Jump to content
TNC-TR
Emre028

Privatemre Xp 2014 V.6 Hızlı + Stabil + Güncel

Recommended Posts

Vmware ile kurarsan sorar ;)

evet onunla kurmaya çalıştım xp de key atlatma imkanı yokmu o programda,diğer kurduğum dvd lerde hiç key filan sormuyordu..

inş olur kardeş bende pentiım m 1.5 cpu 512 drr2 ram 128 ekran kartı 80 gb hdd var düz orjinal xp sp3 2013 var arada bi kasmalar oluyo deniycem teşekkürler :)

SORUM OLACAK  MULTİBOOT İÇİN KULLANILABİLİYOR MU ?  YORUMLARA BAKAMADIM 7 SAYFA YORUM ATILMIŞ . 

Arkadaşlar Bu 10 kişide 9 unda sorun çıkıyor usb ile kurcaksanız bunu kurmayın ben çözüm bulamadım.

USB İLE KURULUMDA 

RUFUS de hata verdi 
wintoFlash hall.dll hatası

İSOTOUSB Yine bir hata

yani benim gibi sizde indirip uraşmayın ama emeğine sağlık ama olmamış işte :)

https://yadi.sk/d/uZUEHGepHeLaw

Aklını neresi karıştırdı anlamadım. Partlara bölme işi belli orantıda olur son part her zaman diğer partlara göre boyutu düşük 310 MB'lık partlara bölmüşüm boyutu 310-310-5 MB olarak paketlemiş.

usta capslarda ekle kaldırda programlar görünüyor ...amma indirip kurdugumuzda yok değilmi programlar .biz pro klasöründe program atacagız..resimlerdeki şahsınıza ait

S.aleykum. Konuyu hortlattık ama eski bir bilgisayarım var. sadece cizim amaclı kullanıyorum. xp kurmam gerektiği için sizin xp'nizi indirip kurdum. Çizim için gerekli olan autocad programını bir türlü kuramıyorum. Diğer versiyonlarınızda da aynı hatayı alıyorum. Tamam dediğimde kuruluma geçmiyor. yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla.  Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

çok sağolasın emre kardeşim pc yi hurdaya verecektim sayende çatır çatır internette geziyorum çok sağolasın çok stabil ve güzel olmuş en beğendiğim sürüm bu olsa gerek