilmiş Portlar 1 x HDMI, 3 x USB 2.0  Kablosuz Haberleşme Bluetooth 3.0 High Speed  Bellek Kart Yuvası Multi Card Slot 3-in-1 (SD, SDHC, MMC)  Edited by futan5500

• 2 hafta sonra ...

bu cihazda en son olur fiyatım 700 tl dir arkadaşlar...sen bana bu temizlikte bu özellikte bu dediğin fiyata pc getir 10 tane alayım...komik olmayın...

futan5500 kardeş Allah sana sabır versin. Malesef muhalefet olan çok. En son fiyatı söylemişsin alan alır almayan almaz. Kolay gelsin.Hayırlı Satışlar

Alıcı olmayıp, sırf laf olsun diye mesaj yazan arkadaşlar 2'şer gün mesaj yasağı aldı. Gereksiz mesajlarda temizlendi. Lütfen sadece alıcı olanlar yorum yapsın. İsteyen alır, istemeyen almaz, kimse kimseye zorla ürün satmıyor.

Hayır; Asus CX-1011 Netbook var elimde bir tek filim seyretmek için kullanıldı. Yaklaşık 10 ay önce Teknosa dan alındı Kutusu ve aksesuarlar duruyor.

Takas düşünürsen özelden mesaj atabilirsin..

istediğiniz fiyat nedir ve özellikleri nedir?

bu cihazda en son olur fiyatım 700 tl dir arkadaşlar...sen bana bu temizlikte bu özellikte bu dediğin fiyata pc getir 10 tane alayım...komik olmayın...

Abicim bu özellikte dediğin ne ki i5 var adam akıllı sadece makinende .Bu fiyata bulunur merak etme sen bence biraz fazla abartıyorsun bu özelliklere göre sanki ekran kartı çok iyi cismi yok bir şeyi yok  ne ram hızı belitmişsin hiç bişi yazmıyor alıcı zor böyle bulmak DETAY YOK PARÇALARININ o yüzen alıcı zor bulmak çünkü değerlendirme yapamıyoruz ben almayı düşündüm ama girdiğim gibi vazgeçtim açıkçası

Abicim bu özellikte dediğin ne ki i5 var adam akıllı sadece makinende .Bu fiyata bulunur merak etme sen bence biraz fazla abartıyorsun bu özelliklere göre sanki ekran kartı çok iyi cismi yok bir şeyi yok  ne ram hızı belitmişsin hiç bişi yazmıyor alıcı zor böyle bulmak DETAY YOK PARÇALARININ o yüzen alıcı zor bulmak çünkü değerlendirme yapamıyoruz ben almayı düşündüm ama girdiğim gibi vazgeçtim açıkçası

ayrıntılı özellikler eklenmiştir...

bi crysis 3 kur oyna videosunu çek 5-10 dk lık  tabi içinde oyunun ayarlar kısmında hangi ayarla nasıl oynanır pcnın o anki performansını göstersin bide AIDA 64 programından parçaların özelliklerini aytıntılı olarak verilir ekran görüntüsü alıp paylaşsan daha iyi olur diye düşünüyorum... şahsen ben öyle satış yaptım...

bazı arkadaşları anlamıyorum, almayacaksanız niye vay şöyle olsun vay böyle olsun diye boş yere insanları üzüyorsunuz. arkadaş gayet güzel modelini, özelliklerini yazmış fiyatta gayet makul, vay şu oyunu oyna filmini çek, arkadaşlar yapmayın ya. arkadaş sen en iyisi büyük satış sitelerine ilan ver. isteyen modeline netten ayrıntılı bakar. bende sahibinden.com da ilan verdim 2 günde sattım.

Satıcı arkadaşa yardım babında ilanla ilgili fikir vermek ve öneride bulunmak güzel birşey ama.

Böyle ilanmı olur, böyle fiyatmı olur tarzındaki yaklaşımlar hiç şık değil.

Konuyu açan arkadaşa yardımcı olmak istiyorsak daha yapıcı bir üslup takınmalıyız arkadaşlar.