Jump to content

Idm Youtube Sorunu

Hakan KRTK
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ben bu sorunu yeni gördüm youtubeden müzik dinlerken indirmek istedim fakat ilk açtığım klipte idm düzgün çalışıyor ama bir başka video açınca o ilk açtığım videonun indirme linkleri orada duruyor indir dediğimde ilk videoyu indiriyor yine ne yaptıysam olmadı eski sürüm idm kullanıyordum sildim son sürümü kurdum yine aynı tarayıcıları sildim tekrar kurdum yine aynı bu sorunu nasıl halledebilirim 

• 3 years yıl...

Arkadaşlar 1 ay öncesine kadar youtube dan müzik kliplerini indirebiliyordum ama melesfki  iki gündür bu sorunu yaşıyorum. Tipard Video Converter Ultimate ve Streaming Video Recorder ile de başaramadım. Öncesinde Comodo Dragon ve Firefox ile yapabildiğimi artık yapamıyorum. Bu aşağıdaki linkteki parçayı indirip upload yapabilecek bir arkadaşımız var mı ?

Please register to see this content.

O sorunu bende yaşadım anladığım kadarıyla siz YouTube da oynatma listesi önden indiriyorsunuz eğer sorun yaşamamak için şarkıyı indirin sonra diğer videoya geçin ve Ctrl f5 e basarak sayfayı yenileyin videoyu indir düğmeye basın

• Like 1

Youtube üzerinden video indirmek istiyorsanız ya Mozilla yi yada explorerden indirin. ...crome den mümkün mertebe uzak durun MKV  olarak indiriyor 

Birde youtube de bazen idm devreye girmiyor nedeni youtube güncellendiği için ara ara sıkıntı veriyor yada geç açılıyor. ..

İndirme listesinden idm ile indirmeyin aynı isimler den dolayi çakışma yapıyor. .indirme listesi dışında indirin 

• Like 1

ozgurece, 49 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar 1 ay öncesine kadar youtube dan müzik kliplerini indirebiliyordum ama melesfki  iki gündür bu sorunu yaşıyorum. Tipard Video Converter Ultimate ve Streaming Video Recorder ile de başaramadım. Öncesinde Comodo Dragon ve Firefox ile yapabildiğimi artık yapamıyorum. Bu aşağıdaki linkteki parçayı indirip upload yapabilecek bir arkadaşımız var mı ?

Please register to see this content.

işyerindeyim, indiremiyorum

Edited by efe34
  • Like 1