Jump to content

Kore Malı Samsung Vs Iphone Telefon Düşünceleriniz

bektor
 Share

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar

öncelikle bu aralar telefon almayı düşünüyorum bende eski püskü bir nokia var bi telefonada sonucta cok para harcayıp ailemi zor duruma sokmak istemiyorum geçende telefoncuya gittiğimde 500 tl ye kore malı samsung galaxy note 2 vs s3 vs iphone 5 ler vardı ayak üstü inceledim orjinalini kullanmadım ama bana iyi gibi gozuktu.

sizlerdende kullanan arkadaşlar varmı?

memnunmusunuz?

orjineliyle arasında ne gibi farklar vardır?

önerirmisiniz?

Git lumia 520 al, kendileri 600 TL olmakla beraber Windows Phone 8'e alışırsan on numara telefon.

Soruna gelecek olursak, replika telefonlarda rezil donanımlar kullanılıyor, ve küçük hilelerde yüksek donanıma sahipmiş gibi gösterilebiliyor (Bir replika S3'te Tegra 3 yazıyordu :D ) . Bu yüzden hiç tavsiye etmem. Garantisi olmayan telefon alacağınıza garantisi olan 3310 alın daha iyi.

Edited by MyCroSofT

nokiaları onerenlerde var fakat androit daha kulağa hoş gelio sonucta uygulama yonunden cok zengin ve buyuk bi telefon istiyorum note 2 tarzı bu yuzden bole bi konu açtım

senin bütçeye orjinal büyük ekranlı telefon yok.

Ama senin bütçeye f/p ürünü general mobile discovery var,onu incele.

orjinallere okadar para verip aynı işi gören koreyi 3 te 1 fiyatına alman çok daha mantıklı ben 6-7 aydır s3 kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok orjinain bi ekranı kırılsa yapcağın masraf 550-600 orede 200-250 ve aynı işleri yapa biliyorsun eger aşırı yüksek performans isteyen oyun felan oynamayı düşünmüyosan kesinlikle orjinal alma