Jump to content

Kulağım Kırıldı

pc-se7en
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir forumda aktif olamıyorum. Bunun en büyük iki sebebi okul ve antremanların yoğunluğudur. Güreşçi olduğumu forumda bazı arkadaşlar biliyordu. Yaklaşık 4 yıllık güreş hayatımda geçen hafta kulağım kırıldı :/

Evet, kulak nasıl kırılır olurmu öyle şey diye herkes ilk tepki veriyor ama oluyor :)

Baya bir  inmişti sürekli buz yapıyorum ama dün antremanda tekrar kırıldı ve şuan buz basmaya başlayacağım. Aslında enjektör ile kanını çekiyorlar ama şu an için buza devam son çare kanını aldıracam. Aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi kırılan kulağın içi doldu.

Kulağın son hali : http://i.imgur.com/RQyFkq5.jpg

Geçmiş olsun. Allah acil şifa versin.

Abi yalnız harbiden garip bir durummuş kulak kırılması...   :)

Geçmiş olsun aslında güreşçilerin kulakları genelde hep kırıktır benim bi tanıdımğım var eski güreşçi onunda öyleydi hatta daha kötüydü kulakta şekil bozukluğuda vardı

Benim gibi boksörlerinde burnu kırık olur hep , ama genede kırık kalp ten iyidir . neyse geçmiş olsun

inş. kan aldırmak zorunda kalmazssın kardeşim valla çok kötü oluyor benim başımada geldi inş. böyle düzelir geçmiş olsun

Seni  Tanırız Evet  az  buçuk,Geçmiş Olsun.

Herkese teşekkür ederim. Dokunmadığım sürece ağrı yok ama yinede rahatsız ediyor. Artık geçmesini bekleyeceğiz yapacak birşey yok.

Ustad Geçmiş Olsun Allah (c.c.) Şifa Versin bu neden dolayı oluyo?

Sağolasın, hocam bu güreşte kulağın bir anlık ezilmesi vs. ile oluyor. İlk kırıldığında vücut sıcak olduğu için anlayamadım antreman bitince eve geldim ve duş alınca fark edebildim.

Geçmiş olsun. Allah acil şifalar vesin :)

Sağolun teşekkürler.