Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Geçici Telefon Hat Sitesi

xmyk
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bildiğiniz gibi 10minutemail tarzı sitelerde geçici mail hizmetleri mevcut , benim merak ettiğim bazı sitelerde hizmetlerden tam yararlanmak için telefon onayı gerekiyor premiumize.me , facebook.com vs.. bu sitelere telefon onayını öğrenmek için geçici telefon hattı veren siteler var mı ? Örneğin Bedava sms atma sistemi vardı ben sms atmak değilde geçici bir hat üzerinde o hatta gelen smsleri okumak istiyorum.

Edited by xmyk

aiopre.com üzerine bu tarz bi sistem kurabilirim istersen hocam

birader vallaha böyle bir sistem kurarsan varya ucarsın acayip sekilde sen buna bi calsı yapabilirsen bize haber ver böyle bir sistem herekese lazım acayip kullanılır yani premşumize fln her yerde lazım yani....Zaten böyle bir sistem yok veya varda yaygın degil sen kur sistemi bize haber et acayip şekilde yayarız merak etme ama çalısması lazım sistemin özellikle premiumizede.Telefon no yu kendin belirlicek yada sistem sana vercek süreli. 10 dk 20 dk -30 dk fln. sonra gelen mesajo okucan degisecek no. Anlatabildim mi ? 10minute mail gibi....

birader vallaha böyle bir sistem kurarsan varya ucarsın acayip sekilde sen buna bi calsı yapabilirsen bize haber ver böyle bir sistem herekese lazım acayip kullanılır yani premşumize fln her yerde lazım yani....Zaten böyle bir sistem yok veya varda yaygın degil sen kur sistemi bize haber et acayip şekilde yayarız merak etme ama çalısması lazım sistemin özellikle premiumizede.Telefon no yu kendin belirlicek yada sistem sana vercek süreli. 10 dk 20 dk -30 dk fln. sonra gelen mesajo okucan degisecek no. Anlatabildim mi ? 10minute mail gibi....

Bu tarz bi sistem yapabilirim fakat bir sorum olacak bu tarz sistemlerde aynı numara kaç defa kullanılabiliyor her üyelik tek numara için mi oluyor biraz bilgi verirseniz elimden geleni yaparım

Premiumizede kullandım .Yöntem aşağıdaki gibi :

1.Resimdeki Gibi İlk Ayarı Yapın.

XWaWQKr.png

2.http://www.receivesmsonline.net/ Sitesine girip bi numaraya girin.

kxq.png

3. Resimdeki telefon numarasının + kısmını silip premiumizedeki numara yerine yazın.

OBdqvPv.png

4.Sonra tekrar telefon sayfasına dönüp kodun gelmesini bekleyin.

QjhqbEH.png

5.Kodu Kullanın ve 7 gün bedava premiumize.

http://www.receivesmsonline.net'in olmamasının sebebi başkalarının sizden önce o numarayı kullanmasıdır. kaynaksms diye bir sms gönderme sitesi var. Üyelik neticesinde bu site size 0850 ile başlayan sabit bir numara veriyor. Verdiği bu numaraya atılan smsler de yine sistemde gözükebiliyor. Ben bir kere kullanmıştım. Aiopre'de de eğer tek numara olursa bir ikinci kez kullanılamaz.

Ancak şunu anlamış değilim şimdi siz deyince siteye girdim taa 10 Mart'ta SMS'i göndertmişim ancak kaç kere browser cahce'ini sildiğim halde hala o göndermemi hatırlıyor. Bunu nasıl yapıyor?

Premiumizede kullandım .Yöntem aşağıdaki gibi :

1.Resimdeki Gibi İlk Ayarı Yapın.

XWaWQKr.png

2.http://www.receivesmsonline.net/ Sitesine girip bi numaraya girin.

kxq.png

3. Resimdeki telefon numarasının + kısmını silip premiumizedeki numara yerine yazın.

OBdqvPv.png

4.Sonra tekrar telefon sayfasına dönüp kodun gelmesini bekleyin.

QjhqbEH.png

5.Kodu Kullanın ve 7 gün bedava premiumize.

maalesef olmadı bend:

Failed to continue! Probably you already requested an SMS? If so or you did not recieve it please contact support!