Jump to content

Zte Mf190 3G Modem - Tüm Hatlarla Çalışır

Thund3R
 Share

Recommended Posts

Herkese hayırlı günler arkadaşlar elimde ZTE MF190 3G Modem var. Modem Sadece 2 Ay Kullanıldı ondan sonra hep kutusunda durdu. 7 Ay daha garantisi mevcut. Tüm hatlarla çalışan bir modemdir resimlerinide ekledim. SD kart okuyucusu mevcut içinde. Kutusu garanti belgesi herşeyi ile duruyor. 
Fiyat 25 TL dir. Kargo Alıcıya Aittir.

Kutu İçeriği:
-3G Modem
-Ekstra USB Kablo

-Kullanım Kılavuzu
-Garanti Belgesi
Özellikleri:
-HSPDA [7,2 Mb/s] / HSUPA [5,76 Mb/s] / EDGE
-SD Kart Yuvası
Sistem Gereksinimleri:
-Windows 2000, XP, Vista, Seven İşletim Sistemleri veya Mac OS

Ürün Resimler ; 

[spoiler]

x38bLA.jpg

emlYLR.jpg

KlYa1J.jpg

x9XJG5.jpg

x38bAM.jpg

ep4ZYz.jpg

KlYaEJ.jpg

xA2RnL.jpg

xRy71R.jpg

[/spoiler]

GET ile almak isteyenler için Sahibinden ilanı ;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-zte-mf190-3g-modem-tum-hatlarla-calisir-149434944/detay/
Edited by Thund3R

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• By hanoglu2
      Turkcell 3g VINN modem ile internet hizmeti alıyorum.

TP-Link WN727N USB modemin Access Point olma özelliği var.

Bu ikisini kullanarak bir wi-fi internet yayını yaparak telefon ve televizyonumu interenete bağlamak istiyorum. İnternette çok araştırma yaptım, çeşitli metodlar kullandım. Hiç sonuç alamadım. Bu çalışmalar sonucunda 192.168.2.1 ile artık modem arayüzüne ulaşamıyorum. Yerel ağ geçidi yok. Access point yaptığımda telefon bağlanıyor ama ip alamıyor.

Türkcell vınn var. internet alıyorum. usb sürücüsüne takıyorum. türkcellin programını çalıştırıyorum. internet bağlantısı oluşuyor. Masaüstü bilgisayarımdan internet hizmeti alıyorum. Bu usb 3g modemi hangi bilgisayara taksam o bilgisayar internet sahibi oluyor. Ama ben evde Windows 7 yüklü masaüstü bilgisayarımdan internete girmek zorundayım.

Ayrıca tp-link usb wifi modem var yani çevremde wifi yayını varsa internete giriyorum. 

Soru: Ben 3G modemi (usb VINN) USB modem ile access point yaparak cepten internete nasıl girebilirim.

Aslında yapanlar varmış ama ben bu bilgilere ulaşamadım.

Tüm ayarlarla ilgili ekran görüntüsünü buraya yükleyemedim. Ama aşağıdaki adreste tümü bulunuyor.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...