Jump to content

Asus K55Vd-Sx888H (W8) Nasıl Bilirsiniz :)

hsrt02
 Share

Recommended Posts

şu an kullandığım pc asus k55vd

1) cihaz sana freedos gelir

2) içerisine windows xp kurarsın ama driver bulamazsın

3) win 7 için kendi kutusundan driver çıkar

4) win 8 kurarsan sitesinden driverleriindirip kurarsın

5) israrla xp kurarsan alette fan durmaz tam devir hep çalışır beynin partlar

6) win7-8 de sorun olmaz sessiz çalışır hatta duymazsın hiç ses yok ağır oyunlarda bile pek banamısın demez  ve fevkalade kullanırsın

7) en son aşama olan win 8.1 kullanırsan alette gerçekten bomba bir makine olur istediğin oyun flim müzik vs ne istersen yapabilirsin hdmı girişi ve harici monitör girişi var zaten başka cihazlara bağlanırsın wifisi kuvvetlidir iyi çeker

8) alırsan eğer kendi sitesinden bios 411 i kur dahada seri ve hızlı bir alette dönüşür

9) win 8-8.1 de startmenüx prosunuda kurdunmu deyme keyfine gerisi sana kalmış.

toshiba acer datron samsung dell packertball hp ye ait bir çok makineye servis olsun kullanım olsun çok zaman harcadım ve emek verdim ama şunu sana gönül rahatlığı ile söyleyebilirim gidip 2-3 bin tl vermene gerk yok asusun kendi pahalı makinelerininde bundan pek farkı zaten yok çok iyi bir makine daha sorunsuz ve iyisini görmedim olsa ona transfer olurum zaten dediğin fiyat aralığında affetme al tavsiyemdir zamanla anlarsın kalitesini

ha şunuda söyleyim olurda ilerde içine birde ssd teknoloji hdd takarsan makine 1 saniyede açılır mause ikonu gelir fiber optik bağlantın ve bir hotfile letitibit şifren varsa üstüne birde idm kurar bağlantısını 16 get yapıp ohter ayarını 200000 yaparsan 100 mbs lik fiber hatta 15-17 mbs de flim  indirebilirsin normalde bunun en babası 10-11 mbs oluyor farkı anla diye açıkladım bulabildiğim açıkcası kullnıcı olarak tek sorun şu diyebilirim usb girişleri yanda 2 li olan birbirine çok yakın bendeki flaşlar kaba saba birlikte tekamıyorum yani usb çoklayıcı kullnırsın ok hayırlı olsun

onlar desinler onlardaki pc yaramaz ekran kartları yüksek bunda durum farklı pc çok seri ve rahat olduğu için ekran kartının düşük olması hiç sıkıntı değil en baba ve kral oyunları kur oyna banamısın demez carbon callof duty nfs kur kucağına al yorganın üzerinde oyna altı hava almasın pc nin bir iki saat hiç durmadan oynasan hafif ısınma ve hafif fan aktivasyonu oluyor proğramsal olarak phothoshop coreldraft site kurma ardı ardına siteler açma rami zorlama bile yapsan tınlamaz sebebi ekran kartının kendisine ait başka bir işlemcisi var hatta gerekirse bazı uygulamaları yada yapacağın işleri ekran kartı işlemcisi kullanarak yapma seçeneğin bile var okey :)