Jump to content

Tncdebrid Herkes Için Olsun...

theyureklicocuk
 Share

Recommended Posts

tamam arkadaşlar vurmayın artık öldü adam :) bu konu daha önce de dile getirildi umarım bu son kez olur. debrid hizmeti tnc sever olan arkadaşlarımıza küçük bir hediyemizdir. ve bunu alldebrid'den para ile aldığımız hesaplar ile başarıyoruz. bu sistemi sadece tnc severler kullandığı halde bile bize biraz külfetli bir işlem. bu sistemi halka açmak altından kalkamayacağımız bir iş olur. üstüne basarak tekrar söylüyorum siteye debrid için değil, bu paylaşım ağına bir katkınız olsun diye bağış yapıyorsunuz, debrid kısmını asla ticari bir amaç olarak düşünmüyoruz. sizin de o şekilde düşünmediğini tahmin ediyoruz. 

Üstadım bence kafalarına kafalarına vuralım:Dd 

1-Öncelikle buda bir düşünce onun için kimsenin kavga etmesine gerek yok...Sonuçta herkes düşüncesini paylaşmakta özgür..

2-Ben 17 yaşında lise öğrencisiyim.tnctryle 2010 yılında morningin yaptığı mxp 2009 cdsi bana hediye gelmişti ordan şans eseri tanıştım.Babam devle memuru bu yüzden orta halli bir aileyiz çok şükür.Her ne kadar bağış yapmayı çok istesemde yapamıyorum.Çünkü harçlıklarım bazen kendime bile yetmiyor.Çünkü burada bazı üstatlar sayesinde bir sürü şey öğrendim.2-3 sene öncesine kadar (Rami cd rom zannediyordum)şimdi ise isteyen arkadaşlarıma pc topluyorum.Bazen sorun çıkıyor onların evine gidip sorunlarını çözmeye çalııyorum.Yani tnctrnin paylaşımlarını başka  yerde bende paylaşıyorum.İlerde elime biraz para geçse ilk işim bağış yapmak olacak söz veriyorum.

3-Siz düşüncelerinizde kendinize göre haklısınız fakat bir düşünün,Buranın hosting ücreti ne kadar?Ve birde şöyle düşünün.Buradaki paylaşımların değeri ne kadar?Girin windows 7 bölümüne tanesi 200$ olan işletim sistemlerini adam AIO olarak toplamış üstüne birde aktivasyon veriyor.Bu hangi sitelerde var.Girin cp bölümüne çeşit çeşit her insanın tarzına göre modifiyeli xpler var.8 çıktı hemen  AIOlar herkes tarafından inmedimi?Tabi belki sen bilmezsin fakat ben öncedende bu siteye üyeydim fakat diğer üyeliğimi kapatmak zorunda kalmıştım o ayrı mesele ..Bu adamlar bağış için herkesden  yardım   itiyodu hatta bir ara kapanma konumuna geldi kendi ceplerinden verdiler.Sonra diğer tnc forumdaşlarımız (sağolsunlar) sayesinde yeniden kalkındı site fakat bu sefer kasma başladı hemen yeni bir hostinge geçtiler.Noldu para arttı bu sefer teşvik amaçlı debrid konuldu ki insanlar bağış konusunda bilinçlensin...

Yani anlayacağınız buraya 10 tl vereceksin ayda 45 gün tncseverlik debrid kullanımı özel bölümlere girebilme gibi ek özellikler (Daha bilmediklerimde vardır muhtemelen)Üye olmasan bile istediğin kadar çeşit çeşit işletim sistemleri programlar vs.Pcnde bir hata çıkıyor yazıyorsun en geç 2 gün içersinde illaki 3 -4 kişi cevap yazıyor.Herkes birbiriyle ilgileniyor.İletilerim az çünkü siteye bende eskiisi kadar giremiyorum maalesef.Girince gördüm çok üzüldüm böyle bilinçsiz davranışlardan vazgeçelim lütfen..

Neyse çok uzun oldu ya:D Ben çıktım BB :DDD

• 2 hafta sonra ...

isin icinden cikamayinca kendini kul hakkinami saldiriyorsun ona kalirsa senin bedava istedigin debrid de kul hakkina giriyor

o kadar millete faydali bisey yapmak istiyorsan yap bi debrid sitesi bedava dagitta görelim kac gün acik kalir siten giderlerden dolayi

veyselinci2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...