Jump to content

Iphone 5 Galaksy S 4 Htc One ?

quadcore
 Share

Recommended Posts

hangi telefonda daha iyi ve kullanışlı daha once hiç iphone kullanmadım  ve htc one x vardı elimde kvk yüzünden cihazdan sogutum sıfırı geldigi gibi sattım simdi hangi telefon alınmalı sizce ? aklından gecen samsugn hem piyasası iyi hemde yazılımsal olarak cok önem gösteriyor güncellemelere  yanılıyormuym  :icecream:

Yani Galaxy S-4 ile IPhone 5 çok farklı telefonlar.
Karşılaştırmak mantıksız.
Ama yok ben sürekli güncelleme istiyorum diyorsan
Ve kullanım kolaylığı olsun diyorsan
Elbette S-4

Mesut'a katılıyorum, Galaxy S4 - abim kullanıyor ve bir çok uygulamasını kullanmıyor. Mesela web sayfasını okurken yazının sonuna geldiğinizde telefon algılıyıp otomatik üste kaydırması gibi bir çok uygulamayı kullanmıyor ama olağanüstü memnun. + olarak Senelerce iphone kullanan matematik hocam şuan Note II kullanıyor ve iphone kullandığı günlere pişman :) Daha ne diyim :3

ben daha once htc onex kullandm cok menundum fakat s4 ısınma problemi varmış ne kdar dogru bilmiyorum htc onex gördüm hosuma gitti iphone zaten tarz meselesi pek sarmadı hatta birgün bende kaldı gene alısamadım  s4 bildigimiz s3 s3 mini note 2 ile aynı kasa tarz hoperlörü olsun kapak kasa zoruma giden dokunmadik telde

tuş olurmu ya ayrcıa s4 mono ses cıkısı ve ısınma 55  65 dereceyi buluyor www.samsung.com.tr deki yorumlarda

Üçünü de kullanmış biri olarak:

S4 tam bir plastik,aşırı ısınıyor ve donanımını yüksek tutmasının sebebi diğer iki cihazın kalite olarak yanından bile geçememesi.

Iphone 5 alma, 20 Eylül de 5s tanıtımı var,alacaksan yeni çıkan 5s i al.IOS yanında android tam bir kağnı.IOS başlıbaşına tercih sebebidir ama şuan için yine de alma derim.

HTC ONE al.Alüminyum kasa,boomsound,zoo,sağlamlık,karizma,çift internet taşıyıcısı desteği,kararlı çalışması,sense 5 arayüzü ve sayamayacağım birçok çekicilik.

Özet:Biraz beklerim diyorsan Iphone 5s al,hemen alacaksan HTC One al.

Telefonda takılma istemiyosan Iphone 5 al derim ben sana.S4'tede HTC One'dada 3 uygulama aynı anda açtınmı 4üncü uygulamada takılır kalır telefon.

Iphone 5'te istediğin kadar uygulama aç hiç bi takılma yaşamazsın zaten güncelleme desteğini sürekli vedriyolar uygulamalarına.

S4 çok gereksiz bu 3 telefon arasında HTC One veya Iphone 5 al.

ben galaxy s3 sahibiyim.Galaxy serisini çok sevdim her yönden güçlü telefonlar,şimdi telefon alacak olsam galaxy s4 veya iphone5s(yakında çıkacak) alırdım.

Burayı da incele:

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/HTC-One-vs-Samsung-I9500-Galaxy-S4

Bende HaTiCe kullananlardanım

Cezbeden tarafı android yüklü olaması istediğini android marketten ya da Türkçe android forumlarında bulabilirsin

Kamera olayı piksel yoğunluğunun fazla olması yani 3megapiksel ile 5mp'lik görüntü yakalıyor

Hassas dokunma ayarı yani elinin gölgesinden etkileniyor

1 de alırken rem'i 1gb'dan aşağı almamanız sizin yararınıza olacaktır

Tercih sizin cepinizi düşünüyorsanız HaTiCe derim