Jump to content

775 Pin Anakart Arıyorum

burak_992
 Share

Recommended Posts

arkadaslar 775 pin anakart arıyorum ddr2-ddr3 desteklı olursa ıyı olur.satan varsa konu altına yazabılır veya mesaj atabılırsınız

Selam

İsterseniz linkteki anakartı size 150 TL karşılığında verebilirim. Bu anakart sadece 2 ay kadar foto studyosunda kullanıldı ve sistem değişikliği nedeniyle yaklaşık 1,5 yıldır kutusunda bekliyor..

Sata kabloları dışında kutu içeriğinde gelenler gönderilecektir..

Gigabyte anakart özellikleri..

http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-p43-es3g_13/specs/

Hayırlısı olsun..

teşekku ederım.urununuzu kotulemek gıbı bır nıyetın yok yanlıs anlamayım hem 2.el hemde ddr2 desteklı ıcın bıraz fıyat cok geldı.sıfır 130tl ye satılıyor.fazla masraf yapmak ıstemıyorum 40-80 arası bır anakart arıyorum.

Rica ederim.. Sorun değil kardeş.. Fiyat bahsettiğiniz gibi ise sıfırını alın bence...

Fakat şunu da bir inceleyin.. Oysa ki bir alt modeli ve mini anakart...

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/gigabyte-ga-g41m-combo-sc-775-g41-ddr2-ddr3-95932148#product-information

Rica ederim.. Sorun değil kardeş.. Fiyat bahsettiğiniz gibi ise sıfırını alın bence...

Fakat şunu da bir inceleyin.. Oysa ki bir alt modeli ve mini anakart...

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/gigabyte-ga-g41m-combo-sc-775-g41-ddr2-ddr3-95932148#product-information

haddim değil 775 pin anakarta en fazla 100 tl verilir.Burdaki adam çıldırmış olmalı.Adamın belirtiği fiyat ile senin belirtiğin fiyatta kimse almaz gibime geliyor.

gıgabyte aklıma yattı. 2.eline 80 tl verıceğıme sıfır alayım o fıyata ama gold da yok.satılmıyor artık

şu ürün benim değil daha önce alacaktım vazgeçmiştim.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/fujitsu-siemens-775-pin-ddr3-anakart-94459917

siemens ten neden vazgeçtın.ayrıca buna soğutu fan olarak ne takıcam bır bılgın varmı?stok ıntel veya amd fan olurmu?bırde sıemens kullanan hıc gormedım memnunlarmı acaba

gıgabyte aklıma yattı. 2.eline 80 tl verıceğıme sıfır alayım o fıyata ama gold da yok.satılmıyor artık

siemens ten neden vazgeçtın.ayrıca buna soğutu fan olarak ne takıcam bır bılgın varmı?stok ıntel veya amd fan olurmu?bırde sıemens kullanan hıc gormedım memnunlarmı acaba

soğutucu 775 pin uyumlu soğutucu uyar. Siemens Btx anakartını kullanıyorum çok menmumum.Vazgeçme nedenim elimde ddr3 ram bellek olmaması. Bu anakart 8gb kadar ram bellek desteği var.

Edited by OZHAN1905

haddim değil 775 pin anakarta en fazla 100 tl verilir.Burdaki adam çıldırmış olmalı.Adamın belirtiği fiyat ile senin belirtiğin fiyatta kimse almaz gibime geliyor.

Bendeki fiyat böyle.. İsteyen alır istemeyene de hayırlısı olsun.. Ben bu anakartı bir şekilde müşterilerimde kullanırım..

Ayrıca; size sorulmadığı gibi, Çıldırma yazınızı da eshefle kınıyor ve geriye iade ediyorum...

Haddini bilmeyen hadsizler, her yerde kendilerini belli ve rezil ederler.. Tıpkı bu gibi..

İyi Bayramlar..

Bendeki fiyat böyle.. İsteyen alır istemeyene de hayırlısı olsun.. Ben bu anakartı bir şekilde müşterilerimde kullanırım..

Ayrıca; size sorulmadığı gibi, Çıldırma yazınızı da eshefle kınıyor ve geriye iade ediyorum...

Haddini bilmeyen hadsizler, her yerde kendilerini belli ve rezil ederler.. Tıpkı bu gibi..

İyi Bayramlar..

ben de size iade ediyorum. cevap verip vermemem bana kalmış bir şey. hem ben çıldırma sözünü sizin için kullanmandım eğer siz üstünüze almışsanın o sizin sorununuz.Haddimi çok iyi biliyorum. Sen ve senin gibiler millette kazık atmaktan başka bir işe yaramayan kişilersiniz ve bunlar kendilerini açık ve net bir şekilde belli ederler.