Jump to content

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...
  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar ilk önce özür TncVistaLite bölümüne yazmışım ilk önce burayı görmemiştim..

sk8er_boi eline sağlık ama bende bir sorun oldu sorun bende ama nasıl yapacağımı bilmiorum.

Kurarken bende

Windows unatted yanıt dosyasında belirtilen PE önyükleme ayarını uygulayamadı[/CODE]

die bir hata veriyor ve bu ne anlama gelior ve ne yapmam lazım..?

• 2 hafta sonra ...

selamlar.....

ben tncvista 2 yi kurdum çıktığından beri kullanıyorum fakat son bi haftadır benden vista ultimate serialini istiyor nette bulabildiklerim serialleri deneye yanıla çözüyorum ama sürekli yapmasının çözümü olup olmadığını ve varsa nasıl yapabileceiğimi öğrenmek istiyorum..

teşekkürler

702 mb olan vistayı indirdim kurdum güzel ama yzıcı ekleyemedim bunu eklememiz mümkün mü?

evet yazıcı modelının ney ıse ona uygun vısta uyumlu drıverı kur (manuel yanı kullanaağın drıverı kendın sec

selamlar.....

ben tncvista 2 yi kurdum çıktığından beri kullanıyorum fakat son bi haftadır benden vista ultimate serialini istiyor nette bulabildiklerim serialleri deneye yanıla çözüyorum ama sürekli yapmasının çözümü olup olmadığını ve varsa nasıl yapabileceiğimi öğrenmek istiyorum..

teşekkürler

auto.xml dosyasına gır orda kullandığım serial vardır yada forumdan herhangı bır crack kullanırsın tavsıyem paradoxunkını kullan

1. adımda takılıyorum:S Windowsun kurulacağı yeri seçin diyor seçiyorum.Alt tarafta " Windows yükleme ölçütlerni karşılıyan bir sistem birimi bulamadı" diyor:s Warmıdır çözümü? format attım formattan sonrada denedim değişen birşey yok...

Edited by By_Neo

bi sorum olacaktı

benim pc min özellikleri şunlar

nvidia geforce fx5500 ekran kartı

asus a7v8x-mxl

ben vista kurabilir miyim? driverları tanıtabilir miyim ?

indirdim kurucam şimdi ama sonra driverları tanıtamaz çalıştıramazsam boşa zaman kaybı boşa format...

ilginize simdiden teşekkürler

bi sorum olacaktı

benim pc min özellikleri şunlar

nvidia geforce fx5500 ekran kartı

asus a7v8x-mxl

ben vista kurabilir miyim? driverları tanıtabilir miyim ?

indirdim kurucam şimdi ama sonra driverları tanıtamaz çalıştıramazsam boşa zaman kaybı boşa format...

ilginize simdiden teşekkürler

evet kurabilirsin

Üstte zaten cevap verilmiş kurulur diye ama bir şey eklemek istiyorum izniniz olursa,

Değerli arkadaşlar,

biz o kadar uğraşıyoruz, gecemizi gündüzümüze katıp saatlerce yorulup zaman kaybediyoruz, sonuçta bir paylaşım yapıyoruz.Ve gelen cevap:

"boşa zaman kaybı boşa format"

Bu adam haksız mıdır? Zaman için hayır, kesinlikle değildir.Zamanının değerli olduğunun farkına varmıştır.

Fakat, insan bir şeyi gerçekten istiyorsa sabretmelidir,denemelidir (diye düşünüyorum)

Bu arkadaşımıza,

"Sabrın sonu selamettir." ve,

"Denemekte fayda vardır."

atasözlerini hatırlatarak, bu arkadaşımıza bu yorumu yapmadan önce "keşke bir deneseydin" demeden geçemeyeceğim.

Not : Bu mesaj kızgınlık,sitem amacıyla değil, sadece öneri amacıyla yazılmıştır.

Source arkadaşımıza kızmadım.Ancak eğer bir deneseydi ve bize sonuç bildirseydi, "Kurulur mu? Bir şey olur mu?" yerine kurup,sonuçlarını söyleyip bize daha faydalı olabilirdi.

Saygılar.

S.a arkdaslar biraz önce leptopuma vista ultimate kurdum. ekran kartı driverini yüklerken

"A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.

royal.sys

An attempt was made to write to read-only memory

If this is the first time you’ve been seen this stop error screen,restart your computer.ıf this screen appears again,follow this steps:

Check to make sure any new hardware or software is properly installed.ıf this is a new installation,ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need

If problems continue,disable or remove any newly installed hardware or software.disable bios memory options such as caching or shadowing.If you need to use safe mode to remove or disable components,restart your computer, press f8 to select advanced startup options, and then select safe mode.

Technical information:

***STOP: 0x000000BE (0x818451C8,0x01801121, 0x845121, 0x8699A42, 0x00000000B)

*** royal.sys - Address 8224E389 base at 8224A000, datestamp 45e7c315"

bi yazıyla karşılaştım güvenlik modda acılıyor pc ama ne yaptıysam olağan şekilde acılmıyor 4 kere tekrar kurdum aynı sorun ekran kartı driverini yükleyince.... GEFORCE 8500

Bu Bi sorun mudur bilmiyorum ama :(

Bana Orjinal Paint Lazım Vista Paint'i Paint.net Değil onu kullanamıyorum Photoshop Gibi yapmış adamlar Yani Direk Photoshop Kullansam daha İyi o yüzden Orjinal Vista'nın Painti Lazım

( Direk Bu konu üzerinden Yardımcı Olacak ARkadaştan ricamdır Bana Özel Mesaj Yoluylada Bir Uyarı Verebilirse Ben ne zaman Konuya ceap geldiğini Bilim Yani Maksadım O

Şimdiden Teşekkürler :(

Edited by sublunjedboi

Arkadaşlar sorumu nerede sorsam diye çok düşündüm amasanırım uygun yer burası diye düşündüm. neyse

Vista yüklü hp marka bir bilgisayara ki kendisi gayet yeni bir bilgisayar, barış seven arkadaşımızın yaptığı full driverli perfect xp kurdum ama driverlerin hiçbirini bulmadı. Elimde hiçbir driverde yok. İllaki buna vistamı yüklemem gerek yoksa xp kurup driverlerini kendim mi yüklemeliyim?

Birde eğer derseniz ki kendin kuracaksın driverileri ben asus marka p5lp-le anakartın xp driveri varmı yoksa bunları illa vista driverlerini bulup vistamı yüklemeliyim?

Yardımlardan dolayı teşekkürler.

• 3 hafta sonra ...

Öncelikle elinize sağlık :D ilk 5 sayfayı filan okudum benim sorunuma benzer bi sorun var mı diye yok hepssini de okuyamadım konunun dile kolay 28 sayfa :D Ben XP üzerine sorunsuzca kurdum Vista yı tam böyle ayarlamaları filan yapıyordum flash filan kuruyordum bir den mavi ekran gekldi altta sayılar filan saymaya başladı bayaa hızlı şeklde tam okuyuyayım derkens restart attı. Yeniden başlarttım ekran gelir gelmez yine aynı şey oldu güvenli modda başlattım yine aynı şey.. yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

• 2 hafta sonra ...

:D H:\vista tnc\tNcVistaLite-www.tnctr.com-sk8er_boi.part1.rar:tncvista.nrg içinde paket veri hatası. Cilt bozuk

:( H:\vista tnc\tNcVistaLite-www.tnctr.com-sk8er_boi.part2.rar:tncvista.nrg dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk

bu hataları alıyorum dosyaları rar dan çıkaramıyorum napmam lazım :D

tekrara yükleyince hata düzeldi forumda yazmışsın biraz geç gürdüm soryy

Edited by emrehalim

• 2 hafta sonra ...