Jump to content

Ücretsiz Sms Gönderme Hizmetimiz

sahin141
 Share

Recommended Posts

• Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

firefox eklentisinide yapın

uygulama gerçekten güzel devamının dileğiyle

Tüm eklentiler sırasıyla yapılacaktır.

Android uygulaması hazırlamakla birlikte siteye mobil sürüm yapılsa iyi olurdu. Bu sayede iPhone, Symbian gibi bütün cep telefonlarından siteye girilebilirdi.

m.aiopre.com

henüz duyurmamış olsamda aslında mobil sitemiz mevcuttur. Otomatik algılayıp yönlendirme gerçekleştirilmiyor ama en kısa sürede bu özelliğide ekleyeceğim ana sayfa için

053778688  Bu Numara Üzerinden  Yollanıyor Mesajlar No Kapalı Ulaşılamıyor İllegel Bir Durum Olupta Başımıza İş İlmayalım..??

bu tip toplu sms sistemlerinde her zaman böyle nolar gözükür. Ve o noya hiç bir zaman ulaşılamaz. Ama mesajı cevaplarsan kontörün düşer. Kaynaksms'de de durum böyleydi.

andorid uygulaması neden "telefon çağrıları(telefon durumunu ve kimliğini oku)" iznini istiyor. Bunu kaldıramaz mısınız?

Gönderilecek kısmının rehberden ve son aramalardan çekilmesini sağlayacak alt yapıyı hazırlamıştım ama tam bitmediği için aktif edemedim. Bu yüzden o izni istiyor fakat şirketten çıkar çıkmaz bu sürümden onu kaldırırım.

bu tip toplu sms sistemlerinde her zaman böyle nolar gözükür. Ve o noya hiç bir zaman ulaşılamaz. Ama mesajı cevaplarsan kontörün düşer. Kaynaksms'de de durum böyleydi.

İllegal bi durum yok hocam mogokce hocamda durumu gayet güzel açıklamış.

andorid uygulaması neden "telefon çağrıları(telefon durumunu ve kimliğini oku)" iznini istiyor. Bunu kaldıramaz mısınız?

Tüm eklentiler sırasıyla yapılacaktır.

m.aiopre.com

henüz duyurmamış olsamda aslında mobil sitemiz mevcuttur. Otomatik algılayıp yönlendirme gerçekleştirilmiyor ama en kısa sürede bu özelliğide ekleyeceğim ana sayfa için

Bende android uygulamasını kurmuştum baktım izinlere içime sinmedi, mobil sürümü kullanıyorum...

Mesaj göndermek isteyenler noyu rehberden copy/paste yapar. Bu tarz izinler kullanıcıları(ben de dahil) yüklemek için bir kere daha düşündürüyor.

Zira ben de yüklemedim MAKINCI kardeşim gibi. Anasayfaya kısayol oluşturdum m.aiopre uygulamaya basacağıma direk ona basarak giriyorum. Aynı şey...

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz eski tarayıcı değildir sanırım?

chrome firefox internet explorer da sorunsuz çalışıyor diğer tarayıcıları test etmedim ama sıkıntı çıkartmasına imkan yok 

Firefox Kullanıyorum Sorun Çözüldü...

Bende android uygulamasını kurmuştum baktım izinlere içime sinmedi, mobil sürümü kullanıyorum...

Mesaj göndermek isteyenler noyu rehberden copy/paste yapar. Bu tarz izinler kullanıcıları(ben de dahil) yüklemek için bir kere daha düşündürüyor.

Zira ben de yüklemedim MAKINCI kardeşim gibi. Anasayfaya kısayol oluşturdum m.aiopre uygulamaya basacağıma direk ona basarak giriyorum. Aynı şey...

Tercih meselesi tabi sizin bileceğiniz bir şey fakat çok kullanıcıdan direk rehbere bağlanma isteği aldığım için alt yapısını hazırlamıştır.

Tercih meselesi tabi sizin bileceğiniz bir şey fakat çok kullanıcıdan direk rehbere bağlanma isteği aldığım için alt yapısını hazırlamıştır.

direk rehbere bağlanma olayı çok güzel bence. yani sonuçta eften püften oyunlar dünyanın iznini isterken düşünmeden izinler veriliyor ama böyle yararlı bir uygulamaya gelince tü kaka oluyor. bazıları rehberden numarayı kopyalayıp uygulamaya yapıştıralım falan demiş. e siz androidli akıllı telefonu hayatınızı, işlerini kolaylaştırmak için almıştınız hani? bu zora koşma neden öyleyse? konudaki tüm mesajları okudum ve itinayla takip ediyorum daha önceden de belirttiğim gibi bir çok gereksiz mesajı da sildim. resmen katliam, yargısız infaz yapıyorsunuz. yani bazı arkadaşlar utanmasa "kaynak kodlarını ver de bakalım illegal işler mi çeviriyorsun" diyecek. arkadaşlar program güzel bir amaca hizmet ediyor, şüphe duyan kullanmaz sizin bileceğiniz iş ama karalama kampanyası pek hoş değil. konu takibimizde iyi forumlar.

Gönderen sürekli 537'li bi numara olarak geçiyor.
Ama olsun emeğine sağlık kardeşim.
Gerçekten çalışıyor.
Tebrik eder ve başarıların devamını dilerim.

Kintaro herkez düşüncelerini söyleyemezmi, burası özgür bir forum değilmi? kimsenin kaka dediği yok bence sen mualefet yapıyorsun, insanların oyun oynadığını nerden biliyorsunda genelleme yapıyorsun...

arkadaşım muhalefetlik bir durum yok ortada, nasıl bir muhalefet yapıyorum söyler misin? bence sen muhalefetin kelime anlamını bilmiyorsun. benim söylemek istediğim önyargılardan kurtulup yapıcı eleştirilerin yapılması. 

arkadaşım muhalefetlik bir durum yok ortada, nasıl bir muhalefet yapıyorum söyler misin? bence sen muhalefetin kelime anlamını bilmiyorsun. benim söylemek istediğim önyargılardan kurtulup yapıcı eleştirilerin yapılması. 

Ben çok iyi biliyorum kelime anlamını, uzun zamandır takip ediyorum forumu hep bir gariplik var mesajlarında (ams haric), aynen bu mesajında yazdığın gibi yapıcı eleştirilerin yapılabilmesi diye yazabilirdin o mesajı neyse konuyu kirletmeyelim, herkez düşüncelerinde özgürdür herkesin düşüncelerine saygı duyman gerekir...

e yukarıdaki mesajımda benim özgür düşüncem, ona da sen saygı duymuyorsun. yöneticilerin düşüncelerini söyleme hakkı yok mu? söylediklerin kendinle çelişiyor. kullanıcıların fikirlerine saygı duymasam zaten beğenmediğimi silerdim. benim sildim dediklerim sadece teşekkür ve gereksiz mesajlardı.

e yukarıdaki mesajımda benim özgür düşüncem, ona da sen saygı duymuyorsun. yöneticilerin düşüncelerini söyleme hakkı yok mu? söylediklerin kendinle çelişiyor. kullanıcıların fikirlerine saygı duymasam zaten beğenmediğimi silerdim. benim sildim dediklerim sadece teşekkür ve gereksiz mesajlardı.

Yönetici olduğun için nüfuzunu kullanarak benim düşüncelerim doğru diyorsun ve bizi inandırmaya çalışıyorsun birde kendine göre yorum yapıyorsun, ben bunu telefonuma kurdum diyelim içinde birşey olsa beni izlese hoş olurmu, aynı izni alan ama veri çeken bir android uygulaması yazabilirim, burdaki amaç birlikte istişare edip daha güvenli kullanmak olmalı bence...

bu siteden bize istenilmeyen sms ler atan rahatsiz eden kisileri bulma sansiminiz yok heralde

kötü niyetli kisileri nasil engelleriz

http://aiopre.com/numaraengelle.php

Yukarıdaki linkten yada anasayfamızdan engelle bölümünden numaranızı engelleyebilirsiniz. Numaranızı yazdıktan sonra gönder demeniz yeterlidir. 24 saat içinde numaranız engellenecektir.

kodu yenileme seçeneğide eklerseniz daha iyi olur

Bunu listeye aldım hocam en geç yarın eklerim.