Jump to content

Telefon Çalınmasında Yapılması Gerekenler

ugur4721
 Share

Recommended Posts

Emniyet binasına gidiyorum polisle konuşuyorum o işe biz bakıyoruz diyor 

üst kata çıktım 0212 li bir numara verdi bu nuarayı arayın bilgileri girip tekefonu kilitletin dedi telefon açılırsa uyarı mesajı gidecek ve tel kilitlenecek dedi

Emniyet binasına gidiyorum polisle konuşuyorum o işe biz bakıyoruz diyor 

üst kata çıktım 0212 li bir numara verdi bu nuarayı arayın bilgileri girip tekefonu kilitletin dedi telefon açılırsa uyarı mesajı gidecek ve tel kilitlenecek dedi

Uğraşmana değmez çok çok imei numarasını iptal ederler onuda telefoncular başka imei yüklüyor zaten

Uğraşmana değmez çok çok imei numarasını iptal ederler onuda telefoncular başka imei yüklüyor zaten

Htc telefonumu dayım pasapot ile kaydettirmişti ama imei atılmıyor diye biliyorum  Bkz..

kaydettirdigim imei sonradan silindi bende imei değiştirmek istedim goturdugum telefoncu htc lerde imei değişimi olmadığını söyledi bende 100 tl verip baska birinin pasaportuna kaydettirdim htc lerde tek yol buymuş

iyi insanlar halen varmış dünyada telefonum yarın tekrar elime geçiyor Allah telefonumu görüpte bizi arayandan razı olsun 

yardımcı olanlardan fikirleri eksik etmeyenlere kadar herkese teşekkür ederim :)
istediğim zaman bilgisayardan telefonun yerini öğrenebileceğim bir uygulama varmıdır

Millet böyle olaylarda birşeyler dağıtır bende tncsevermi olsam ne :D

cihazım çalınmadan önce bu yüksek sesle çaldırma konum bulma vs .. denemiştim telefonun wirelessi açık iken ama yanıt alamamıştım

Android sürümü ile alakası olabilir belki bende zil sesi çaldırma çalıştı diğerlerini denemedim

[spoiler]DEO2rkJ.png[/spoiler]

iyi insanlar halen varmış dünyada telefonum yarın tekrar elime geçiyor Allah telefonumu görüpte bizi arayandan razı olsun 

yardımcı olanlardan fikirleri eksik etmeyenlere kadar herkese teşekkür ederim :)
istediğim zaman bilgisayardan telefonun yerini öğrenebileceğim bir uygulama varmıdır

Millet böyle olaylarda birşeyler dağıtır bende tncsevermi olsam ne :D

yani tel bulundumu doğrumu anladım geçmiş olsun

yani tel bulundumu doğrumu anladım geçmiş olsun

sağolasın evet doğru anlaışsın iyiniyetli insanın birine rastlamış telefonum aradı ve telefonun kendisinde olduğunu söyledi yarın gelip alırsın dedi :D

telefon şuan askerliğini yapan dayımdan hediye idi bu sebepten çok sevindim (: