Jump to content

Made in Arabic

canavar_55

Recommended Posts

Amerikalilar bir gün son teknoloji ürünü mükemmel bir uçak yapmislar. Bu uçagi düsünmüs tasinmis ve Arabistan’da test etmeye karar vermisler... Ülkenin en iyi pilotuna vermisler uçagi...

Uçak havada ariza yapmis. Arap telasa kapilip ne yapacagini sasirmis bu durumda iken monitörde bir yazi çikmis: "This is American technology, don't afraid." Arap biraz rahatlamis uçak düserken ayni yazi birkaç kez daha tekrarlamis ve sag saglim inmis adam...

Düsünmüsler tasinmislar elin Amerikani yapar da biz niye yapmayalim ki? diye düsünmüsler ve ayni uçaktan imal etmisler ve ilk testi Amerikalilara yaptirmak istemisler....

Amerikan pilotu uçarken motorda sorun çikmis ve uçak irtifa kaybetmeye baslamis... monitörde "don't worry this is arabic technology" yazmis.. neyse pilot rahatlamis... bu bizim uçak gibi demis ve sakinlesmis. Ayni yazi iki-üç kez daha çikmis ve çakilmaya az kalmisken monitörde bir yazi daha çikmis : " Repeat after me; eshedünla ilahe illallah ve eshedüennemuhammeden abdühü ve rasülühü"

Uslubunuzu hiç beğenmedim. Bu gün üye olan biri olarak daha sıcak bir karşılama beklerdim.

Birkaç tane daha var diyerek başkaları da oldugunu sadece sizin olmadıgınızı kastettim.Sizi kıracak bir söz ettiysem kusura bakmayın...

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...