Jump to content

ozel tesekkur!..

jelibon
 Share

Recommended Posts

Ne bekledın kı benden bu zamana kadar?..senın beklentısızlıgın mıydı benım herseyı bu kadar hor kullanmam ve herkesın aynısını bana verecegını sanmam..herseferınde yanılmam sana sıgınmam ve senın yıne karsılıksızlıgınla bana sarılman benım yanılmam…tekerleme gıbı yasananlar..onun kadar dıle getırılmesı zor onun kadar ınatla dıle getırılemeyen getırılmeye calıstıkca batırdıgımız..onunla battıgımız..gozyasının bır damlasının yere dusmesının yankısının kulaklarımı sagır eden sahıbı…ıcten ıce sana ne kadar kızdıgımı sınırlendıgımı sana soylemısmıydım daha once? Hatta bazen herseyın sucunu sana yukledıgımı..hayallerımın kırıklarını,kelımelerın anlamsızlıgını,paranın kirini,dillerin yalanını,gurultunun sessizligini,kalabalıgın yalnızlıgını,arkadaslıgın cıkarını,askın hırsını,ruhların kibirini…tum bunların agırlıgını senın omuzlarına yukleyıp hepsınden kurtulmak ısteyıslerım ve tum bunları sonradan ogrenmenın acısını sana kusmalarım..karsısında senın susmaların ve tebessumlerın..ne vardı bu kadar karsılıksız verecek sevgını..ne vardı herseyde sıcak bakıslarınla ısıtacak ruhumu..hayat senın kadar temız degıl anne..hayat bana verdıklerınden cok daha fazlası ve sen hayata adını bulastıramayacagım kadar ozelsın guzelsın..sen her seysın!..hayatımda gordugum en zekı en guclu kadın , tesekkur ederim..aLdıgım tek bır nefes ıcın bınlerce ..Seni seviyorum

--jeLibon

annelerin değerini bilmek gerek annem yıllarca hastalıklarla boğuştu ağır şeker hastası askere giderken beni ağlayarak uğurladı 5 aylık askerlik sürem bile onun için çok uzundu askerden geldim 3 gün sonra annem düştü bacağını kırdı ve 10 aydır yatalak durumda o iyileşmeside çok zor 65 yaşında ve şeker hastası iyleşemiyor gün geçtikçe önümde eriyor hastanelere ******ürüyorum çaresiz kalıyorum o yüzden annenizin değerini iyi bilin arkadaşlar :D

annelerin değerini bilmek gerek annem yıllarca hastalıklarla boğuştu ağır şeker hastası askere giderken beni ağlayarak uğurladı 5 aylık askerlik sürem bile onun için çok uzundu askerden geldim 3 gün sonra annem düştü bacağını kırdı ve 10 aydır yatalak durumda o iyileşmeside çok zor 65 yaşında ve şeker hastası iyleşemiyor gün geçtikçe önümde eriyor hastanelere ******ürüyorum çaresiz kalıyorum o yüzden annenizin değerini iyi bilin arkadaşlar :D

geçmiş olsun alperen annenin ayağının iyileşmesi çok zor belki ama o senin gibi bi oğula sahip olduğu için çok mutludur eminim... acil şifalar diliyorum...

Önce Jelibon ardından Alperen beni duygulara boğdunuz tamda annemi gerçekten çok özelmişken onu düşünürken bu yazıya denk gelmek sanırım bir işaret.. Üç haftadan beri sınavlar nedeniyle İstanbul' a gidemiyorum Allah izin verirse bu cuma anneciğime kavuşacağım..

Alperen gerçekten geçmiş olsun Allah acil şifalar versin sende iyi biliyorsun ki bu dünya bir sınav dünyası Allah korusun ölüm olmadığı sürece herşeyin bri çözümü vardır ve var olmaya devam edecektir Allah' tan ümidini kesme ve tüm gücünle anneciğine sarıl..

Geçmiş olsun Alperen Kardeş. Bazen kaderci olmak acılara katlanmayı daha kolay hale getirebiliyor. Yarın ne olacağını kimse bilemez. 1986 yılında babaanneme kanser teşhisi kondu. Biz onu beklerken dedemi kaybettik. Gelecek hafta teşhis konalı 21 yıl bitiyor. Şu an seksenli yaşlarda ve maaşallah çok iyi.

Her anın kıymeti bilinmeli diye düşünüyorum. Çünkü,

" Yarın, kimseye vaad edilmemiştir."

Saygılarımla.

Edited by canavar_55

annelerin değerini bilmek gerek annem yıllarca hastalıklarla boğuştu ağır şeker hastası askere giderken beni ağlayarak uğurladı 5 aylık askerlik sürem bile onun için çok uzundu askerden geldim 3 gün sonra annem düştü bacağını kırdı ve 10 aydır yatalak durumda o iyileşmeside çok zor 65 yaşında ve şeker hastası iyleşemiyor gün geçtikçe önümde eriyor hastanelere ******ürüyorum çaresiz kalıyorum o yüzden annenizin değerini iyi bilin arkadaşlar :(

Geçmiş Olsun Abi.. Allah Acil Şifalar Versin..

@jelibon Sen De Sağol..

Ben De Annemi Özleyip Dayanamayıp Memlekete Geldim Birkaç Günlüğüne..

İyi Geldi..

Gerçekten Kaybetmedikçe Anlamıyoruz Değerlerini..#

varken yanımızdayken kıymetnini bilmiyoruz bazen onlara bağırıp çağırıyoruz ama onlar yinede en temiz duygularla bizi gene bağırlarına basıyorlar babaannemin sölediği bir söz vardı aklımda alan anne baba 6 çocuğa bakar ama 6 çocuk 1 ana ve babaya bakamaz derdi :( bu arada alperen arkadaşım geçmiş olsun ( hemşerim) :blink:

Öylesine açtığım bir sitede hiç hesapta yokken beni kuşatan ve ağlatan satırlarınıza;

duyarlı yüreğinize,

annesine layık bir evlat titizliği ve samimiyetiyle kaleme aldığınız duygularınıza bütün kalbimle teşekkür ediyor, anneniz hayatta ise sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyorum...

Eğer benim gibi (inşallah) cennete uğurladıysanız sabır ve metanet diliyor, orada (cennette) kavuşmanızı temenni ediyor, Alperen Bey'in annesi ve cümle hasta annelere şifalar diliyorum.

Anneciğime yazdığım şiirden:

Cennet bahçeleri alsın acını

Dertlerin dermanla değişsin anne

Melekler tarasın siyah saçını

Kederin sevince erişsin anne

• 3 years yıl...

Beyaz Melek filminde çok sevdiğim bir ifade var arkadaşlar;
'' Anne Babalar küçücük yüreklerine bütün çocuklarını sığdırırken çocukları koca koca evlere,koca koca villalara anne babalarını sığdıramamaktadır''
Allah hiçbirimizi böyle vefasız evlatlardan olmamıza izin vermemesi temennisiyle...Anneler Güldür,Çiçektir.Herkes üzülür belki başımıza bişey geldiğinde ama anneler üzülmekle kalmaz hasta olurlar,eğer ölürsek herkes unutur ancak anneler asla unutmaz acıları asla hafiflemez..Tüm anneler kutsaldır..Tüm annelere selam...Hasta olanlara acil şifalar....

Edited by tmc200505

[quote name='OzgrGvnc' date='20 Ocak 2011 - 09:20 ' timestamp='1295508617' post='947599']
Tmc güzel yazmışsında 11 Nisan 2007 yani bundan 1389 gün önceki mesajı nasıl buldun hortlattın :D
[/quote]

:) Özgür kardeşim tarihine bakmadım eski olacağı aklımda değildi.Konuyu yukarı çıkarmış arkadaşlar.Ben de duygulandım bir anda....

Edited by tmc200505