Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

• 9 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

Win10 kullanıyorum. Yanında Fedora 23 yüklüydü. Konsoldan komutla Fedora 25 e yükseltmek istedim.Hata verdi.

Fedora Media Writer la indirip USB ye yazdırıp sistemi yeniden yüklemek istedim.Bu sefer de Media Writer hata verdi.

Şimdi Direkt indirip Rufusla yazdırmayı deneyeceğim.Bakalım ne olacak.

25 dakika önce, Memoli yazdı:

Win10 kullanıyorum. Yanında Fedora 23 yüklüydü. Konsoldan komutla Fedora 25 e yükseltmek istedim.Hata verdi.

Fedora Media Writer la indirip USB ye yazdırıp sistemi yeniden yüklemek istedim.Bu sefer de Media Writer hata verdi.

Şimdi Direkt indirip Rufusla yazdırmayı deneyeceğim.Bakalım ne olacak.

Birden çok sistem yok ise,yazdırma aracına gerek yok.Win üzerinden usbdiski (fat32) biçimlendirip fedora iso dosyasını rar ile açıp,disk içine copy/past yapmanız yeterli.Linux üzerindende aynı şekilde, resimdeki ilgili "boot tiki işaretletip" diski aktif konuma alarak'da kuruluma geçebilirsiniz.Ek araçlar içinde Win üzerinden ,linux üzerinden

Please register to see this content.
 araçlarınıda sağlıklı kurulum için kullanılabilir.:)

• 1 yıl yıl...
efe34, 1 saat önce yazdı:

@forjest üstad 32 sürümü çıkmış ücretsiz sürümü nereden buluruz?

Fedora'nın torrent sunucusundan rahat şekilde indirilebilir. Ben 32 bit  anladım önce düzelttim şimdi mesajımı evet torrent sunucusundan indirmek daha mantıklı gibi şimdilik umarım seed edenler vardır. :) 

Fedora 32 Torrent sunucusundan indirme linkleri ISO:

Alıntı

Cinnamon: 

KDE: 

LXQT: 

LXDE: 

MATE: 

XFCE: 

SERVER: 

Kaynak: 

Please register to see this content.

Edited by forjest
  • Thanks 1

Fedora 32 Final versiyonuna güncellenmiştir.Birinci sayfaya tüm masaüstleri iso kalıpları torrent indirme linkleri kaynak linkleri ile beraber sunuma dahil edilmiştir. Kendi sunucularından en hızlı şekilde torrent kanalıyla indirilmeye hazır.

Bilgilerinize sunulur saygılarımla. :) 

• Like 1

• forjest changed the title to Fedora 34 Linux Final Released!
  • forjest changed the title to Fedora 35 Linux Final Released!
  • 9 ay sonra...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By forjest
      Ubuntu 21.10 Impish Indri Final

Hakkında
      Ubuntu’nun kod adı “Impish Indri” olan yeni sürümü 21.10 duyuruldu. Ubuntu ekibi, Ubuntu 21.10 “Impish Indri”nin duyurulmasından memnun olunduğunu belirtirken, en yeni ve en büyük açık kaynak teknolojilerinin yüksek kaliteli ve kullanımı kolay GNU/Linux dağıtımı altında sunulması için üretilen sistemin, yeni özellikler içerdiğini ifade ediyor. GNOME 40’ı içeren yeni sürüm, NVIDIA kartları için Wayland oturumlarını etkinleştiriyor. 5.13 Linux çekirdeği üzerine yapılandırılan sistem; glibc 2.34 ile gcc 11.2.0 içeriyor. Elbette ki Ubuntu’nun diğer versiyonları Ubuntu Budgie, Kubuntu, Lubuntu, Ubuntu Kylin, Ubuntu MATE, Ubuntu Studio ve Xubuntu’nun 21.10 “Impish Indri” sürümleri de yayınlanmış bulunuyor. Varsayılan masaüstü olarak bir Wayland oturumunda çalışan GNOME ile birlikte gelen sistem, yerleşik Active Directory etki alanlarına katılma yeteneği de taşıyor.
    • By forjest
      Mx Linux 21 Multilanguage + Türkçe
      " Distrowatch'da, 1.Sırada olan Linux Stabil Final "
      Güncellenme tarihi: 2 KASIM 2021

Hakkında?
      Sürüm adayı 5 Ekim 2021‘de duyurulan AntiX ile MEPIS Linux topluluğu arasında bir işbirliği girişimi olarak doğan, Debian “stable” versiyonu üzerine yapılandırılan ve varsayılan masaüstü ortamı olarak Xfce kullanan MX Linux‘un “Wildflower” kod adlı 21 sürümü duyuruldu. Xfce 4.16, KDE Plasma 5.20, mx-fluxbox 3.0 yapılandırmalı fluxbox 1.3.7 masaüstü ortamlarıyla gelen yeni sürüm; yeni UEFI live sistem önyükleme menüleri içeriyor. Sistem; Debian 11 ‘Bullseye’ tabanlı olarak geliyor. Bütün versiyonlar, en son sürümlerine güncellenmiş yükleyiciyle bir live sistem sunuyor. Xfce paketleri de en son hata düzeltme sürümlerine güncellenmiş bulunuyor. Admin kullanıcı parolası olarak “sudo”nun belirlendiği belirtilirken, daha iyi Realtek wi-fi desteği sunulduğu söyleniyor.
      İNDİRME LİNKLERİ | FTP + TORRENT

• By forjest
      Voyager GE 21.10 Final
      Güncelleme tarihi: 2 KASIM 2021
      OS Tipi: Linux Temel:Debian (Stable) Xubuntu
      Dil: Multilanguage/Türkçe
      Kökeni: France 
      Mimari: i386, x86_64 
      Masaüstü: GNOME, Xfce

İNDİRME LİNKİ
      TANITIM VİDEOLARI

• Recently Browsing   0 members