Jump to content

hızlı okuma programı yüzde 300 arttırın hızınızı

fth.d

Recommended Posts

mutlaka indirmeniz gerekn birşey altta bunları uygulaYAN bi ailenin mektubu yayınlanmıştır..

http://rapidshare.com/files/24029610/hizliokuma.exe

sevgili ziya baran

istanbulda düzenlediğiniz seminerlerden birine katılmış ve programdaki egzersizleri 21 gün boyunca uygulamıştım ilk okuma hızım dkda 160 kelime iken çalışmalar sonucu 740 kelimeye çıktım artık haftada 2-3 kitap rahat bitiriyorum bendeki bu değişimi gören eşimde çalışmaları itina ile sürdürdü.onunda okuma hızı dkda 700e çıktı onunda okuduğu kitap sayısında ciddi bir artış var.acaba kızımızda yararlanırmı diye düşündük ve çalışmaları onada uygulattık ve 9 yaşındaki kızım 350 kelimeye kadar çıktı bu lise öğrencilerinden çokfazla bi rakmadır .......

bunun için sizlere teşeküür ediyoruz

programın ve kiştabın yaratcısı olan ziya barana gönderilen bi mektuptur

tadını çıkara çıkara okumak çok daha zevkli kitapları :blink:

Fikret Bila yazmıştı sanırım. Hızlı okuma kursuna gittim. Suç ve cezayı okudum olay Rusya'da geçiyormuş diye :lol:

son 1 ayrıntı programı 21 gün boyunca 3 set halinde tüm egzersileri yapın ve gerçekten işe yaıroyr.

ayrıca ziya baranın hızlı okuma kitabını da okumanız emimki size yarar sağlayacaktır

ben seminerlerine katıldım 183 kelime okuyordum ilk başta şimdi 400 e çıktım ilerletirsem 700 e kdr çıkarmışım ama bunun yanında bence kitabınıda alın bu programıda zor buldum hırgıslık yaptım :)

• 11 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...