Jump to content

Telefon Alcam Önerilerinz Nedir Acaba

Bnt1993
 Share

Recommended Posts

fiyah sınırım 600 tl s3 spot'400 tl ama bn general mobile discovery düşünüorum siz ne düşünüyorsunuz acaba

Ben general mobile discovery aldım 2 hafta oldu aşağı yukarı. memnunum. O spot dediğin s3 çin malıdır. Kalıbımı basarım. Hoş general mobile de çin malı ama ondan iyidir.

[spoiler]hnnr7ig.jpg[/spoiler]

Edited by yasak_ask

S3 diyorsun spot ya kaliteli bir şey istiyorsun bari spot olmasın :)) sencede ironik değil mi ?
Kararsız kalmışsın bellli ki yorumları düşünceleri merak ediyorsun elbet bunlarda önemli ama git bir mağazaya elbet bu ürünlerin tesir ürünü yani vitrinde duran kullanılan müşteri için tanıtılan vardır bak dene orada kimse sana ne yapıyorsun demez sonuçta müşterisin ve inceliyorsun :))

Bütçene uygunu al acele etme bazen birden düşüyor telefon fiyatları hele bazı mağazarlarda büyük olanlarda aşırı indirim oluyor haftasonu onlarıda takip etmekte fayda var diye düşünüyorum

General Mobile hakkında ne diyorsunuz s3 çok ısınıyor die duydum xperia p almayı düşünüyordum ondada 512 mb ram var general çok hoşuma gitti 

Orjinal s3 ile kıyaslama yapmak pek doğru olmaz ama onun boyutlarında. 4çekirdekli işlemcisi var ama stock rom ile 3 çekirdek kullanımda. Custom rom ile 4 çekirdek kullanılabilir. Isınma denen bişey görmedim ben. Fazla oyun oynamıyorum sanırım ondan. Bataryası bir tek düşük oda 1800mah bana 1,5 gün rahat yetiyor sürekli wi-fi açık  20 mesaj 4-5 arama  biraz internet kullanımı felan. Ekstra batarya  siparişi verdim yurtdışından. Türkiyede daha telefon bile kolay bulunmuyor aksesuarların gelmesi zaman alabilir. 

Bence fiyattan ziyade aradığın özellikler sahip 1 tel alman faydana olur

Elimde çin malı çakma iphone 4s vardı bozuldu bugünde pini 3 kez yanlış girmiş puku müşteri hizmetlerinden aldım

http://www.cimri.com/cep-telefonlari

Yukardaki adresten araştırma yapabilirsin.

Unutmadan

http://www.akakce.com/cep-telefonu.html

Edited by register

arkadaşım benden sana tavsiye bence windows phone 8 işletim sistemli bi cihaz al iphone da kullandım android de şuan da galaxy ace kullanıyorum s3 te kullandım iphone 4 te bence nokia lumia serisinden bi cihaz dene

ace kullanan birisi tabi ki wp chaz ister. ama xperia tipo ya da miro gb bir modelle android kullan keyfin ne oldğunu görürsün. galaxy serisi şarj alet seçip duran cins bir seri. note 2 blie uygulamalarda sorun yaşayıp duruyor.

ben xperia gib hata oranı düşük android görmedim.

ace kullanan birisi tabi ki wp chaz ister. ama xperia tipo ya da miro gb bir modelle android kullan keyfin ne oldğunu görürsün. galaxy serisi şarj alet seçip duran cins bir seri. note 2 blie uygulamalarda sorun yaşayıp duruyor.

ben xperia gib hata oranı düşük android görmedim.

s3 te kullandım kardeş aynı hepsi bi farkı yok androidde sınırsız özgürlük var iphone da herşey kısıtlamalı ama çok stabil sistem var windows phone 8 li bi cihaz düşünüyorum ilerde

1gb tan aşağı ram olmasında ne alıyorsan al :)

general mobile de 1 gb ram dört çekirdekli işlemci 4 gb hafıza ve 4.7 inş hd ekran  8mp arka- 2mp ön kamera  mevcut fiyat 600 tl özelliklerine göre bnnce çok ii bir ürün