Jump to content

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

Cd yi sistemi boot ederek başlatmanız gerekiyor arkadaşlar bu arada yukarıda ashampoo kullanan arkadaş için settings> language kısmında turkçe dil seçeneği olmalı onu işaretlerseniz programı anlamanız ve kullanmanız daha rahat olur..

zaten cd yi boot ederek başlattım...

Edited by bilalduran

• Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sk8er_boi ben hala senden bir cevap bekliyorum herkesin sorunlarına cevap vermişsin neden benim sorunuma el atmıyorsun,hani seni tanıyor olsam şahsına karşı bir hatam olmuştur deyip kendimi teselli edecem ama tanımıyorum da seni şahsen neden cevap yazmıyorsun saygılar

• Administrator

sk8er_boi ben hala senden bir cevap bekliyorum herkesin sorunlarına cevap vermişsin neden benim sorunuma el atmıyorsun,hani seni tanıyor olsam şahsına karşı bir hatam olmuştur deyip kendimi teselli edecem ama tanımıyorum da seni şahsen neden cevap yazmıyorsun saygılar

Keyfi olarak cevap vermiyorum. Olamaz mı?

Hatanın kaynağı büyük ihtimalle ses sürücündür.

ya arkadaşlar iyi güzel çalışıyorsunuz emek harcıyorsunuz biz sizden faydalanıyoruz vista sorunları diye bir başlık açıyorsunuz ama yüz keredir bir sorunumu anlattım kimse bir cevap yazmadı acaba bu msn deki ses butonlarının aktif olmaması sadece benim bilgisayarımda mı var kimse bu konuda bir şey demiyor,yoksa istenmeyen bir üye miyim anlayamadım allah aşkına bir cevap yazında ona göre ben de ya siteye takılmaya devam edeyim ya da terk edeyim....

• Administrator

ya arkadaşlar iyi güzel çalışıyorsunuz emek harcıyorsunuz biz sizden faydalanıyoruz vista sorunları diye bir başlık açıyorsunuz ama yüz keredir bir sorunumu anlattım kimse bir cevap yazmadı acaba bu msn deki ses butonlarının aktif olmaması sadece benim bilgisayarımda mı var kimse bu konuda bir şey demiyor,yoksa istenmeyen bir üye miyim anlayamadım allah aşkına bir cevap yazında ona göre ben de ya siteye takılmaya devam edeyim ya da terk edeyim....

Üstünde cevap yazmışım sana, tatmin etmedi mi yoksa görmedin mi?

tnc xp yi yapandan tasarlayadandan getirenden ******ürenden allah razı olsun tnc nin eksiği mi dir yoksa benim beceriksizlğimmi dir bilmem ama bu firefox kurulumundan sonra tarayıcıyı açında 2 saysa çıkıyor biri boş diğeri anasayfa bu boş sayfa niye çıkıyor ?? çıkmaması için bi çare var mı ??

not: bu sorunu biraz araştırdım hatta gayert bile ettim ama bulamadım forumda aynı sorunla karşılaşılıp yazılıp çizildiyse bil miyorum şimdiden özür dilerim :D

• Administrator

tnc xp yi yapandan tasarlayadandan getirenden ******ürenden allah razı olsun tnc nin eksiği mi dir yoksa benim beceriksizlğimmi dir bilmem ama bu firefox kurulumundan sonra tarayıcıyı açında 2 saysa çıkıyor biri boş diğeri anasayfa bu boş sayfa niye çıkıyor ?? çıkmaması için bi çare var mı ??

not: bu sorunu biraz araştırdım hatta gayert bile ettim ama bulamadım forumda aynı sorunla karşılaşılıp yazılıp çizildiyse bil miyorum şimdiden özür dilerim :D

Boş çıkan sayfayı kapatınca bir daha gelmiyor.

Arkadaşlar ben vistayı tek linkle indiriyordum(firefox) 630mb indi sonra bağlantıda bir problem oluştu ve indirme iptal oldu şu anda 630mb PART (firefox'un galiba) dosyası ve 0kb iso dosyası var ...rapidle upload edilenlerin son partını alıp bunla birleştiricem ama bu part dosyasını nasıl açarım nasıl isoya falan çeviririm yardımcı olursanız sevinirim

YAW ARKADAŞLAR HERKESDE Bİ SORUN BENDEDE CIKTI BEN BOOT DAN YÜKLERKEN İLK BAŞTA Bİ BİŞEYLER YÜKLÜUO SONRA ALTTA CİZGİLER GECİYO XPİNİN ACILIŞI GİBİ SONNRA KARŞIMA MONİTÖR PCYE TAKILI OLMADIGINDA SİNYAL VERİPTE EKRANDA CIKARYA AYNI ONUNU GİBİ HATA VERİYO SONRA ENTERA BASIYOM DİSKETİ OKUYO SONRA REST ATIYO Bİ TÜRLÜ CÖZEMEDİM BU ARADA BENIM HDDSİM SATA ONUDA SÖLÜYÜM SAYGILARIMLA YARDIMINIZI BEKLİYORUM :D:););)

selam arkadaslar ve mukemmel ınsan sk8er_boi oncelıkle sunu soyleyım bana bılgısayarı A'dan Z'YE ögreten bu sıte oldu.ve bende kendı bılgısayarımı kendım topladım ve herkese tncvista tncxp kurdum.su anda cok ıstedıgım tncvistayı 1,5 ay oldu ve allaha sukur tık yok.ama o kadarda gelısememısım cunku vısta oyunlarda hata verıyor bazen acıyor bazen acmıyor failed diyor daha sonra acaba abı oyun ıcın bır yama felan varmı yada program yoksa vısta tam rayına oturasıya kadar bu sorun devam edermı.hepınıze sımdıden tesekkur edıyorum ve her yaptıgınız basarılı calısmaları kutluyorum.

SLM ARKADAŞALR.BEN VİSTAYI KURUCAKTIM AMA FORMAT ATMAK İÇİN DOS-TAN ÇALIŞTIRDIM PC Yİ VE FORMAT C:YAZDIM SONRA BENDEN ETİKET İSTEDİ BENDE C'NİN İSMİ AAA OLARAK AYARLANMIŞ BENDE ETİKETE AAA YAZDIM VE TÜM VERİ KAYBOLACAK DEDİ EVET DEDİM SONRA SONRA Bİ YAZI ÇIKTI AMA HATIRLAMIYORUM ZORLAMASINI İSTİYORMUSUNUZ GİBİ BİŞEYDİ EVET DEDİM AMA BİRİM HALA KULLANILMAKTA DEDİ VE FORMATI İPTAL ETTİ .LÜTFEN YARDIM NE YAPMAM GEREKİYORR? -_-

YAW ARKADAŞLAR HERKESDE Bİ SORUN BENDEDE CIKTI BEN BOOT DAN YÜKLERKEN İLK BAŞTA Bİ BİŞEYLER YÜKLÜUO SONRA ALTTA CİZGİLER GECİYO XPİNİN ACILIŞI GİBİ SONNRA KARŞIMA MONİTÖR PCYE TAKILI OLMADIGINDA SİNYAL VERİPTE EKRANDA CIKARYA AYNI ONUNU GİBİ HATA VERİYO SONRA ENTERA BASIYOM DİSKETİ OKUYO SONRA REST ATIYO Bİ TÜRLÜ CÖZEMEDİM BU ARADA BENIM HDDSİM SATA ONUDA SÖLÜYÜM SAYGILARIMLA YARDIMINIZI BEKLİYORUM BİRİ BANA YARDIM ETSİN ELİMDE PATLAMASIN KOTAMA YAZIK :)

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar ben TNCVİSTA Lite yi kurdum çatır çatır çalışıyor herhangi bir sorunu yok ama son güncellemeleri yaptıktan sonra son iki gündür klasörlerimin ismini değiştiremiyorum.Değiştirmek istediğimde dosya ve klasör yok diyor yardım edermisiniz?

Öncelikle Tnc Vista Lite için teşekkürler...

Başlıca sorunlarım şöyle;

1- Sistem Geri Yükleme çalışmıyor;Sistem geri yükleme tarafından kullanılan birim gölge kopyası hizmeti çalışmıyor daha fazla bilgi olay günlüğünü görüntüleyin(0x810000202) uyarısı veriyor,sistem geri yüklemeyi çalıştıramıyorum

2-son 2 gündür klasör isimlerini değiştiremez oldum...herşeyin adı değişio,bi klasörlerin ismi değişmiyor...

3-Tnc Vista Lite format atmak isteyip tekrar yüklemek istersem tnc vista lite nasıl format atmam gerekiyo?

• Administrator

Öncelikle Tnc Vista Lite için teşekkürler...

Başlıca sorunlarım şöyle;

1- Sistem Geri Yükleme çalışmıyor;Sistem geri yükleme tarafından kullanılan birim gölge kopyası hizmeti çalışmıyor daha fazla bilgi olay günlüğünü görüntüleyin(0x810000202) uyarısı veriyor,sistem geri yüklemeyi çalıştıramıyorum

2-son 2 gündür klasör isimlerini değiştiremez oldum...herşeyin adı değişio,bi klasörlerin ismi değişmiyor...

3-Tnc Vista Lite format atmak isteyip tekrar yüklemek istersem tnc vista lite nasıl format atmam gerekiyo?

Silinen servisler arasındadır dikkat edersen. Format atmak için cd'n ile boot et. Kurma ekranında format atma seçenekleri var.