Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tv Reklamlarındaki Note K1 5.5" Cep Telefonu Sorun

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

merhaba. Ben 4 gün önce tv reklamlarında çıkan Note K1 5.5" cep telefounu aldım. Ürün bize geldiğinde ses açma tuşu çalışmıyordu. Kılıf hediyedir dediler kılıf gelmedi. Youtube açar dediler youtube açmadı. En önemlisi bireiyle konuşurken karşı tarafın sesini hiç duyamıyorum. Bir de gelen aramalarda arayanın adı gözükmüyor kayıtlı olanların. Oyunları bile çoğunu açmıyor tv'de bahsettikleri.

Neyse ürünü yarın iade edip yeinisi ile değiştireceğim. Ürüne 200 tl + 10 tl kargo parası verdik. Ürünü paketledip yarın kargoya vereceğim. Sizce para iadesi mi isteyeyim yoksa ürünü değiştirmelerini mi isteyeyim teşekkürler..

merhaba. Ben 4 gün önce tv reklamlarında çıkan Note K1 5.5" cep telefounu aldım. Ürün bize geldiğinde ses açma tuşu çalışmıyordu. Kılıf hediyedir dediler kılıf gelmedi. Youtube açar dediler youtube açmadı. En önemlisi bireiyle konuşurken karşı tarafın sesini hiç duyamıyorum. Bir de gelen aramalarda arayanın adı gözükmüyor kayıtlı olanların. Oyunları bile çoğunu açmıyor tv'de bahsettikleri.

Neyse ürünü yarın iade edip yeinisi ile değiştireceğim. Ürüne 200 tl + 10 tl kargo parası verdik. Ürünü paketledip yarın kargoya vereceğim. Sizce para iadesi mi isteyeyim yoksa ürünü değiştirmelerini mi isteyeyim teşekkürler..

Gelecek telefondan da hayır gelmez.

paranızı isteyin.

zaten yeni gelen telefonunda sadece ses açma tuşu çalışır diğer saydığım sorunlar ise telefonun kendi özelliğinden kaynaklanıyordur diye düşünüyorum ve yeni gelecek telefonda da mutlak aynısını yapacaktır... Çünkü bazı çin malı telefonları kullanırken de bu soruna ratlamıştım. (Biriyle konuşurken karşı tarafın sesinin az gelmesi [anlaşılmayacak kadar az]).

arkadaşlar şöyle bir sorun var. (Flood için özür. ) Ürünün kutusunu çöpe attık. Ve başka bir kutuyla gönderecem. İLk başta ürünün yenisi ile değitrilmesini talep ettim lakin elimde kutu yok dedim adam tamam siz bize gönderin yenisi ile değiştirelim dedi. Şimdi ben para iadesi isteyince kutu yüzünden sorun yaşar mıyım? Aydınlatırsanız sevinirim.

o zaman şöyle bir not düşsem nasıl olur:

Ürünün para iadesi yapılıp tarafıma göndrilmesini talep ediyorum ama eğer kutu sorun yaratacaksa ürünün beyaz renkli olanının tarafıma gönderilmesini rica ediyorum. Ama sizden önemle rica ediyorum lütfen para iadesini yapınız. Çünkü ürünü kullanamıyorum biriyle konuşurken karşı tarafın sesi çok ama çok az geliyor ve karşı tarafın söylediği hiçbirşey anlaşılmıyor. Diğer yandan ürünün ses açma tuşu çalışmıyor. Radyo dinlerken kulaklıkla ses çok az geliyor. Youtube açmıyor. Birileri beni aradığında kayıtlı olanların isimleri gözükmüyor. Reklamlarda bahsi geçen oyunları açmıyor. Arada telefon donma yapıyor. Zaten kılıf dahi gelmedi..

kutu sıkıntı yaratmasın? Şundan korkuyorum eğer ürünü gönderdikten sonra kutusu yüzünden para iadesi yapılamadı gibisinden bana geri dönüş sağlanırsa bir daha gönderim şansım olmayacak çünkü 1 hafta yı geçmiş olacak..

Edited by sere

faturada sıkıntım yok babamın adı yazıyor...Şöyle desek nasıl olur: Ürünü yenisi ile değiştiriniz ama eğer para iadesi talebinde bulunabiliyorsam lütfen para iadesi yapınız çünkü telefonu hiç kullanamıyorum..

konuşurken karşı tarafın sesi çok ama çok az geliyor ve karşı tarafın söylediği hiçbirşey anlaşılmıyor. Diğer yandan ürünün ses açma tuşu çalışmıyor. Radyo dinlerken kulaklıkla ses çok az geliyor. Youtube açmıyor. Birileri beni aradığında kayıtlı olanların isimleri gözükmüyor. Reklamlarda bahsi geçen oyunları açmıyor. Arada telefon donma yapıyor. Zaten kılıf dahi gelmedi..

Edited by sere

madem kutuda sıkıntı çıkarmı diye bir düşünce var. ürünün yenisini iste aynı sorunlar onda da olacaktır. daha sonra sana yeni gönderilen ürününün kutusunu bu sefer atmazsın para iadesi istersin. bir sıkıntı çıkması halinde tüketici hakem heyetine gidersin er ya da geç paranı alırsın en kötü ihtimal

madem kutuda sıkıntı çıkarmı diye bir düşünce var. ürünün yenisini iste aynı sorunlar onda da olacaktır. daha sonra sana yeni gönderilen ürününün kutusunu bu sefer atmazsın para iadesi istersin. bir sıkıntı çıkması halinde tüketici hakem heyetine gidersin er ya da geç paranı alırsın en kötü ihtimal

1 hafta içinde para iadesi yapıyorlar. Şimdi alınan tarih 22.08.2013 ayın 29'unda bitiyor. Haliyle yeni gelen telefon için bir daha para iadesi isteme şansım olmaz. O yüzden ben de düşündüm şöyle yapmaya karar verdim:

Ürünün para iadesi yapılarak tarafıma gönderilmesini talep ediyorum. Kutuyu babam yırtmış atmış bu eğer sıkıntı doğuracaksa lütfen mazur görünüz zaten telefonu hiçbir şekilde rahat kulanamıyorum üstüne bir sürü sorun çıktı.. Eğer kutu illa şart ise o zaman bana beyaz renkli ve sorunsuz olanını yollayınız.

Edited by sere

çok şükür dostalar :yahoo: Şöyle bir şey oldu. Ayın 27'sinde gönderdiğim kargo yanlış adrese gönderdiğim den dolayı tarafıma geri gelecek. Bende müşteri hizmetlerini aradım ve doğru adresi aldım. Yine müşteri hizmetlerine kutusu yok dedim olsun siz bir kutuya koyun para iadesi istiyorum diye not düşün kafi dedi. Peki dedim ayın 29'unda 1 haftayı geçecek ürünüm dedim. O zaman iade de sorun yaşamaz mıyım dedim? Ptt kargo belgeni içine koyarsın orada ilk gönderdiğin tarih baz alınır dedi ve çok şükür işim yaver gitti.

Teşekkürler dostlar bakalım yarın kargo tarafıma geri gelsin yeniden yollayacağım. İyi müşteri hizmetleri anlayışı beni çok memnun etti. Saygılar efendim :)