Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkada$lar.. Ben az once Sk8er_Boi'nin TnCVista'yi payla$tigini gordum ve cok mutlum, Kendisini tekrar tebrik ederim ve te$ekkur ederim. Hemen TncVista'i indim, cd'ye atkardim. CD-Rom'a kotdum, restart yaptim ama yuklemek icin bir komut cikarmadi. Bende Win Xp'i ustunde kurayim dedim; Pc'yi actim CD-Rom'a tikladim ama bana E:/ diskimden .exe uzantili programi bulmami istedi, bende D:/ (cd-rom) 'a tikladim ve TnCVista'nin Setup.exe 'te tikladim ama hata cikardi.. Pc'yi 3-4 defa tekrar ba$lattim TnCVista'yi kurmak icin ama olmadi :( D:/ 'den vista'yi yukleyeyim diyorum ama hep bu hata'yi veriyor

111pi5.jpg

sonra TAMAM 'a tikliyorum bu hata'yi veriyor.. Bu problemimi nasil cozebilirim ve TnCVista'yi nasil yukleyebilirim ?

222xz3.jpg

• Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te$ekkur ederim.. Boot'u ne oldugunu ve orayi nasil bulacagimi bilmiyorum :blink: Her $ey zamanla.. Pc acilirken BOOT yaziyor F8'e tiklayarak girdim.. Kar$ima HDD'lerim ve CD*Rom'um cikti.. CD-Rom'uma tikladim bir $ey olmadi.. Acaba senin bahsettigin Boo ba$ka bir yerde mi ? Pc'i hakkinda cok az bilgim var :( Te$ekkurler..

Te$ekkur ederim Bultar, son bir sorum daha olacak :: Hangisini secmeliyim ? cunku 3 tane $ik cikti..

Please register to see this content.

arkadaşlar indirmek için ne yapmalıyım ben zır cahilim sanırım kusura bakmayın ....

saygılarımla.

ali kemal arkada$im http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=24130 buraya bak.. linkler burada.. liklerin birine tikla sayilar ve rakamlar cikacak, o rakamlari al yerine yaz.. rakamlari yazdigin yerin altinda hemen "download" tu$unu var, ona tikla.. tum partlari yani 7 tane link var, bunlarin hepsini indir, sonra benim yaptigim gibi cd'ye yaz.. indirmede problemin olursa buraya yaz, ben veya arkada$lar sana yardimci olurlar..

rarlı dosyaları winrar ile buraya çıkart dedikten sonra nrg uzantılı dosya çıkacak, o dosya neronun kalıp dosyasıdır o yüzden image dosyası seçerken alt menüde tüm dosyalarda tarama seçeneğiyle bulman gerekir

gördüğüm kadarıyla sen o nrg dosyasını tekrar açıp windows vista gibi bi klasöre çıkartmışsın böyle yapmaman gerekir

nrg uzantılı dosyayı burn image kısmından ile yazdır sadece :lol:

arkadaşımlar merhaba siteye yeni üye oldum .. siteniz çok iyi ve kaliteli :closedeyes:

benim sıkıntım vistayi cdye yaktım .. virtual pc ile kurayım dedim ama yazısız bir hata çıkıyor tamam diyince (hoş tama yazısısı bile yok ) reset atıyor ...

virtual pcden kaynaklanabilirimi çünkü format atıp kurma imkanım şuan yok ...

virtula pc ile kuran veya deneyen varmı ...

• Administrator
arkadaşımlar merhaba siteye yeni üye oldum .. siteniz çok iyi ve kaliteli :closedeyes:

benim sıkıntım vistayi cdye yaktım .. virtual pc ile kurayım dedim ama yazısız bir hata çıkıyor tamam diyince (hoş tama yazısısı bile yok ) reset atıyor ...

virtual pcden kaynaklanabilirimi çünkü format atıp kurma imkanım şuan yok ...

virtula pc ile kuran veya deneyen varmı ...

defalarca kurtum vmware'ye. kurarken işletim sistemini vista olarak seçiyormusunuz.?

sk8er_boi arkadaşım öncelikle emeklerin için çok teşekkür ederim. Ben tncVista'yı gigeshare linkinden indirdim.(tNcVistaLite.iso adında 701 712 kb'lık bir dosya) İndirdiğim dosyaya çift tıklayarak nero programıyla x8 hızında cd'ye en düşük hızda yazdırdım. Yazdırdığım cd'yi sürücüye takıp çift tıkladığımda "uygulama bulunamadı" diye hata veriyor. Sağ tıklayıp cd'yi açıyorum. Setup.exe dosyasına çift tıkladığımda "Sources\ SPWIZEN:DLL uygulaması windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyor.Programı özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun" hatasını veriyor. tamam deyip kapattığımda "Install windows The file 'autorun.dll' could not be loaded or is corrupt.setup cannot continue.Error code is [0xC1]" diye bir hata mesajı daha çıkıyor. Yardımların için şimdiden teşekkürler. Bu arada işletim sistemim time stoper ile zamanı durdurulmuş türkçe vista ultimate..

Cd yi sistemi boot ederek başlatmanız gerekiyor arkadaşlar bu arada yukarıda ashampoo kullanan arkadaş için settings> language kısmında turkçe dil seçeneği olmalı onu işaretlerseniz programı anlamanız ve kullanmanız daha rahat olur..

arkadaşlar benim küçüq bir sorunum war sol taraftaa masaüsütndee pencereler arası geçiş yap botununa tıklıyorum ama geçiş yapamıyorum efektler olmuyoo nedendir acaba ??

şimideden tşkLEr....

Bu lite sürüm efektler felan kaldırılmış ondandır :D