Jump to content

Netbook Boot Oluyor Ancak Daha Ileri Gitmiyor ...

saameet_06
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar . Acer Aspire One D255 cihazda bir sorun var . Cihaz açılıyor boot geçiyor ancak tam geçtikden sonra o şekil kalıyor yani windows logosu ıle boot bitişi arasında kalıyor . Bios da hdd vs gorunur durumda sebebı ne olabılır . Yenı ısletım sıstemı yukledım sorun devam etmekde .

Video >>>
http://www.youtube.com/watch?v=ises1HsTiPE&feature=youtu.be

Edited by TeYyArEe

aynı sorunu bende yaşıyom usbden xp kur arken hdd yi bölüyom 2 ye usb ye C böldüğüm hdd yede 1. ye E 2.yede f oluyor Eye biçimlendir diyom biçimlendirme yarıda kalıyor. win7 yüklemeye çalıştım giriş ekranını geçerken siyah ekranda kalıyor sadece farenin ok u çalışıyor yükleme ekranı gelmiyor napcaz hdd yimi değişçez önerisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyoruz iyigünler......

arkadaşım sorunun hard diskte hard diski değiştirmen lazım hard diskte bad sektör var çünkü hdd generator ile test edebilirsin istersen baya bir bad sektör olduğu için hard disk boot olayını ve biçimlendirme olayını yarıda kesiyor daha bu sorunun aynısını yapan dell pc geldi bana 1 tb yeni hard disk taktım sorun çözüldü eski 1 tb hard diskte bad sektör taraması yaparken 2 saat geçmesine rağmen 500 bad sektör diyor ve hala onarmaya çalışıyordu hdd generator bende yeni hard disk taktım ve format attım sorun düzeldi senin sorununda hard disk değiştir hard diski sorunun düzeldiğini göreceksin

arkadaşım sorunun hard diskte hard diski değiştirmen lazım hard diskte bad sektör var çünkü hdd generator ile test edebilirsin istersen baya bir bad sektör olduğu için hard disk boot olayını ve biçimlendirme olayını yarıda kesiyor daha bu sorunun aynısını yapan dell pc geldi bana 1 tb yeni hard disk taktım sorun çözüldü eski 1 tb hard diskte bad sektör taraması yaparken 2 saat geçmesine rağmen 500 bad sektör diyor ve hala onarmaya çalışıyordu hdd generator bende yeni hard disk taktım ve format attım sorun düzeldi senin sorununda hard disk değiştir hard diski sorunun düzeldiğini göreceksin

eyw. dostum dıskı ele aldık desene :)