Jump to content

Windows 7 Ultimate X86 Ocak Güncel~Görsel

Shredder
 Share

Recommended Posts

KZLEr0.png

Windows 7 Ultimate SP1 X86 MSDN Sürüm İçerisine 15.01.2014 Tarihine Kadar Olan Güncelleştirmeler Eklenmiştir. Birazda Görsellik Katılarak Sizlere Sunulmuştur. Umarım Beğenirsiniz :)

◄  Sistem hakkında bahsetmek gerekirse  ►

Sistem Windows 7 Ultimate Sp1 32bit orjinal sürümü üzerine sysprep yöntemi kullanılarak hazırlanmıştır

☻Sistemin install.wim dosyasını dün hazırladım yani 15.01.2014 tarihine kadar günceldir

☻Sistemin içerisinden herhangi bir bileşen silinmemiş ve ya çıkarılmamıştır

☻İnternet Explorer  11 sürümü eklenmiştir

☻Güncelleme ile gelen programlardan hariç sadece winrar 5 programı kurulmuştur.

☻Kullanıcı hesabı denetimi (UAC) kapatılmıştır

☻Masaüstü simgeleri aktif olarak gelecektir

☻Masaüstüne aktivasyon için "Windows loader 2.2"  koyulmuştur, isteyen istediğini yapar

☻Sisteme ait resimleri altta bulabilirsiniz

☻Sistemi kendi kullandığım bilgisayarıma kurdum herhangi bir sorun yada hata göremedim

☻Sistemin ram ve cpu kullanımına ait resmi, hiçbir bileşen kurulmamışken kendi bilgisayarımdan aldım, sanaldan alınma filan değildir.

☻Bilgisayarım özelliklerindeki " herzaman orjinal microsoft yazılımı isteyin" ibaresi değiştirilmiştir :)

Günlerdir uğraştığım bazen sabahladığım bi sistem oldu :)  Birçok sorunu deneme yanılma yöntemiyle aşmak zorunda kaldım, buda bi hayli vakit aldı tabi. Bu benim ilk sistem paylaşımımdır, saygı sevgi çerçevesinde hertürlü görüş,öneri ve şikayetlerinize açığım. Bana yardımlarını esirgemeyen ve bildiklerini başkasına aktarmaktan hiç bi zaman korkmayan değerli abilerime teşekkürü borç bilirim. Sağ olsunlar Var olsunlar :hi:

SİSTEM SADECE TNCTR ÜYELERİNE SUNULMAKTADIR, BAŞKA Bİ YERDE PAYLAŞIMIM OLAMAZ

Son olarak linki herkesin indirebilmesi için  yandex üzerinden veriyorum, kendi hesabınıza aktarıp istediğiniz hızda indirirsiniz artık.

[spoiler]

eao1YB.png

xYvOVD.png

wj4QAg.png

xVl3Bq.png

wzmJpB.png

epRGNN.png

KZLOz0.png

KP5O2v.png

x39pWO.png

eoA6qo.png

wLpON1.png

e58GXq.png

K6ZybW.png

xBZyg9.png

[/spoiler]

İSO Boyutu:  3,58 GB (3.847.473.152 bayt)

MD5: 9D47990A53252BEBFEA0191C9C0208AA

:download1:

http://yadi.sk/d/8WjVgWwQGAbeb

• Editor

sistemin sade görselliğini çok beğendim Muhammet, sysprep e el atmışken winrar dışında da net framework falan ekleyebilirdin (tabi benim görüşüm)...

modifiye paylaşımlarının artması çok daha güzel bu arada :)

Güzel bir sisteme benziyor, dvd'ye sığması da çok iyi, yandex link olmasıda süper, 64 bitlik versiyonu ne zaman gelir acaba? Ha bu arada icon pack dosyasının adı ne acaba? netten bir arayalım. iyi çalışmalar.

Edited by Ainoslu

sistemin sade görselliğini çok beğendim Muhammet, sysprep e el atmışken winrar dışında da net framework falan ekleyebilirdin (tabi benim görüşüm)...

dvd ye sıgması için yapmıs olabilir abi 

Görüşleriniz için teşekkür ederim hocam ama updatin yüklediği c++2008 ve net framework 4.5 var, onlar yeterli olmuyormu ? yani ondan önceki paketleride kapsamıyormu ?

Güzel bir sisteme benziyor, dvd'ye sığması da çok iyi, yandex link olmasıda süper, 64 bitlik versiyonu ne zaman gelir acaba? Ha bu arada icon pack dosyasının adı ne acaba? netten bir arayalım. iyi çalışmalar.

görüşleriniz için teşekkür ederim :) 64 bit yapmayı düşünmüyorum ancak isteklerin sayısı artarsa düşünürüm tabikide, sisteme direk icon pack uygulamadım ama icon packin dll lerini kullandım, adı ios7 idi yanlış hatırlamıosam

ıso kalıbının hash degerlerini de eklesen iyi olur çok güzel çalışma umarım kıymet bilinir  kaç gece sabahladın kim bilir

abi md5 değerini verim zaten yukarıda :D

Ilk sistemin galiba eline emeğine sağlik devamini bekleriz kardesim :)

teşekkür ederim kardeşim, inşallah gelir devamı :D

Elinize sağlık

Teşekkür ederim, güle güle kullanın :)

Sistem hata vermez demi kardesim geneliklle mavi ekran veriyor bazi sistemler chdisk

ben kendim kurdum, 100lerce kişide indirip kurmuştur, hata alsalardı haberim olurdu

indirdim ve 2 laptop 3 masaüstü bilgisayara kurulum yapıldı hızlı görsel güncel ve 0 hata elinize ve klavyenize sağlık nice yeni sistemlere

teşekkür ederim hocam, geri dönüşünüz için bende çok teşekkür ederim,

bu sistemi usb üzerinden kurulum yapmak istiyorum sorun çıkarmı acaba - deneyen varmı 

Ayrıca emeğine sağlık.

başka sistemi kurarken hata almıyorsan bundada almassın, önemli olan sen,in belleğini boot edebilmen

eline saglık

teşekkür ederim :)

sevabına birisi turbobit link versin arkadaslar acilll olarak :D

arkadaş yandex verdik genede yaranılmıo yav :)

setuba tıklıyorum hata veriyor açılmıyor hatalı.

cd den veya usb den deneyiniz, hardikten kurulum için yeterli bilgiye sahip olmadığım için bişi diyemem, sistemi bi çok kişi kullandı direk hatalı demek için aceleci davranmayın!

cd den veya usb den deneyiniz, hardikten kurulum için yeterli bilgiye sahip olmadığım için bişi diyemem, sistemi bi çok kişi kullandı direk hatalı demek için aceleci davranmayın!

harddiskten kurulur nth6 deneyın

aceleci davranmıyorum indirdim spwizengen hatası verdi auturon.dll hatası verdi ben söylüyorum.

aceleci davranmıyorum indirdim spwizengen hatası verdi auturon.dll hatası verdi ben söylüyorum.

aldıgın hatayı şöyle halledebilirsin spwizengen hatası okuyucu kaynaklıdır usb ve nth6 dene auturon.dll hatası eksık ındırmeden kaynaklı olabılır ıso hash degerlerini karşılaştırın

aldıgın hatayı şöyle halledebilirsin spwizengen hatası okuyucu kaynaklıdır usb ve nth6 dene auturon.dll hatası eksık ındırmeden kaynaklı olabılır ıso hash degerlerini karşılaştırın

okuyucu kaynaklı derken düz isodan çıkardım öle denedim gine girmiyo cd den olmuyo ne yapmalıyım. tekrar mı indirim

okuyucu kaynaklı derken düz isodan çıkardım öle denedim gine girmiyo cd den olmuyo ne yapmalıyım. tekrar mı indirim

olasılık çok senın oncelıklı olarak hash degerini karşılaştırman yazdırdıgın dvd markası ve yazılımı bu olayda etkın rol oynar yazdırma kaynaklıda olabılır

olasılık çok senın oncelıklı olarak hash degerini karşılaştırman yazdırdıgın dvd markası ve yazılımı bu olayda etkın rol oynar yazdırma kaynaklıda olabılır

dvd yazmayla alakalı olsa isodan çıkarttıgım zaman hata vermezdi. has değerini karşılaştırmam eksit yüklediğimi mi belirticek.

dvd yazmayla alakalı olsa isodan çıkarttıgım zaman hata vermezdi. has değerini karşılaştırmam eksit yüklediğimi mi belirticek.

farkındaysan konu gereksız ıletıyle doluyor hash degeri tutmazsa eksik indirmişsindir nadirde olsa sana su sekılde yardımcı olabılırım team pm atarsın 

sana bı nth bölümü açar format ıcın gereklı işlemı tamamlarım ayrıca ısodan çıkarttım demişsin usb bile aktarırken eksık atmış olabılırsın

(dvd dosya şeklinde yazdırılmaz)

Edited by casper0007